שאלות ותשובות בנושא יבלות על איבר המין

דף הבית » שאלות ותשובות בנושא יבלות על איבר המין

FAQ

שאלות הנפוצות ביותר בנוגע להסרת יבלות על איבר המין 

אכן כן, התסמין העיקרי באבחון קונדילומה הינו הופעות יבלות (מעין כרוביות) על פני שטח איבר המין (הפין והפות) ובמקרים קיצוניים יותר בפי הטבעת ובאזור הפנימי של הפות והפין.

הדבר החשוב ביותר לפני הכללהרגע. יש פיתרון וניתן להסיר יבלות מאיבר המין. יש ללכת לרופא עור בשלב ראשוני לקבלת אבחון מקצועי ולקבלת דרכי טיפול בהסרתם. הטיפול המהיר ביותר והיעיל ביותר הינו טיפול לייזר להסרת יבלות באיבר המין. אך קיימות עוד מס' שיטות, תכשירים ומשחות אך הטיפול עימם ומשך ההחלמה אורך יותר זמן. 

אכן כן, יבלות על איבר המין רובן מופיעות עקב הדבקות בנגיף הפפילומה (HPV) אשר ידוע יותר בכינוי "קונדילומה". נגיף זה מועבר כתוצאה ישירה של מגע מיני ואף ייתכן שהנדבק כלל לא ידוע שנגיף הקונדילומה בגופו שכן לא קיימים כלל תסמינים. חלק מהנדבקים אף לא ידעו כלל שהנגיף היה בגופם שכן לאחר זמן מה (הערכה הרפואית היא של שנתיים) הנגיף יעלם מעצמו. 

היתרון המשמעותי בלייזר הינו יכולת הנגישות שלו לאזורים בעייתיים. הפעולה הבסיסית של הלייזר היא חימום כלי הדם שמתחת ליבלת ובכך להצרם. מה שמביא לידי ייבוש היבלת ולנפילתה. כמו כן יתרון נוסף בטיפול בלייזר הינו, שהטיפול מבוצע באזור ספציפי תוך התמקדות באזור הנגוע ללא מגע פיזי. ובכך נמנעת פגיעה באזורים מסביב אשר בריאים. הורדת יבלות בלייזר נחשבת כיום לשיטה הנקייה והבטוחה ביותר עם אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. 

אם אתם מאותם ברי המזל, אזי כן. אך מדובר רק בשליש מהמקרים אשר יזכו לחלוף מעצמם תוך מס' שבועות או חודשים. לכל אלה אשר לא שפר עליהם גורלם, אנו ממליצים להתייעץ עם רופא מוסמך לטובת טיפול הסרת היבלות מאיבר המין בלייזר. 

דבר ראשון יש להפריד בין קונדילומה לפפילומהקונדילומה אלו היבלות (התוצאה) אשר מופיעות על אברי המין של גברים ונשים ואילו הפפילומה זהו הנגיף (הסיבה) להופעת יבלות אלו אך לא רק.  

לנגיף הפפילומה (HPV) קיימים כ35 זנים אשר חלקם עלולים לגרום להופעת היבלות (הקונדילומות) על איברי המין. וחלקם לא יביאו לשום סימפטום וייעלמו מעצמם.  

לדעתנו ומניסיוננו לא קיימת תרופת פלא להעלמת קונדילומה. כמובן שקיימים מס' רב של תכשירים \ קרמים \ טבליות \ תוספי תזונה טבעיים אשר מבטיחים לעשות פלאים. אך לצערנו עד היום לא נוכחנו לדעת על מקרה שכזה. כמובן שאנו מעודדים כל צריכת דבר טבעי במינון הנכון אשר יכול לעזור, אך הנבואה ניתנה לשוטים.  חשוב לנו לציין שאף טיפול הלייזר להסרת יבלות מאיבר המין הננו תהליך (בדרך כלל כולל בתוכו 6 מפגשים) וכאשר ניגשים לטפל ביבלות בכלל ובקונדילומה בפרט חשוב להבין שזהו טיפול ממושך ולא תהליך חד פעמי של הוקוס פוקוס ונעלמו היבלות. 

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן