הכול על קמטים שמופיעים בגיל מבוגר

דף הבית » הכול על קמטים שמופיעים בגיל מבוגר

בכול הנוגע לאנשים מבוגרים, ניתן למצוא פרדוקס מעניין. מצד אחד כולם רוצים להגיע לגיל שיבה אך מצד שני אנשים לא מתמסרים לשינויים שהגיל מביא ואף מבקשים לנצח את חוקי הטבע, וכיוון שכיום ניתן להימנע ממראה של שיער שיבה, מאיבוד שיניים, מפגיעה בחוש השמיעה וכדומה, הרי שהדרישות מנראות חסרת גיל רק עולות מדרגה. אי לכך אנשים מבקשים להעלים את הקמטים שאט אט נוצרים סביב העיניים, במצח וכדומה, כך שאם רק יודעים מה ואיך, זוכים להגיע לגיל מופלג ועדיין לשמור על עור פנים חלק וקורן.

כמה עובדות מעניינות על קמטי העור

העור שלנו רגיש לשמש ובו זמנית לנזקי הזמן. מכאן בעוד שהשמש פוגמת בקולגן הטבעי (אחראי על מראה עור מתוח וחיוני), הרי שמגיל 35 רמת ההספקה הטבעית של הקולגן נפגמת, כך שהעור מתחיל להיות רפוי ומקומט, כאשר ניתן להבחין בפגמים נוספים, כגון כתמים. באופן כללי תהליך ההזדקנות מוביל לאיבוד של 50% מהנפח של העור הטבעי, עובדה שמובילה לקמטי הבעה – בעיקר באזור הפה, העיניים והמצח. אם מוסיפים לכל המרכיבים האלו גורמים מזרזים (כגון חוסר שינה, עישון, תזונה לקויה וחוסר בוויטמינים וחלבונים), הרי שניתן להבין מדוע קיים פער משמעותי בין עור הפנים שמאפיין נערה בת 16 לבין עור הפנים שמאפיין אישה בת 50.

השינויים שתופסים אותנו לאחר גיל 40

אז נכון שקמטים הם רק עוד תופעת טבע, אך אין לשכוח שאנו חיים בעידן בו מתקיימים שני תנאים חשובים: המודעות למראה החיצוני צוברת תאוצה והטכניקה לשמר עור פנים מתוח וחלק בהחלט קיימת ומוכרת. אי לכך כאשר מחברים בין שתי הנקודות מוצאים שכיום יותר ויותר אנשים מעל לגיל 40 פונים למגוון שיטות מסייעות. אחת השיטות המובילות הינה לייזר – טיפול שמגרה את ייצור הקולגן הטבעי ובכך עור הפנים חוזר להיות מהודק וקורן. פה נחדד שלצד העובדה שמגוון מכונים מציעים טיפולים מעין אלו, חשוב ביותר לוודא מהי רמת המקצועיות, וזאת כי עבור כל לקוח נדרש להתאים טיפול מעט שונה, ופה נמצא שני פרמטרים מרכזיים: טמפרטורה והעומק שאליו מבקשים שקרן הלייזר תחדור.

אחד מהטיפולים היותר מוצלחים

לצד טיפולי לייזר, ניתן למצוא טיפולים נוספים, כגון שימוש בחומרים כימיים, חומרים למילוי קמטים ועוד. אופציות אלו גם כן יעילות, אך אנו מבקשים לחדד מדוע רבים בוחרים דווקא בלייזר. ובכן ממש כשם שלא מתפשרים על איכות נעליים ארגונומיות או על, מוצרי ספיגה למבוגרים כך גם לא מתפשרים על איכות התוצאה כשמדובר במראה החיצוני. כמו כן, מדובר בטיפול יחסית קצר, נטול צלקות לוואי, שמכסה שטח פנים גדול, שאידאלי עבור אזורים עדינים ושאינו מצריך הרדמה. מכאן שאם נסכם, נציין שקמטים הם אכן טבעיים, אך כיום גם טבעי להימנע מהם – עניין של בחירה.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
קמטים בגיל מבוגר
תרופת סבתא ליבלות

לזימון תור

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים