השתלת שן מחיר

השתלת שן מחיר

השתלת שן מחיר

מרפאת השיניים מדיקל סי מספקת שירותי השתלות שיניים לבעיות הנפוצות ביותר של חלל השיניים. במרפאה שלנו בבוקרשט, רומניה, אנו מבצעים הליכי השתלת שתלים על שן אחת או יותר, יש לנו מגוון פתרונות לבעיית אדנטיה (חוסר שיניים) מלאה או חלקית של הלסת העליונה והתחתונה. ואנו מציעים השתלת שן במחיר אטרקטיבי משלל יתרונות שיש לנו אל מול המתחרים הן ברומניה והן בישראל.

אז כמה עולה השתלת שן אחת ואילו גורמים קובעים את המחיר הסופי? עבור השתלה של שן אחת ישנן שתי דרכים לשחזר פגם זה בשיניים, באמצעות:

 1. גשר דנטלי, אשר קבועה על ידי שתי שיניים סמוכות.
 2. שתל בודד עם כתר שן מתכת-קרמית או זירקוניום.

אז מה עדיף? גשר דנטלי זול יותר משתל בודד, אך נחות ממנו בהרבה מבחינת האסתטיקה. יתר על כן, לשיטה זו יש חסרונות רציניים: כדי להתקין תותבת גשר, יש צורך לבצע התאמות לשיניים הסמוכות, לעתים קרובות בריאות, ולעתים קרובות יש צורך להסיר אותן (להסיר עצבים). הליכים אלו מפחיתים באופן משמעותי את הפונקציונליות ואת חיי השירות של אותן השיניים הבריאות. גשר דנטלי אינו משמש לשחזור הפגמים הסופיים של המשנן ונראה לא אסתטי באזור החיוך. בהתחשב במגבלות אלו ובהיעדר התוויות נגד חמורות, השתלת שיניים נחשבת לדרך הטובה ביותר להשלים חוסר או החלפה של שן בודדת.

מה הגורמים המשפיעים על השתלת שן מחיר?

מה שחשוב לדעת שאת המחיר אנו נותנים ישירות און ליין (וואטצאפ או אימייל) מרפאת השיניים  מדיקל C עובדת עם שתלים עבור השתלות שיניים של היצרנים המובילים בעולם. כל השתלים מגיעים עם אחריות לכל החיים. בהצעת המחיר להשתלת שיניים אנו כוללים גם את השירותים הבאים: אבחון וייעוץ של מומחים; ניתוח שתלים; התקנה של מעצב החניכיים והתקנים נוספים; מדידת והכנת הכתרים (זמניים וקבועים) ואף את החלפת השתל באחריות במקרה של בעיה כלשהי.

במה המחיר תלוי?

השתלת שיניים מחיר מורכבת מהמרכיבים הבאים:

 1. כמות עבודת ההכנה.
 2. צורך באמצעי אבחון והדמיה.
 3. חומר הרדמה.
 4. תברואת והערכת מצב בחלל הפה.
 5. באם יש צורך קודם בטיפול בעששת.
 6. באם יש צורך בהשתלת עצם.
 7. באם יש צורך בהרמת סינוס.
 8. סוג השתל שנבחר – קיימים בשוק שתלים ברמת איכות ומחיר שונים.
 9. חומר הכתר – כתרי קרמיקה וזירקוניום נחשבים לעמידים והאסתטיים ביותר, והשתלת מתכת-קרמית היא האפשרות החסכונית ביותר.

שלבים ומאפיינים של השתלה של שן אחת

משך ההליך של השתלת שן הוא אינדיבידואלי ותלוי בכל מקרה בגורמים רבים. לכן, ריאלי לבצע שתל של שן אחת ביום אחד, בעוד שבמצבים מסוימים ההכנה טרם ההשתלה עשויה להימשך מספר שבועות. מספר הטיפולים טרם ההשתלה מושפעים מנוכחות של עששת, דלקת חניכיים ומחלות אחרות של חלל הפה, כמו גם מכמות רקמת השיניים באזור ההשתלה. כל הגורמים הללו קובעים את מספר הטיפולים הנדרש טרם ההליך ובהתאם את עלות הטיפול. השתלה קלאסית של שן אחת במרפאת השיניים Medical – C מתבצעת לפי התוכנית הבאה:

 1. ייעוץ חינם – המטופל מתושאל ראשונית על ידי מומחה פה ולסת, וניתנת הפנייה לצילום הדמייה.
 2. פעינוח הדמייה – לאחר קבלת צילומי ההדמייה ובהתאם למצב השיניים מתבצעת הערכה של מצב הפה, באם יש צורך בטיפולים מקדימים טרם השתלת השיניים ובאם קיימות התוויות נגד.
 3. קבלת הצעת און ליין להשתלת שן מחיר.
 4. במידת הצורך, הכנה של חלל הפה (מתבצע בישראל או ברומניה לשיקול המטופל\ת). עששת ומחלות אחרות של חלל הפה מטופלות, אבנית מוסרת. אם נפח רקמת העצם במקום ההשתלה אינו מספיק, מוצע למטופל השתלת עצם, וניתוח הרמת סינוס בלסת העליונה.
 5. ההשרשה \ התקנת השתלים (מתבצע ברומניה). בשלב זה מוחדר השתל לתוך שקע השן. בהשתלה בו זמנית, שתל הטיטניום מוברג לתהליך המכתשית מיד לאחר הוצאת השן. במקרים אחרים מתקינים את השתל דרך חתך בחניכיים, ובמקרה של השתלת אקספרס השתל מוחדר בפעולה זעירה פולשנית (באמצעות ניקור בחניכיים).
 6. התקנת תותבות זמניות (מתבצע הרומניה) – מיד לאחר הנחת השתל מתבצעת התרשמות ומניחים יוצר חניכיים. מספר ימים לאחר הניתוח, מותקן כתר פלסטיק על גבי השתל. המטופל עונד כתר זמני עד להשלמת הליך האוסיאואינטגרציה (oseointegration) של המוט המושתל.
 7. התקנת תותבות קבועות (מתבצע ברומניה) – לאחר 3-6 חודשים, בהיעדר סיבוכים וסימני דחייה, מתקינים על גבי השתל כתר קרמי-מתכת או זירקוניום קבוע.

חשוב לדעת!! בהתאם לתמונה הקלינית של כל מטופל ומטופלת, השתלת שן אחת מתבצעת לפי פרוטוקול כירורגי חד-שלבי או דו-שלבי. השתלה חד-שלבית, או חד-פאזית, כוללת התקנת שתל יחד עם המוט (אבוטמנט) בביקור אחד אצל רופא השיניים. בטכניקה הקלאסית, מוט הטיטניום מותקן מיד, ולאחר מספר חודשים מתקינים את כל השתל.

בבואכם לבדיקת השתלת שן מחיר. אנחנו ממליצים לכם לבדוק את כלל העלויות של ההליך. שכן קיימים פערי מחיר ניכרים בין ישראל לרומניה. ולרוב המחיר יהיה זול משמעותית כאשר אנו מעוניינים לבצע אף השתלת שן אחת.

אנחנו במדיקל סי דוברים עברית משלב הצעת המחיר עד שלב הפרידה מהלקוח. בנוסף כלל הצעות המחיר ניתנות און ליין. בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות.

 

מעוניינים לדעת עוד על השתלת שן מחיר? השאירו פרטים או צרו עמנו קשר ישירות בוואטצאפ.

 

לקבלת הצעת מחיר און ליין

השאירו פרטים או צרו עמנו קשר ישירות בוואטצאפ

הוצאת נקודות חן
מאמרים

הוצאת נקודות חן

הוצאת נקודות חן נקודות חן, אלו הן לרוב נגעים קטנים (אך יכולים גם להיות גדולים – בהיקף של מעל 1 ס"מ) על העור נגעי עור

נקודות חן בפנים
מאמרים

נקודות חן בפנים

נקודות חן בפנים נקודות חן בפנים הינן תופעה שכיחה ונרחבת המעסיקה אנשים רבים מבחינה אסתטית. חלק מאיתנו יחזיקו בדעה שזהו דבר מושך ואטרקטיבי. וחלקנו יחשבו

עקבו אחרינו

"רפואת שיניים היא התחום שלנו, אבל האנשים הם הפוקוס."

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן