הגדלת שפתיים לנשים

טיפולי אסתטיקה

הגדלת שפתיים לנשים

הגדלת שפתיים לנשים

הגדלת שפתיים היא חלום של נשים רבות. שפתיים שמנמנות וחושניות הן חלק מהמיניות הנשית, והן נחשבות גם לסימן של משיכה ואטרקטיביות. נשים רבות מודות שאם זה היה תלוי בהן, אחד הדברים שהן היו רוצות הוא להגדיל או לעבות את השפתיים שלהן. מבין כל הדרכים האפשריות להגדלת שפתיים אצל נשים. הטיפול הנחשב כיעיל והאיכותי ביותר הינו הגדלת שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית.

הגדלת שפתיים על ידי חומצה היאלורונית הוא תחום מוכר ונפוץ ברפואה האסתטית. ההליך מורכב מהכנסת חומרים המכילים חומר טבעי לגופנו – חומצה היאלורונית – תת עורית. כתוצאה מכך, הקמטים על השפתיים מיושרים, המשטח מפולס והנפח עולה.

הגדלת שפתיים היא הליך קוסמטי המשמש לשינוי קווי המתאר והנפח שלהם. תיקון שפתיים מתבצע על פי האינדיקציות הבאות:

  •  אסימטריה בשפתיים
  •  שינויים הקשורים לגיל, וכתוצאה מכך פינות השפתיים שוקעות והשפתיים נראות דלילות יותר.
  • נפח מועט \ שפתיים דקות מלידה.
  • הרצון לתת לפנים ערך אטרקטיבי יותר, שפתיים חושניות ובולטות.

זריקות על בסיס חומצה היאלורונית מכונות "זריקות יופי" מכיוון שהן יכולות להצעיר את העור במהירות וביעילות, להעלים פגמים אסתטיים ולתקן חלקים שונים בפנים. כיום אחד השירותים הפופולריים ביותר הוא הגדלת שפתיים עם חומצה היאלורונית, שכן הליך זה מסוגל לא רק להגדיל את נפח השפתיים, אלא גם לתקן את צורתם, להבהיר את קווי המתאר ולרענן את הצבע.

כיום, ישנן נשים רבות אשר בטוחות שתיקון או הגדלת שפתיים אינם אפשריים ללא ביצוע ניתוחים פלסטיים. עם זאת, על מנת להבין שזריקות חומצה היאלורונית הן חלופה ראויה, בטוחה ויעילה יותר מניתוח פלסטיק, יש צורך להדגיש את הנקודות העיקריות שיפיגו לחלוטין את כל הספקות.

הזרקת בוטוקס להגדלת שפתיים
בוטוקס בשפתיים לנשים

מדוע חומצה היאלורונית טובה יותר מסיליקון להגדלת שפתיים?

בעבר הלא רחוק, בקוסמטיקה ובניתוחים פלסטיים, חומרי מילוי סינתטיים שימשו באופן פעיל לשינוי או תיקון מתאר השפתיים, חומרים אלו נבדלים מהחומרים הנפוצים כיום בכך שהם מאופיינים על ידי מבנה יציב וקשיח וכתוצאה מכך אינם נהרסים או מתפוגגים.

עם זאת, לחומרים כאלה יכולה להיות השפעה מזיקה על גוף האדם. הזרקות מילוי סינטטי דורשות פיקוח רפואי מתמיד לאחר ההליך. חומצה היאלורונית הופיעה כתחליף מודרני ובטוח למילוי סיליקון.

מה זה חומצה היאלורונית להגדלת שפתיים?

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי שמסונתז בגוף האדם ונמצא ברבות מרקמותיו. המאפיינים העיקריים של חומצה זו כוללים את היכולת למשוך ולקשור מולקולות מים. תכונה זו משמשת בתחום האסתטיקה ובניתוחים פלסטיים. עם הזמן החומצה מתמוססת באופן טבעי מבלי לפגוע בגוף האדם. במקרה של עיבוי שפתיים, ההשפעה נמשכת 8-12 חודשים. ואז ניתן לחזור על הנוהל.

כיצד מתבצעת הגדלת שפתיים לנשים?

הגדלת שפתיים לנשים באמצעות חומצה היאלורונית מתבצעת בשתי דרכים:

  1.  השיטה המסורתית כוללת הזרקת בוטוקס בשפתיים או חומצה האילורונית לתוך השכבה האמצעית של רקמת השפתיים. זהו הליך שנבדק בזמן המספק את האפקט המרבי בפעם הראשונה.
  2. שיטה אחרת מורכבת משימוש באלקטרופורציה. בעזרת חשיפה מתמדת לזרם חשמלי בעל כוח קטן, הנקבוביות בקרום הממברנה של השפתיים מתרחבות. בתהליך החשיפה נקבוביות אלו מלאות בחומצה היאלורונית. לאחר ההליך הקרום חוזר לצורתו הקודמת, והשפתיים נעשות מלאות וחושניות.
  3. על מנת להבטיח נוחות מרבית ללקוחות, הרופא מבצע הרדמה מקומית (בדרך כלל על ידי משחת אלחוש). כל ההליכים נחשבים כבטוחים ככל האפשר. לא קיימת אי נוחות, והתוצאה בדרך כלל עולה על כל הציפיות. הטיפול עצמו אורך כ -20 דקות בממוצע. ההשפעה היא מיידית ונמשכת כמעט שנה. ההליך אינו מצריך פעולות רפואיות מורכבות ואינו משבש את תפקוד קצות העצבים וכלי הדם.

איזו השפעה יש לטיפול הגדלת שפתיים לנשים?

איזו השפעה יש לטיפול הגדלת שפתיים לנשים?

  • קבלת מתאר שפתיים בולט וסימטרי.
  • הגדלת נפח השפתיים.
  • מניעת התייבשות ופגיעה ברקמה החיצונית של השפתיים.

ערך נוסף בשימוש בחומצה היאלורונית הינו התחלה של תהליכי התחדשות בעור באזור המטופל, השפתיים מקבלות יותר לחות ובעזרת ריפוי מהיר של רקמות, מקבלים שפתיים בריאות וחושניות. עור השפתיים ירגיש באופן טבעי עבה וחלק למגע. בנוסף, הזרקות של חומצה היאלורונית מעניקות לשפתיים צבע עשיר ויוצרות פרופורציות מושלמות.

הגדלת שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

הגדלת שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית נחשבת כיום כטיפול הבטוח והיעיל ביותר. וזאת מכיוון שחומר זה הינו טבעי ומיוצר בגופנו. בגוף האדם תפקידה של החומצה ההיאלורונית הוא לקשור מולקולות מים בתוך התאים והמרחב הבין-תאי דבר אשר מבטיח את חלקות וגמישות העור שלנו. יחד עם זאת, עם הגיל, רמת חומצה היאלורונית פוחתת משמעותית, דבר אשר מוביל להופעת שינויים שונים הקשורים לגיל על העור. במילים אחרות, הזדקנות.

זריקות חומצה היאלורונית לשפתיים מעניקות להן לחות, מחדשות ויוצרות נפח על ידי קשירה ושימור מולקולות המים בתאים. יתר על כן, כל מולקולה של רב-סוכר זה מכילה כאלף מולקולות מים. כתוצאה מכך, הקמטים נעלמים על עור השפתיים, והשפתיים הופכות שמנמנות ובולטות יותר.

הגדלת שפתיים עם חומצה היאלורונית – אינדיקציות

לכל מטופלת יש סיבות אישיות משלה מדוע היא מעוניינת לבצע הגדלת שפתיים. באם היא מעוניינת לשפר את קו המתאר ואת מראה השפתיים, באם היא מעוניינת לתקן את שפתיים דקות מלידה ולהפוך אותם לשמנמנות יותר, ואפילו באם היא פשוט רוצה לעקוב אחר מגמות האופנה ולהפוך כל חלק בפנים למושלם ואטרקטיבי.

קיימות מספר קטגוריות של נשים שהחליטו לבצע תיקון שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

גילאי 18 עד 30 – בטווח גילאים זה, לרוב, הרצון להגדלת שפתיים הינו בכדי לתת מראה יותר חושני, סקסי ואטרקטיבי.

גילאי 30 עד 50 – בטווח גילאים זה, הסיבה העיקרית היא הרצון לשפר את קווי המתאר של השפתיים, להחזיר את האיזון בתאים, ולבטל חוסר סימטריה או לתקן חוסר פרופורציה.

מעל גיל 50 – עבור קטגוריה זו של נשים, הגדלת השפתיים פחות חשובה אלא התחדשותן הינה הגורם העיקרי. זריקות חומצה היאלורונית מסוגלות להרים את פינות השפתיים, להפוך את הצבע לרווי ובוהק ולתקן את קווי המתאר.

הכנה לטיפול הגדלת השפתיים עם חומצה היאלורונית

אין צורך בהכנה מקדימה לטיפול, מכיוון שהוא מתבצע על בסיס אשפוז ונמשך בדרך כלל 15-60 דקות. במקרה זה, מיד לאחר ההליך, המטופלת יכולה לחזור לשגרת היום יום שלה.

באם לא קיימות התוויות נגד, המטופלת תדון עם הרופא המטפל באילו בעיות היא מעוניינת לטפל ובאיזו צורת שפתיים היא מעוניינת לקבל. העור באזור השפתיים רגיש מאוד, לכן לפני תחילת מתן התרופה, יש לבצע הרדמה מקומית (בדרך כלל על ידי משחת אלחוש) על מנת לא לכלול אי נוחות וכאב.

 

לאחר מכן, תהליך הזרקת תכשירי חומצה היאלורונית מתחיל בעזרת מחט דקה במיוחד. טכניקת ההזרקה נקבעת על ידי הרופא, בהתאם לסוג התיקון שנבחר ולמאפיינים האישיים של המטופלת.

בסיום הטיפול מקררים את האזור המטופל ומבצעים עיסוי עדין, אשר דרוש להתפשטות המילוי באופן אחיד לאורך קו המתאר. מיד לאחר הטיפול להגדלת שפתיים עשויים להבחין באדמומיות ונפיחות, שנעלמות מעצמן תוך מספר שעות.

טיפול בשפתיים לאחר ההליך

למרות שטיפול להגדלת שפתיים איננו מזיק ונחשב כבטוח מאוד, למחרת לאחר הטיפול עלולה להופיע נפיחות קלה בשפתיים. זהו תהליך טבעי עקב הפרעה לעבודת הגוף. אין צורך להיכנס לפאניקה. הבצקת לרוב תעבור בתוך יום-יומיים ללא שימוש בתרופות כלשהן או בפעולות מיוחדות.

לאחר הטיפול, הרופאים ממליצים לדבוק בכמה המלצות חשובות. בימים הראשונים, לא רצוי להשתמש בכל מוצרי קוסמטיקה לשפתיים כגון, אודם, קרמים וכדומה, מומלץ לא לצרוך מזון חם או שתייה חמה, וגם לבצע אמבטיות, לבקר בבריכות שחייה ובמכוני שיזוף. בנוסף, חשוב מאוד בימים הראשונים לא לגעת בשפתיים, בשום מקרה לא לעסות אותן או לחשוף אותן להשפעות מכניות אחרות.

תוצאה של הגדלת שפתיים עם חומצה היאלורונית

את התוצאה הסופית ניתן לראות כעבור 1-2 ימים. כעבור זמן זה, השפתיים יגדילו את ניפחן באופן ניכר, הקמטים ייעלמו, הפינות יעלו, והמתאר יתבהר ויהפוך בולט יותר. ובכלל, השפתיים ייראו עסיסיות, לחות, צעירות ויפות.

משך ההשפעה של טיפול להגדלת שפתיים הוא בממוצע 6 חודשים. במהלך תקופה זו, המילוי יתמוסס בהדרגה, והשפתיים בהתאם יתחילו לרכוש את צורתם המקורית. מומחים ממליצים לחזור על הטיפול לא יאוחר מ- 4-6 חודשים. יחד עם זאת, הגדלת שפתיים קבועה עם חומצה היאלורונית מאפשרת להאריך את ההשפעה לתקופה ארוכה יותר.

יש לציין כי יעילות, עמידות ומשך ההשפעה תלויה ישירות במקצועיות הרופא ובאיכות חומרי המילוי המשמשים לביצוע ההליך. לכן, חשוב ביותר שרק רופא מנוסה יבצע הגדלת שפתיים בחומצה היאלורונית.

היתרונות של הגדלת שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית

היתרון הראשון והחשוב ביותר הוא בטיחות מוחלטת, מכיוון שכולם יודעים שחומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגוף האדם, וזריקות חומצה היאלורונית מסייעות במילוי הכמות הנדרשת שלה. היתרון השני הוא שלא קיימת מגבלת גיל. ניתן לבצע הזרקות של חומצה היאלורונית מגיל 18, בתנאי שאין התוויות נגד משמעותיות. והיתרון השלישי – לאחר ההליך, היווצרות צלקות אינה קיימת, מכיוון שהזריקות מנוהלות בעזרת מחט דקה במיוחד, שלמעשה אינה פוגעת בעור.

אולי החיסרון היחיד בהליך זה הוא כאב, שכן אזור השפתיים נחשב לאחד האזורים הרגישים ביותר. עם זאת, כעת לא ניתן להתייחס לגורם זה כחיסרון, שכן הרופא משתמש בחומר הרדמה מקומי לביצוע ההליך, דבר אשר מבטל חיסרון זה.

התוויות נגד זריקות חומצה היאלורונית

לתיקון שפתיים עם חומצה היאלורונית יש מספר התוויות נגד עיקריות. ראשית כל אלה: תקופת ההריון וההנקה, מחלות אוטואימוניות, גידולים ממאירים ומחלות דם, רגישות גבוהה במיוחד לחומצה היאלורונית, תהליכים דלקתיים, נטילת תרופות מסויימות, הרפס ומחלות כרוניות.

בנוסף, במהלך התייעצות מקדימה עם רופא עלולות להתגלות גם התוויות נגד אישיות, שיש לטפל בהן באחריות מלאה.

לסיכום..

שפתיים שמנמנות, מלאות ובעלות עור זוהר וחלק הם חלום אשר ניתן להגשים במהירות ובקלות. ללא כל ניתוח פלסטי פולשני ובמחירים מעולים. כיום "חומצה היאלורונית" ו"הגדלת שפתיים "הפכו למעשה לשם נרדף. כאשר אנו מעוניינים להגדיל את השפתיים, לשנות את צורתן, לתת להן בהירות, להרים את הפינות שלהן ולרענן את העור – טיפול הגדלת שפתיים לנשים הוא הפתרון.

יש לכם שאלות לגבי הגדלת שפתיים לנשים? לייעוץ התקשרו אלינו למספר 072-3929971 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

טיפולי אסתטיקה
טיפולי אסתטיקה

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן