העלמת קמטים

דף הבית » העלמת קמטים

טיפולים להתחדשות העור, העלמה, החלקה ומילוי קמטים

אם אתם בשנות ה -40 לחייכם, בטח כבר הבנתם את היתרונות והחסרונות של הגיל. בואו נהיה כנים – כל אחד מאיתנו מתחיל להבחין בזמן מסוים בגיל הזה בכמה סממנים שלא היו שם קודם. מה שמביא אותנו לחפש טיפולים אסתטיים מתאימים. זה כאילו שהכל היה בסדר עד אתמול – העור היה יציב, חלק וצעיר, ללא קמטים. ויום אחד, אתה מביט במראה (לרוב באור רע ולא הולם) ובאימה ובתדהמה אנו מגלים שעורנו קמל, שקיות מתחת לעיניים החלו לצוץ, קמטים חדשים שלא היו שם קודם ועוד כמה שערות אפורות נוצצות מתנוססות על ראשנו. העשור הרביעי הוא אחד העמוסים בחיינו – בניית קריירה, מימוש וצמיחה במקצוע, גידול וחינוך ילדים. בנוסף קיימים גורמים רבים אחרים המובילים לנדודי שינה, תזונה לקויה ותשישות כללית של הגוף. תשישות זו משאירה לנו חותם על הפנים והגוף שלנו. וכך אנו לפתע מבחינים בסימני הגיל הלא נעימים, בדרך כלל אנו נחרדים ומתחילים לחפש טיפולים אסתטיים כדי לעצור את הזמן ולהאט את ההזדקנות. כדי לא לטרוח ואבד עשתונות בחיפוש אחר הטיפולים המתאימים באוקיינוס הטיפולים האסתטיים המוצעים בתחום הקוסמטיקה האסתטית וטיפולי הלייזר. הבאנו לכם כאן, מעט מהחומר הקיים בתחום הטיפולים להתחדשות העור, העלמה, החלקה ומילוי קמטים.

קמטים הם סימן להזדקנות המופיע אצל כולנו. מספר הקמטים ועומקם קובע כיצד נבחן הגיל שלנו. אין שום דבר מפתיע בעובדה שטיפולים נגד קמטים הפכו לפופולרים יותר ויותר. טיפולים להעלמת קמטים ומילוי קמטים (טיפולי התחדשות העור) מאפשרים להפחית את הקמטים בצורה גלויה ולהחליק את העור. הרפואה האסתטית מציעה שיטות יעילות הן למאבק בקמטים הראשונים והן להחלקת הקמטים הוותיקים והעמוקים מאוד. על מנת להעלים קמטים תוכלו לפעול על אזור מסוים ע"י הפחתת כל קמט בנפרד והצערת פני השטח של כל הפנים, הצוואר ואזור המחשוף, כתפיים, גב וחזה (דקולטה) אצל נשים. כיום ברפואה האסתטית קיימים מספר טיפולים להעלמת ומילוי קמטים כגון: חומצה היאלורונית, בוטוקס, מילוי קמטים ומיצוק העור בלייזר ומזותרפיה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי אשר מיוצר בגופנו המבטיח לחות לעור ושומר על גמישותו. מכאן עולה כי אין שום דבר מפתיע בשימוש המורכב בחומצה היאלורונית בהליכי אנטי אייג'ינג. מילוי קמטים בחומצה היאלורונית מעניק השפעה מיידית של החלקת קמטים; יעיל במיוחד הוא השימוש בחומצה היאלורונית במטרה להחליק קמטים עמוקים. עם זאת, זו לא ההשפעה היחידה של ההליך – למעט החלקה מיידית של קמטים.לחומצה ההיאלורונית השפעה ארוכת טווח, היא דואגת ללחות והגברת גמישות העור. חומצה היאלורונית מוזרקת מתחת לעור עם מחט דקה – דבר המבטיח הליך מהיר ובטוח. הכאב הקל שמאופיין בכל הזרקה לעור מוקל באמצעות שימוש בקרם הרדמה. ההשפעה של מילוי קמטים בחומצה היאלורונית נמשכת כ- 6 – 8 חודשים. ניתן לחזור על ההליך, ולאחר סיומו אין צורך בהתאוששות. השימוש בחומצה היאלורונית הוא אידיאלי לעלמת קמטים בין הגבות, קפלי האף וצידי הפה (מריונטה).

הסרת קמטים
מילוי קמטים לפני ואחרי
טיפול להסרת קמטים בפנים
מילוי קמטים

בוטוקס

רעלן הבוטולינום (בוטוקס) הוא חומר טבעי נוסף המשמש להסרת קמטים . בוטוקס מעכב הולכה עצבית-שרירית, המעניקה את ההשפעה של הרפיית השרירים והחלקת קווי הבעה. בוטוקס משמש להפחתת קמטים במצח, בין הגבות, כפות הרגליים, אף (קמטי הארנב) וקמטי עישון. ניתן להשתמש בבוטוקס גם במקרה של קמטים קטנים ופחות נראים לעין. טיפול של הסרת קמטים בבוטוקס אורך כ -20 דקות, והתוצאה ניכרת לאחר מספר ימים ונמשכת כ 4-6 חודשים. מיד לאחר ההליך, ניתן לחזור לפעילות היומיומית, אין צורך בזמן התאוששות. ועקבות של זריקות בוטוקס כמעט בלתי נראות. אין צורך לחשוש מהופעת "אפקט המסכה" – השימוש בבוטוקס רק באזור הקמטים אינו מפר את הבעות הפנים של כל הפנים ואינו מביא לידי מראה של אפקט לא טבעי ולא אסתטי.

מזונוציטים

מזונוציטים הם שיטה חדשה להחייאת עור הפנים. ההליך מתבצע עם סיבים הניתנים לספיגה המונחים במחטים דקות ולכן הפולשניות מינימליות. הסיבים מגרים ומשנים את אליפסת הפנים. משך ההליך תלוי במספר הסיבים שיש להציב. יש צורך בשימוש בהרדמה מקומית במהלך הטיפול. תוצאות ניתן לראות לאחר כחודש.

מילוי קמטים בלייזר (מיצוק העור)

מילוי קמטים בלייזר היא שיטה יעילה להצערת העור, מיצוק העור והעלמת קמטים. שיטה זו פעולת בדרך שמובילה לגירוי תהליכים פיזיולוגיים בעור ומקדמת את החייאת העור, מגדילה את צפיפותו ואת החלקתו. בניגוד למילוי קמטים בחומצה היאלורונית או בבוטוקס. בטיפול לייזר נגד קמטים יש השפעה נרחבת על הפחתת הקמטים והגברת מוצקות העור. שיטה זו מעכבת למעשה את תהליך ההזדקנות של העור (אנטי אייג'ינג) ואף מבטיחה את התחדשותו הניכרת. מילוי קמטים בלייזר הינו הליך הנקרא גם "שיוף העור" ((Skin Resurfacing אשר בנוסף למילוי הקמטים והעלמתם גם מפחית את סימני הזדקנות העור. זהו פיתרון עמיד יותר לאורך זמן מאשר טיפולים בקמטים בשיטות אחרות. שיקום אינטנסיבי של העור לאחר הליך מילוי קמטים בלייזר מבטיח השפעה שנמשכת מספר חודשים דבר אשר מביא למראה צעיר, יציב, מלא ובריא של העור.

פילינג לייזר (התחדשות העור)

התחדשות עור הלייזר, המכונה גם פילינג בלייזר, הינה שיטה שוחקת, פולשנית אך בו זמנית יעילה ביותר להצערת עור פנים עם אפקט לאורך זמן. עם הזמן העור, בהשפעת גורמים חיצוניים ותורשתיים, השמש, זיהום סביבתי, תזונה ותנועות שרירי פנים חוזרות ונשנות, מקומט ומחורש. ככל שהעור מזדקן, הוא מאבד את החלקות והמראה הצעיר שלו, וכתמים כהים וכתמי גיל מופיעים. ההשפעה של צלקות אקנה, שומות וכמו גם פיגמנטציה לא אחידה וחספוס העור היא שכיחה יותר ויותר. שיטת התחדשות העור בלייזר מסירה עור פגום באמצעות לייזר, עם תופעות לוואי מינימליות ונזק תרמי מזערי לעור.

פילינג לייזר הוא הליך התחדשות עור בלייזר המסיר פגמים בעור הנגרמים על ידי הזדקנות, נזקי שמש, וצלקות וקמטים קלים. במהלך הטיפול הלייזר פועל על שכבות העור, מסיר אותם בעדינות תוך יצירת שכבת הגנה טבעית על העור על ידי פעולת חום, הדורשת זמן החלמה קצר יותר. התוצאות הראשונות נראות לאחר 3-5 ימים כאשר שכבת התאים המתים מתקלפת וחושפת עור חדש, בריא וחיוני. יחד עם זאת, פעולת החום על שכבות העור העמוקות יותר מגרה את הסינתזה של סיבי קולגן חדשים. התוצאה הסופית היא עור מבריק בריא דמוי פנינה עם פחות קמטים משמעותית ומראה צעיר. העדיפות לבצע טיפולים אלו הם בחודשים אוקטובר עד מאי. בהם רמת קרני השמש פוחתת.

פילינג לייזר 2CO

לייזר חלקי 2CO הוא השיטה האחרונה של טיפול בלייזר. שיטה זו מסירה סימני הזדקנות מהעור כמו אי סדירות מרקם העור, קמטים עמוקים וצלקות, וגם לרוב גם אקנה. בטכנולוגיית לייזר זו, מושגת אבולוציה של שכבות העור (האפידרמיס והדרמיס), אשר נותרות בסופו של דבר מוקפות בעור בריא ולא מטופל. טיפול זה משיג תוצאות יעילות, בטוח ועם זמן החלמה קצר. ההשפעה התרמית על שכבות העור העמוקות ביותר (דרמיס) משיגה יצירת קולגן חדש הממלא קמטים, צלקות ופגמים אחרים בעור. הזמן האידיאלי לביצוע טיפולים אלה הוא מאוקטובר עד מאי , כאשר קרני השמש אינן חזקות עקב הסיכון לשינויים בפיגמנטציה. התוצאה נראית לעין לאחר מספר ימים, והתוצאה הסופית תוך 6-12 חודשים.

טכנולוגיית אור IPL

שיטה לא פולשנית להסרת פיגמנטציה על עור הפנים והגוף. כתמים כהים מתרחשים כתוצאה מנזקי שמש או מתרחשים כתוצאה מהזדקנות העור. פיגמנטציה של ניגודיות נמוכה, כלומר כתמים כהים מעט יותר מצבע העור, מהווים אתגר קליני של ממש. היתרון של טכנולוגיית האור ה- IPL הוא שניתן לטפל בפיגמנטציה של ניגודיות גבוהה וגם נמוכה. הטיפול מתבצע לאורך כל השנה.

ישנם סוגים רבים ושונים של נגעים פיגמנטיים השונים ביסודם מבחינה מורפולוגית והיסטולוגית. מסיבה זו, ההערכה והטיפול האפשרי בנגע ייקבעו על ידי רופא מומחה. נגעים פיגמנטיים שפירים כגון לנטיגו סימפלקס, לנטיגו סניליס, קפה או לייט וסוגים שונים של נבוס ניתנים לטיפול בהצלחה בלייזר ללא שימוש בחומר הרדמה מקומי.

הידוק העור בטיטניום

הסוד האמיתי של עור צעיר למראה צעיר ומתוח למראה טמון בדרמיס (השכבה העליונה). ככל שהעור מזדקן, הביוסינתזה של קולגן, חלבון הבניין העיקרי של הדרמיס, פוחתת. לכן הדרמיס מתדלדל והעור מאבד מיציבותו. הידוק העור בטיטניום חודר מתחת לשכבת פני העור ומחמם אותו. ההשפעה של התחממות עמוקה זו של העור היא קרישת סיבי הקולגן בדרמיס המובילה לסינתזה של סיבים חדשים. התוצאה של תגובה כזו היא הידוק העור, היעלמות דלילותו והתאוששות יעילה של מבנה העור. שיטת הידוק העור בטיטניום הינה טבעית, לא פולשנית וללא סיכון, וללא זמן ריפוי נוסף, והטיפולים מתבצעים לאורך כל השנה . על ידי חימום הדרמיס (השכבה העליונה של העור) וחדירת אור אינפרא אדום עד 3 מ"מ מתחת לפני העור, דבר אשר מביא לגירוי להתחדשות ולצמיחת הקולגן, מה שמחזק ומהדק את העור בפנים, בזרוע העליונה, בצוואר ובבטן. הטיפול בטוח, ללא כאבים ונוח למטופל ללא קשר לגיל, למין ולצבע העור. זו שיטה טבעית, לא פולשנית ונטולת סיכונים והיא מבוצעת לאורך כל השנה וגם על עור כוויות שמש.

העלמת ומילוי קמטים קטנים ועדינים

מזותרפיה: ניתן להסיר קמטים שיטחיים ועדינים באמצעות טיפול מזותרפיה במחט ובפרוצדורות שחיקה. מזותרפיה מחטית היא הליך להחדרת חומרים מזינים עמוק לעור באמצעות מחטים דקות. הודות לכך, חומרים פעילים מגיעים לאזור הרצוי, אשר גורמים למיזוג הקולגן בתוך הגוף (סינתזת קולגן) ואשר מעוררים את התחדשות העור. מזותרפיה במחט מובילה להצערה והחלקת העור, מגבירה את גמישותו ומחזירה את הברק הטבעי שלו. ניתן לבצע הליך זה להעלמת קמטים מהעור, כמו גם בצוואר ואזור המחשוף, כתפיים, גב וחזה (דקולטה) אצל נשים.

מיקרו-דרמבריישן

מיקרו-דרמבריישן – פילינג קריסטל, הוא פילינג מכני של העור שעובד הרבה יותר עמוק משיטות פילינג מסורתיות. ע"י התזת חומרי פילינג (קריסטלים) בלחץ מסירים את תאי העור המתים וממריצים את היווצרותם של תאים חדשים. קילוף העור בשיטה של מיקרו-דרמבריישן (מיקרודרמבריישן) הוא שמוביל להתחדשות והחלקת פני העור, דבר אשר מביא לתוצאה של עור בריא, בוהק, צעיר וזוהר. בנוסף טיפול זה מביא גם לחיסול הקמטים הקטנים והעדינים. לא ניתן לראות את ההשפעות של שני הטיפולים על הסרת קמטים מיד לאחר הטיפול, אך ניתן להשיג השפעות מעוררות תדהמה לטווח הארוך לאורך זמן.

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן