חומצה היאלורונית בשפתיים

טיפולי אסתטיקה

חומצה היאלורונית בשפתיים

חומצה היאלורונית בשימוש בשפתיים

אופנה באה והולכת, אבל ישנם דברים אשר תמיד אופנתיים ועדכניים. לדוגמא, שפתיים עבות ומטופחות. כיום, תחום האסתטיקה והקוסמטיקה מציעים הרבה אפשרויות להגדלת שפתיים. מהגדלה מקסימלית להגדלה מינימלית. קיים מבחר רחב של נפחים וצורות אשר ניתן לבצע על השפתיים. אזי, באם רוצים להימנע לעבור תחת סכין של מנתח פלסטי, ישנה אלטרנטיבה פשוטה, בטוחה ויעילה – טיפול להגדלת נפח השפתיים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית.

אנו נזכיר כי חומצה היאלורונית הינה רב-סוכר אשר מסוגל למשוך ולשמור כמויות גדולות של מולקולות מים, ולפיכך, מספק מקור לחות מצויין לתאים בעור. בחומצה היאלורונית נעשה שימוש נרחב בתחומי הקוסמטיקה, האסתטיקה והרפואה לצורך תיקון תווי פנים, כולל שפתיים, עיבויי ועיצוב השפתיים ועוד.

הכמות העיקרית של החומצה ההיאלורונית בגוף מרוכזת בעור, היא ממוקמת ברקמת החיבור של הדרמיס בין סיבי הקולגן והאלסטין, כמו גם בתאי שכבת הקרנית – קורנאוציטים.

מהות הטכניקה של הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

עכשיו טכניקה זו נחשבת לפופולרית ביותר. אין לה כמעט שום התוויות נגד, היא לא טראומטית, היא דורשת תקופת שיקום מינימלית וההשפעה נמשכת זמן רב. על מנת להגדיל את השפתיים באמצעות חומצה היאלורונית חשוב להשתמש בחומרי המילוי האיכותיים ביותר, ובעזרת מחטים ומזרקים מקצועיים וסטריליים. בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית השפתיים מקבלות מיד את הנפח הרצוי, ואפקט נוסף של החומצה ההיאלורונית שהיא מפעילה את ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים ברקמות. חשוב לדעת, חומצה היאלורונית היא מרכיב טבעי שקיים בגוף האדם בריכוזים שונים, ולכן לעתים רחוקות היא עלולה לגרום לתגובות אלרגיות כלשהן. עם הזמן, המילוי מתחיל להתמוסס ולהתפוגג בהדרגה ומופרש מן הגוף באופן טבעי, התוצאה הצפויה היא שלאחר זמן מה השפתיים יחזרו לנפחן המקורי. אך ניתן בקלות לחזור על הטיפול ולהחזיר את הנפח אשר אבד.

חומצה היאלורונית בשפתיים
מילוי חומצה היאלורונית בשפתיים לפני ואחרי
חומצה היאלורונית בשפה

יעילות הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

מניסיון, באם המטרה היא להשיג תוצאות איכותיות בזמן הקצר ביותר, ההמלצה היא לבחור בזריקות חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית ממלאת את הרקמות בעור, דבר אשר גורם לשפתיים להיות שמנמנות יותר, עסיסיות ובעלות מראה מלא, חלק ובריא. יחד עם זאת, באמצעות מינונים שונים, ריכוזים שונים וטכניקות שונות. ניתן להשיג מגוון תוצאות המתאימות לכל רצון או בקשה. כתוצאה מכך, תקבלי את חיוך חלומותיך מבלי לנקוט בשום התערבויות קיצוניות ופולשנית. יתרון נוסף של הטיפול הוא שחומצה היאלורונית, באופן עקרוני, משפיעה לטובה על העור, היא מחזירה אותו למראה רענן ובריא, חומצה היאלורונית מאיצה את התהליכים המטבוליים ומגרה את ייצור הקולגן שלו. לכן, כאשר המילוי "עוזב" את השפתיים לאחר זמן מה, השפתיים עדיין עשויות להיות בעלות נפח לעומת איך שהם היו טרם השימוש בחומצה היאלורונית בשפתיים.

מתי משתמשים בחומצה היאלורונית בשפתיים

אם כבר הרבה זמן חלמתם על שפתיים עבות, בשרניות ובעלות נפח, אך אתם חוששים מהתערבויות כירורגיות. אזי, הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים הינן הפתרון המושלם לכך. במה מטפלים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים:

 • נפח שפתיים ירוד.
 • תיקון קווי המתאר של השפתיים.
 • פרופורציות א-סימטריות או צורת שפתיים לא תקינה.
 • תיקון פגמי גיל (רקמות נפולות, הופעת קמטים) בשפתיים.
 • תיקון מצב עור ירוד.

יחד עם זאת, הגדלת שפתיים על ידי חומצה היאלורונית מתאימה ללקוחות בגילאים ומינים שונים. עם זאת, חשוב לדעת, טיפול בשפתיים אמצעות חומצה היאלורונית לא ניתן להיפטר מפגמים

בולטים. אם השינויים הקשורים לגיל ניכרים \ קיצוניים מדי או שלא ניתן לתקן אסימטריה באמצעות חומצה היאלורונית, סביר להניח שהרופא המטפל יציע לפנות לפתרון של ניתוחים פלסטיים.

בחירת סוג מתאים של חומצה היאלורונית לשפתיים

כיום, ישנם סוגי חומרים שונים המשמשים להגברת נפח השפתיים. אך עדיין, סוג החומר הפופולארי ביותר, היעיל והבטוח ביותר הוא חומצה היאלורונית. לחומצה היאלורונית בשפתיים יש הכי פחות התוויות נגד ותופעות לוואי לעומת כל חומר אחר. מה גם שזהו חומר הנחשב טבעי. לצורך הזרקות לאזור השפתיים משתמשים בסוגי ג'לים צפופים של חומצה היאלורונית. ג'לים אלו מאפשרים להשיג במהירות את התוצאה הרצויה. עם זאת, בסופו של דבר, הרופא יבחר את סוג ומינון החומצה המתאימים ביותר, בהתבסס על המאפיינים האישיים של הלקוח. בנוסף, יש להתאים את המילוי לטכניקת הגדלת השפתיים שנבחרה. יצרנים שונים מציעים קווים שונים של ג'לים. סוגי חומצות היאלורוניות לשימוש כללי נוטות להיות זולות יותר, לכן קיימת עדיפות לשים דגש על שימוש בחומצה היאלורונית ייעודית לשפתיים (אף על פי שהיא תהיה יקרה יותר).

לפני טיפול חומצה היאלורונית בשפתיים

טרם ביצוע הטיפול עצמו, יש להגיע לייעוץ עם הרופא המטפל. הרופא יבדוק את האזור המבוקש, יאבחן את המצב, יאבחן את הפרמטרים של המטופלת או המטופל וייתן את המלצתו באיזה מינון, סוג חומצה, מיקום הזרקה כדאי להשתמש. לפני טיפול חומצה היאלורונית בשפתיים, הלקוחה נדרשת להפחית את צריכת האלכוהול, להפסיק לעשן (לפחות יומיים לפני הפגישה). בנוסף, אין ליטול תרופות מדללות דם. כמו כן, מומלץ להוציא מהתזונה אוכלים שומניים ומלוחים על מנת למנוע נפיחות יתר בשפתיים.

איך מתבצעת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

להגדלת נפח השפתיים, מזריקים חומצה היאלורונית באמצעות מחט חדה דקה או צינורית מיוחדת. חומרי המילוי מגיעים ארוזים במזרקים, באריזות אטומות וסטריליות. הנוהל מחייב פתיחת חבילה חדשה אטומה לפני הטיפול, לנגד עיני הלקוח. לאחר מכן מנקים את אזור השפתיים, מורחים חומר חיטוי וקרם הרדמה מיוחד. ואז הרופא מבצע את הזרקות החומצה ההיאלורונית לפי התוכנית שנבחרה. עיצובי השפתיים הפופולארים הם:

קלאסי – אילו שפתיים בעלות רוחב אחיד עם קווי מתאר הנראים בבירור.

אודם – נפח שפתיים טבעי ומלא.

שפתיים עם קשת קופידון – שפתיים בעלות שפה עליונה מורמת עם גומה באמצע.

פנינה – שפתיים בעלות מתאר מודגש בחלקם העליון והתחתון.

מלאכי – הזריקות יוצרות נפח נוסף כמו מעין "כנפיים".

המונה ליזה – פינות השפתיים מורמות, ויוצרות אפקט מסתורי.

בכל זריקה של מנה מסוימת של חומצה היאלורונית המינון נע בין 0.5 ל -2 מ"ל של חומצה. השימוש בצינורית מפחית את הסיכון לפגיעה ברקמות ומאפשר פיזור מילוי אחיד מתחת לעור בצורה שווה יותר. לאחר הטיפול, הרופא מבצע עיסוי קל לשפתיים, דבר המאפשר פיזור אחיד של החומצה ההיאלורונית. באופן כללי, הטיפול לוקח 20-30 דקות, ולאחריו ניתן לחזור מיד לשגרת היומיום. כמובן בהתאם להמלצות הרופא.

תוך כמה זמן רואים את התוצאה לאחר הזרקת חומצה היאלורונית

לרוב, התוצאה ניכרת מיד, אך בהתחלה השפתיים נראות נפוחות יותר ממה שתוכנן במקור, וזאת מכיוון שישנה נפיחות קלה לאחר מתן הזריקות. סדרך כלל תוך 2-3 ימים נפיחות זו עוברת, ונפח השפתיים יורד אט אט. בממוצע לאחר עשרה ימים ניתן לראות את התוצאה הסופית הרצויה. משך תוצאת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים נמשכת עד כשנה, אך דבר זה תלוי בסוג ובאיכות החומצה ההיאלורונית אשר נעשה בה שימוש וכמובן במאפייניה האישיים של כל מטופלת ומטופלת.

חשוב לזכור שעם הזמן יוחזר הנפח הטבעי של השפתיים. לכן יש לחזור על טיפול הזרקת חומצה היאלורונית לפחות אחת לשנה.

תקופת ההחלמה לאחר הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים

מיד לאחר מתן הזריקות, יידרש טיפול עדין יותר בעור הפנים. לטיפול בנפיחות הראשונית ניתן להשתמש באמצעות קומפרסים קרים על איזור השפתיים, ולאחר החלמת אזורי ההזרקה ניתן להשתמש אף בקרם לחות. לעיתים, על מנת למנוע סיבוכים, הרופא אף עשוי לרשום מספר תרופות:

 • אנטיהיסטמינים.
 • אנטיביוטיקה.
 • אנטי-ויראלי.

יחד עם זאת, לא תמיד דבר זה נדרש, לכן הקפדי להתייעץ עם הרופא לגבי הצורך בנטילת התרופות. כמו כן חשוב לזכור, התוצאה החיובית של הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תלויה במידה רבה גם בהתנהלות הלקוחה לאחר מתן הזריקות. באם לא תקפידי על המלצות הרופא ההשפעה הרצויה תיעלם במהירות ואף ייתכן שיידרש תיקון.

המלצות חשובות לאחר הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

אם ברצונך להימנע מתוצאות לא רצויות וחלילה לא נעימות, אנו ממליצים בחום לבצע את הפעולות הבאות:

 • אין לאכול או לשתות לפחות שלוש שעות לאחר ההזרקה.
 • יש להימנע בשימוש בתכשירי קוסמטיקה כגון ליפסטיק בשלושת השבועות הראשונים לאחר ההזרקה.
 • להימנע מאכילת אוכל חם מדי ואף אכילת אוכל שהוכן במטבח ציבורי (קייטרינג וכדומה).
 • בשלושה השבועות הראשונים, מומלץ להימנע מביקור בבריכות ציבוריות, מרחצאות, סאונות ומכוני שיזוף.
 • יש להימנע מצריכת אלכוהול ועישון סיגריות למשך 14 יום לפחות.
 • לא להיחשף לשינויי טמפרטורה קיצוניים.
 • לא לבקר במכוני כושר, ואף להימנע מפעילות גופנית.
 • לא לבצע טיפולים קוסמטיים שונים וכמו כן, טיפולי שיניים.

ככלל, ההמלצות הנ"ל תקפות לתקופה של בין יומיים ל -20 יום, והן לא באות במקום המלצות הרופא המטפל. זכרו, אין להזניח את אמצעי הזהירות הללו! כך תוכלו למנוע עוגמת נפש ופגיעה בתוצאה. בנוסף, באם קיים יובש באזור השפתיים. קרם לחות פשוט יעזור לטפל בתופעה זו. אבל, כאמור, ניתן להשתמש בו רק לאחר שהנקבים שנוצרו מתהליך ההזרקה החלימו לחלוטין.

התוויות נגד להזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

על מנת לוודאות שהתוצאה מהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תהיה הרצויה כמו גם, איכותית, חשוב לציין לרופא מראש על התגובות האלרגיות האפשריות שלכן. דבר זה יאפשר לרופא מבעוד מועד לבחור את ההרכב, הסוג והמינון המתאימים של החומצה ההיאלורונית או לחילופין לבחור ולהמליץ על שיטות אחרות לעיבוי ועיצוב השפתיים. אין לבצע הליך של הזרקות חומצה היאלורונית במקרים הבאים:

 • במהלך תקופת ההריון וההנקה.
 • נוכחות של מחלות אוטואימונית או סרטן.
 • החמרה במחלות כרוניות.
 • זיהומים באזורי אף, אוזן גרון.
 • כאשר קיימת עששת ומחלות חניכיים אחרות.
 • כאשר ישנם הפרעות במערכת הלב וכלי הדם.
 • נוכחות של בעיות \ מחלות עור (מחלות דרמטולוגיות) באזור המיועד להזרקה.

בנוסף, הזרקת חומצה היאלורונית לא תבוצע עבור אלה אשר עדיין עוברים תקופת החלמה של לאחר טיפול קוסמטי \ אסתטי נוספים, דגש מיוחד לאי ביצוע ההליך הוא לאחר ניתוחים פלסטיים, פילינג עמוק והתחדשות העור. במהלך הווסת גם עדיף להימנע מביצוע הזרקת חומצה היאלורונית.

תופעות לוואי אפשריות לאחר הזרקת חומצה היאלורונית

למרבה המזל, לחומצה ההיאלורונית, המשמשת בעיקר למילוי, עיבוי ועיצוב השפתיים, אין השפעות שליליות חמורות. תופעות הלוואי האופייניות כוללות:

 • נפיחות קלה בשפתיים.
 • הופעת חבורות במקומות ההזרקה.
 • כאב קל ואי נוחות פחותה.
 • אודם בשפתיים.
 • תחושה של מעין "גושים" מתחת לעור.

כל התופעות הללו הן בעלות אופי קצר טווח ונעלמות 5-7 ימים לאחר הטיפול. עם זאת, אם תופעות לוואי אלו לא נעלמות וגורמות לאי נוחות רבה, יש לפנות לרופא המטפל במהרה. בנוסף, יש לתת תשומת לב באם מופיעות אחת התופעות הבאות:

 • אסימטריה בולטת בשפתיים.
 • נוכחות של בליטות צפופות וגדולות ("גושים גדולים") בשפתיים.
 • קו מתאר של השפתיים לא אחיד.

חשוב לציין, רק רופא מנוסה ומוסמך יכול להתמודד ביעילות עם תופעות אלו על ידי ביצוע הליך תיקון.

נטרול התוצאה – תיקון הזרקה חומצה היאלורונית בשפתיים:

באם התוצאה אשר התקבלה לא מספקת, אין טעם להילחץ או להתייאש. בניגוד לניתוחים פלסטיים, ניתן לבצע בקלות תיקון קווי מתאר עם חומצה היאלורונית. לרופא המטפל ישנה אפשרות להסיר חומרים עודפים בקלות, לתקן סימטריה ולהיפטר מכל תוצאה לא רצויה. חשוב מאוד לא לנסות לתקן באופן עצמאי או לפנות לגורם אחר טרם קבלת אבחנת הרופא אשר ביצע את ההליך.

הזרקות חומצה היאלורונית - יתרונות וחסרונות

היתרונות העיקריים של הגדלת, עיבוי, עיצוב ותיקון שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית הם:

 • קלות ומהירות הטיפול – הזרקת חומצה היאלורונית אורכת כמספר דקות.
 • ללא סיבוכים חמורים – חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי בגוף אשר בעל יכולת להיספג ולצאת מהגוף באופן טבעי.
 • אפשרות לתיקון – היתרון הכי גדול של הזרקות חומצה היאלורונית לעומת כל טיפול אחר. ניתן לתקן!!
 • תקופת החלמה קצרה – אורכת כמספר ימים עם מינימום אי נוחות.
 • תוצאה לטווח הארוך – אין צורך בטיפול תדיר. הזרקת חומצה היאלורונית אחת לשנה \ חצי שנה תביא לתוצאה הרצויה.

אפילו הפופולריות ביותר מבין טיפולי האסתטיקה – שאיבת שומן, איננה מתהדרת בכל כך הרבה יתרונות ברורים. אחרי הכל, זה טיפול שאיבת שומן לוקח הרבה יותר זמן ויותר מכך, דורש הכנה רצינית וגם תקופת החלמה ארוכה. כמו כן, ניתוחים פלסטיים עצמם דורשים הליכים כירורגיים מורכבים אשר לאחריהם בדרך כלל קיימת אי נוחות גדולה. בנוסף, ניתן לתקן תוצאות לא מוצלחות כבר שבוע לאחר ההליך ללא כל בעיה.

השאלה האם להזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים יש גם חסרונות? לצערנו כן. חסרונות אלו כוללים רשימה גדולה של מגבלות ואיסורים בזמן תקופת ההחלמה, תוצאות לטווח מוגבל (שנה עד

חצי שנה) והסכנה בשימוש בסוגי חומצה היאלורונית לא איכותיים. את האחרון ניתן למנוע בקלות על ידי בחירת מרפאה איכותית עם רופאים מנוסים.

טיפולים נוספים בחומצה היאלורונית בשפתיים

חומצה היאלורונית קיימת כיום במגוון קרמים ומשחות. אך יחד עם זאת, אין לצפות לתוצאות הרצויות. זאת מכיוון שמולקולה של חומצה היאלורונית אינה יכולה לחדור לתאי העור. אולי זה יעזור להחליק מעט קמטים עדינים ולתת קצת לחות לעור השפתיים, אבל אין לצפות לאותה התוצאה כמו הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. כיום, למרות שתרופות ותכשירים רבים מכילים חומצות היאלורוניות במשקל מולקולרי ובמינון נמוך הן עדיין יקרות למדי. אזי באם אנו מעוניינים באפקט יפה של עיבוי ועיצוב השפתיים, אך אנו רוצים להימנע מפרוצדורות רדיקליות ופולשניות, השימוש בתכשירים אלו יכול לסייע בהעברת אותם החומרים המזינים לשכבת העור. כמו לדוגמא, אלקטרופורציה עם חומצה היאלורונית אשר היא טיפול חלופי להזרקת חומצה היאלורונית. אך יחד עם זאת, יש להבין כי תכשירים ושיטות אלו לעולם לא יעניקו את אותו האפקט והתוצאה אשר הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים תביא.

עלות זריקה חומצה היאלורונית בשפתיים

מחיר זריקת חומצה היאלורונית בשפתיים מתבסס על סוג החומצה שנבחרה, המינון ואזור ההזרקה. בנוסף, יתכן שהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים אחת לא תספיק דבר אשר ישפיע גם על העלות הסופית של כלל הטיפול. על מנת לקבל הערכה טובה לגבי מחיר טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים יש להתייעץ על כך מבעוד מועד עם הרופא המטפל אשר יעזור לכם לבחור את האפשרות הטובה ביותר על בסיס התוצאה הרצויה והתקציב הרצוי. לדוגמא קיימת אפשרות להגדיל רק את השפה העליונה, מכיוון שגודל השפה התחתונה מספק לחלוטין. בנוסף, ההליך יכול להיות מכוון לא רק עבור עיבוי שפתיים. באם קיים צורך לתיקון פגמים, לטשטש תופעות גיל וכדומה. ניתן אף לטפל בכל אלה באמצעות הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים שאלות נפוצות

מטופלות רבות מאמינות בטעות שככל שהמילוי ההיאלורוני צפוף יותר, כך ההשפעה של הטיפול תהיה טובה יותר וארוכה יותר. למעשה הדברים קצת שונים. בבחירת התרופה הצפופה ביותר שיש בהיצע הרופא, קיים סיכון לא רק להישאר עם גושים בשפתיים, אלא גם אפשרות לגרימת אי נוחות פיזיולוגית. כגון, שפתיים הדוקות וחסרות תחושה – האם את באמת מעוניינת בדבר כזה? בנוסף, רופא מוסמך שאחראי לתוצאה הסופית לא סביר שיסכים להשתמש בהזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים במינון ובריכוז הלא מתאימים רק מתוך רצונותיה של כל מטופלת ומטופלת.

באם ניתן תשומת לב לשפתיה של אנג'לינה ג'ולי כבקשה הפופולרית ביותר לנשים לעיצוב שפתיים. חשוב לדעת שלא לכולן ישנה אפשרות פיזית להשיג תוצאה זו. לשפתיים עצמן יש גבולות משלהן, ולא ניתן למתוח אותן כמו בהגדלת חזה על ידי התקנת שתלים. ההמלצה שלנו היא לא לנסות להעתיק שפתיים של אחרים, אלא להתמקד בעיצוב האופטימלי של השפתיים אשר מתאימות לכן באופן טבעי.

לפעמים מטופלות מגיעות למרפאה מתוך רצון להגדיל שפה מסוימת אחת, עליונה או תחתונה, אך המלצתנו לא לבצע זאת מכיוון שישנו יתרון בטיפול אחד לשתי השפתיים. הדבר היחיד שניתן לבצע הוא התמקדות בשפה העליונה, באם היא קטנה מאוד, אך עדיין יש לטפל גם בשפה התחתונה באמצעות חומצה היאלורונית. או להפך.

זאת על מנת שהן יהיו זהות במרקם ובצבע לאחר הטיפול. באם דבר זה לא נעשה, השפה אליה אנו הזרקנו את החומצה ההיאלורונית תיהיה מבריקה וחלקה, ללא קמטים וקיפולים, ואילו השפה השנייה תראה שונה ופחות אסתטית לעומתה.

הטיפול עצמו אורך בממוצע 30 דקות וכולל בתוכו: ייעוץ, אבחון, הרדמה, הזרקה, התאוששות ושחרור הביתה עם המלצות.

כלל ההזרקות של חומצה היאלורונית בשפתיים נותנות תוצאה מיד לאחר הטיפול. אך את התוצאה הסופית ניתן יהיה להעריך לאחר כ2-3 שבועות. בשלב זה, יש צורך לעבור ביקורת אצל הרופא המטפל אשר יעריך את התוצאה ויקבע באם נדרש תיקון או שהכל תקין.

שאלה אשר נשאלת לעיתים קרובות היא על הצורך בבדיקה לפני הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים. התשובה פשוטה – אין צורך בבדיקה מיוחדת טרם ההליך. אך הקפידו לציין בפני הרופא המטפל אילו תרופות אתם נוטלים ולמה אתם אלרגיים.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים צריכה להתבצע אך ורק במרפאה עם רישיון רפואי ומרופא בעל השכלה וניסיון מתאימים. התרופות המשמשות חייבות להיות בעלות כלל האישורים החוצים כולל אישור שיווק. באם הטיפול יתבצע על ידי גורם לא מאושר, יתכנו סיבוכים חמורים במונחים של זיהום ותוצאות לא רצויות בלתי הפיכות. מעבר לכך, חומצה היאלרונית הינה בטוחה ואף נחשבת שחומר טבעי אשר קיים בגוף. כך שלמעט תקופת ההחלמה אין כל אי נוחות לאחר מכן או סכנה כלשהי בשימוש בה.

חד משמעית לא! לפני ההליך מורחים משחת אלחוש על השפתיים, כך שההליך כמעט ללא כאבים. כמובן יש לקחת בחשבון שהכל תלוי בסף הכאב האישי של כל מטופלת ומטופלת, אך כמעט תמיד אין כאב כלשהו או אי נוחות.

יש לכם שאלות לגבי חומצה האילורונית בשפתיים? לייעוץ התקשרו אלינו למספר 072-3929971 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן