העלמת קמטים במצח

דף הבית » העלמת קמטים במצח

הסרת נימים בפנים בלייזר

הקפלים על המצח ובין הגבות נקראים "קווי כעס". קפלים אלו משקפים ומופיעים כתוצאה מהבעות פנים שכיחות, גיל, מתח ועייפות. ידוע שקמטים במצח מוסיפים לגיל וגורמים לפנים להיראות עייפות ופחות אסתטיות. אם בגיל צעיר יותר אפשר היה להסיר קמטים מהמצח בעזרת טיפול נאות בעור, הרי שעם השנים קשה יותר ויותר להתמודד עם אותם הקמטים. שיטות הקוסמטיקה והאסתטיקה המודרניות יעזרו לך להיפטר מקמטים עמוקים על המצח במהירות וללא כאבים.

הופעת קמטים במצח

נשים (אך לא רק) רבות יעידו שלאחר גיל 30 העור מתחיל לאבד לחות וגמישות. אלו תהליכי הזדקנות טבעיים המופעלים בעור. עם אובדן הלחות, הגמישות והמוצקות ברקמות העור, אט אט קמטים מתחילים להופיע. אזור המצח, כמו כל אזור אחר בפנים, מועד להופעת קמטים מוקדמים. על המצח אין כמעט רקמה תת עורית, מה שהופך את האזור הזה לפגיע לקמטים ולסימני הזדקנות נוספים.

לשרירי הפנים תפקיד חשוב ביצירת קמטים על המצח. היפרטוניות של השרירים הקדמיים מחמירה את המצב ומובילה להופעה מוקדמת של קפלים אופקיים ואנכיים על המצח. בתחילה קמטים מתרחשים רק כאשר אנו מבצעים פעולות הבעה. אך עם השנים, הקפלים מעמיקים והופכים לסטטיים. דבר אשר מביא לנוכחות קמטים נראים אפילו במצב רפוי של העור. השאלה אשר לרוב נשאלת, כיצד ניתן להסיר קמטים במצח ולהאט את תהליך ההזדקנות?

העלמת קמטים במצח
העלמת קמטים במצח לפני ואחרי
העלמת סימני הבעה במצח
הסרת קמטים במצח
הסרת קמטים במצח לפני ואחרי

איך להיפטר מקמטים במצח?

הקוסמטיקה המודרנית יודעת להסיר קמטים מהמצח. לשכוח לנצח את הקיפולים האנכיים והאופקיים על המצח יעזור

  • שיטות הזרקה ( פלסטיק מתאר , טיפול בבוטולינום )
  • שיטות חומרה (טיפול בלייזר, הרמה תרמית )

שיטות קוסמטיות עוזרות להיפטר מקמטים ללא כאבים וסיבוכים. הליכי חומרה והזרקה מסוגלים לתקן את מצב העור כאשר קוסמטיקה נגד הזדקנות חסרת אונים. כדי להשיג תוצאה מובהקת לטווח ארוך, יש לשלב הליכי סלון עם טיפול ביתי הולם.

כיצד להסיר במהירות קמטי פנים על המצח?

קמטים באזור המצח מתחילים להופיע מגיל 25. תהליכים אלה נובעים מאיבוד לחות וגמישות. אפשר להיפטר מקמטי פנים על המצח, שלא הפכו לקבועים סטטיים, ללא זריקות וליטוש עמוק. בגיל 25-30, העור עדיין מתאים לתיקון מהיר.

הדרך הטובה ביותר להסיר קמטים מהמצח היא הרמה תרמית. ההליך מתבצע באמצעות מכשיר Reaction Viora . תרמי הרמה עוזרת להסיר קמטים אנכיים על המצח ללא זריקות וסיבוכים. לאחר ההליך העור מוחלק ומהודק עקב היווצרות סיבי קולגן. ההשפעה של הרמה תרמית תלויה בעוצמת ההשפעה.

חומצה היאלורונית בעלת משקל מולקולרי גבוה תעזור להיפטר מקמטים מוקדמים על המצח. Contouring הליך גמישות משחזר את העור, ומחדש את חוסר לחות, ומעורר את הסינתזה של hyaluron טבעי.

כיצד להסיר קמטי פנים עמוקים על המצח?

לא כל כך קל להסיר קמטים לאורך לאורך המצח. לא ניתן לעצור שינויים הקשורים לגיל, אך ניתן להאט אותם. בגיל 45+, עור בוגר אינו "מגיב" למוצרי טיפוח בית בקלות כמו עור מבוגר (30+). לכן, תלמים בולטים אינם מוחלקים. רק הליכי סלון יכולים להסיר קמטים עמוקים במצח:

טיפול בלייזר – קרינה מסייעת לא רק להסיר קמטים על המצח, אלא גם לשקם את גוון העור וגמישותו, לחסל קהות והיפרפיגמנטציה.

שיטות הזרקה / הזרקת חומצה היאלורונית. מכלול ההליכים "טיפול בבוטולינום + מתאר" יעזור להיפטר מקמטים במצח. טיפולי סלון אלה יעילים נגד קמטים סטטיים חמורים.

מהי הדרך הטובה ביותר להסיר קמטים במצח?

ניתן להשתמש במספר הליכים קוסמטיים להסרת קמטים במצח ביעילות. קשה לומר מה עדיף. הדרך כיצד להסיר קמטים וקמטים במצח נבחרת על ידי קוסמטיקאית בהתאם למאפיינים האישיים, סוג העור, גיל, נוכחות התוויות נגד וחומרת הפגם.

כיצד להסיר קמט על המצח בין העיניים?

זריקות בוטוקס הן דרך קלאסית להסיר את קמט הגבות על המצח. רעלן הבוטולינום חוסם את השרירים ומונע היווצרות קמטים בעור. קוסמטיקאית מנוסה תבצע זריקות בצורה כזו שהפנים לא יהפכו למסכה – היכולת להביע רגשות נשארת, אך הבעות הפנים הופכות רגועות בהרבה. בעזרת בוטוקס ניתן להסיר קמטים במצח בין הגבות ולמנוע את העמקתם לאורך זמן.

 

אם הקמטים הפכו לסטטיים (קבועים), יש לשלב זריקות בוטוקס עם חומרי מילוי היאלורוניים. רעלן הבוטולינום מרגיע את השרירים, והמילוי ממלא את הכרכים האבודים. מכלול כזה יאפשר לך להסיר קמט עמוק על המצח בין הגבות למשך כ-6-12 חודשים.

כיצד להיפטר מקמטי המצח באמצעות בוטוקס?

ניתן להסיר קמטים במצח בעזרת בוטוקס או דיספורט . תכשירים אלה המבוססים על רעלן הבוטולינום שימשו בהצלחה בקוסמטיקה במשך יותר מעשרים שנה.

רעלן הבוטולינום קוטע את העברת דחפים עצביים מהמוח לשרירים, ומכבה את השרירים באופן זמני. העור מוחלק, הסימטריה בפנים משוחזרת. יידרש הליך אחד להסרת קמטים מהמצח בעזרת זריקות.

ניתן להסיר קמטים במצח בעזרת זריקות בוטוקס ודיספורט במקרים הבאים:

שפע של קמטים בפנים על המצח ובין הגבות

הבעות פנים אקטיביות (המשויכות לרוב לפעילויות מקצועיות – שחקנים, זמרים, מורים)

אסימטריה בפנים

בוטוקס ודיספורט פועלים בצורה נקודתית – הם חוסמים רק את השרירים המעורבים ביצירת קפלי עור. אם הזריקות מתבצעות על ידי קוסמטיקאית מקצועית, ניתן להסיר במהירות קמטים מהמצח

בעזרת בוטוקס ללא השפעה של "מסכה משותקת". לזריקות משתמשים ברעלן בוטולינום נחלש ומטוהר. זה לא גורם לתגובות אלרגיות או לגירוי.

כדי לשמור על השרירים במצב מסוים, יש לחזור על הזריקות באופן קבוע במרווחים של 6 חודשים, בהתאם לתרופה המשמשת ולמאפיינים האישיים של האורגניזם.

היעלות הטובה ביותר של הזרקת בוטוקוס במצח  היא רק אם קמטי העור הם תוצאה של הבעות פנים פעילות. אם התלמים נוצרים ללא מעורבות השרירים על המצח, לא יעבוד להסיר אותם בזריקות.

כיצד להסיר קמט על המצח באמצעות חומצה היאלורונית?

הליך נפוץ בקוסמטיקה הוא קונטורינג. חומרי מילוי יכולים להסיר קמטים על המצח במהירות ולמשך זמן רב.

חומרי מילוי המבוססים על חומצה היאלורונית דוחפים החוצה את שבירות העור מבפנים. חומצה היאלורונית, מרכיב טבעי בעור, מושכת ושומרת מולקולות מים. התרופה תואמת את הגוף ואינה גורמת לאלרגיות.

הזרקת חומצה היאלורונית תסיר קמטים, תקל על יובש וסימני הזדקנות. הזריקות מעוררות את ייצור הקולגן ואת חילוף החומרים התאי.

לתיקון הקמטים משתמשים בתרופות בצפיפות שונות, בהתאם למידת השינויים הקשורים לגיל.

השפעת הזריקות נמשכת כשנה – לאחר זמן מה החומצה ההיאלורונית מתפרקת למולקולות מים ופחמן דו חמצני, ומופרשת מהגוף.

כיצד להסיר קמטים על המצח באמצעות לייזר?

אם שיטות ההזרקה גורמות לפחד, ניתן להסיר את הקמט על המצח בעזרת לייזר. שיטת אידוי התאים בעזרת הלייזר מאפשרת לך להשיג תוצאות יציבות תוך זמן קצר:

תיקון קמטים עמוקים ודקים 

החלקת הקלה בעור

שיפור עור הפנים

היצרות הנקבוביות

חיסול פיגמנטציה

ישנן מספר שיטות להסרת קמט על המצח באמצעות לייזר:

CO2 חלקי

ארביום

היברידית חלקית

קרינת לייזר חודרת עמוק לתוך הדרמיס, ומפעילה את תהליכי ההתחדשות והיווצרות סיבי הקולגן. אפשר להסיר קמטים על המצח בלייזר גם אם הם הלכו והעמיקו עם הגיל.

ההשפעה של הליך הלייזר מצטברת. התוצאות הראשונות נראות לעין לאחר כשבועיים ורק מתעצמות עם הזמן. אפשר להסיר קמטים על המצח בלייזר גם בגיל 60+. אך לא מומלץ להשתמש בשיטת אידוי התאים בלייזר לפני גיל 35.

כמה עולה להסיר קמטים במצח?

תוכלו לברר כמה עולה להסיר קמטים בפנים על המצח לאחר התייעצות עם קוסמטיקאית. עלות ההליך תלויה במידת השינויים הקשורים לגיל ובשיטת התיקון שנבחרה.

גם לכם יש קמטים במצח? צרו איתנו קשר להתייעצות וקביעת תורים בטלפון 0723929971

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן