איכות

הכי איכותי ללא פשרות מתקדמים ביותר

שירות

הכי איכותי ללא פשרות מתקדמים ביותר

מדיקל סי

ניסיון

הכי איכותי ללא פשרות מתקדמים ביותר

אודות

אתר מדיקל C הוקם על מנת לתת לכם, המשתמשים, את כל המידע בנושאי רפואה קוסמטית, אסתטית וטיפולים חיצוניים בנושאי יבלות, הסרת נגעי עור, הסרת נקודות חן, הסרת שומות, הסרת יבלות, וכדומה. בנוסף פיתחנו מערכת אשר מקצרת את המענה לכל לקוח כך שהיתרון הגדול שלנו הינו, קביעת טיפול בזמן שיא.

תחת מדיקל C קיימים עשרות סניפים בכל רחבי הארץ אשר שמו לנגד עיניהם את טובת הלקוח, מענה מהיר וטיפול מקצועי. אנו במדיקל C בכל זמן נתון בודקים ומאתרים את הקליניקות המקצועיות ביותר עם רמת השירות הגבוהה ביותר.

מטרתנו, לתת מענה מהיר, מקצועי, איכותי לכל גולש באשר הוא אשר מתעניין בטיפול\שירות רפואי קוסמטי ואסתטי.

FIND

BEAUTY IN

EVERYTHING

עוד קצת עלינו.

אתר מדיקל C הינו פורטל אשר בא לתת לכם מידע ודרכי התקשרות בנושאי רפואה קוסמטית, אסתטית בתחומי היבלות, נגעי עור, נקודות חן, שומות, כתמי גיל, קונדילומה, מליום ועוד. אתר מדיקל C נבנה על מנת לתת לכם המשתמשים מענה מהיר ואיכותי לשלל בעיות רפואיות קוסמטיות ואסתטיות בנושא עור, יבלות ועוד.. מטרתנו העיקרית הינה לתת מענה פשוט, ברור, איכותי ומקצועי ככל הניתן בדגש על גמישות ומהירות המענה לכל פונה.

התהליך.. אנו במדיקל C מבינים ויודעים את החוסר נוחות והאי נעימות שלעיתים מצב רפואי כלשהו יכול לגרום. לפיכך, כל משתמש מוזמן ליצור עימנו קשר ולאחר קבלת כל הפרטים אנו נפנה אותו לקליניקה הקרובה למקום מגוריו לפגישת ייעוץ חינם. וזאת על מנת שיהיו ברשותו כל הכלים (מס' הטיפולים, משך טיפול, סוג המכשור, תופעות לוואי, משך החלמה וכדומה) לקבלת ההחלטה הנכונה עבורו. וכמובן, בדגש על מענה מהיר, יחס אישי, דיסקרטי, מקצועי ואיכותי.

כל התוכן המופיע באתר מדיקל C הינו תוכן למידע כללי ואינו מהווה בשום אופן "ייעוץ רפואי" או תחלופה למפגש עם סמכות רפואית\טיפולית. השימוש באתר ובתכניו הינו על דעת המשתמש ובהתאם לתקנון האתר.

אודות מדיקל סי

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן