יבלת ויראלית

דף הבית » יבלת ויראלית

יבלות וראליות

יבלת ויראליות הינן זיהום הנגרם מנגיף הפפילומה. היבלת נפוצה מאוד בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים.לרוב, היבלות הויראליות אינן מסוכנות והן עשויות לעבור ללא טיפול רפואי.

כיצד נוצרות יבלות ויראליות?

היבלת הויראלית נגרמת מזיהום נגיפי (ויראלי) על ידי וירוס הפפילומה.
זהו וירוס המופיע בתאי עור וריריות וגורם לשגשוגן. בדרך זו מתקבל נגע בולט על פני העור בעל פני שטח מחוספס. הוירוס מוגבל לעור ולריריות והוא אינו מתפשט לאיברים פנימיים בגוף.

היבלות הויראליות עוברות במגע בין בני-אדם. הן מידבקות גם על פני העור של אותו אדם. לכן אם לילדכם יש יבלות על הידיים והוא יגע בפניו – יתכן והיבלות יעברו גם לפניו.

מהם התסמינים של יבלות ויראליות ?

לרוב יבלות ויראליות הן בבחינת מטרד חיצוני והפרעה אסתטית בלבד. אך, יבלות ברגליים ומתחת לציפורני הידיים עלולות להכאיב.

כלל,יבלות ויראליות אינן מסוכנות ובחלק מהמקרים הן אפילו עוברות מעצמן.

לרוב אין צורך בבדיקת מעבדה, רופאי העור מאבחנים יבלות ויראליות בבדיקה קלינית פשוטה.

יחד עם זאת חשוב לדעת כי לוירוס הפפילומה למעלה מ-100 זנים העשויים להדביק אזורים שונים בגוף. לסוגים אחדים יש העדפה להדבקת אזורים מסוימים דוגמת: כפות רגליים, כפות ידיים, אברי מין, פנים ועוד. הזנים הקיימים באברי המין, עלולים לגרום לנגע סרטני, ועל כן ישנה חשוב לבדוק ולטפל בנגעים מוקדם ככל אצל רופא עור

האם ניתן למנוע ולטפל לבד ביבלות ויראליות?

קשה למנוע יבלות ויראליות, מאחר ומדובר בזיהום שכיח מאוד המופיע אצל אנשים רבים. ההדבקה נעשית בכל מקום שבו יש מגע בין אנשים למשל במוסדות-לימוד, מקומות עבודה, צבא ועוד.

ניתן לטפל ביבלות ויראליות בעזרת מוצרים ללא מרשם רופא, אך אלה, לרוב , יקרים יותר ויעילים פחות מתכשירים הנמכרים במרשם רופא.

ניתן לטפל ביבלות ויראליות באמצעות חלב-תאנה.אך טיפול זה לא מומלץ שכן הוא עשוי לגרום לדלקת ולגירוי בעור.

מהן הדרכים הקיימות טיפול ביבלות ?

ברוב המקרים אין צורך בניתוח להסרת יבלות ויראליות וניתן לטפל בה באמצעות חנקן נוזלי או באמצעות תכשירים מקומיים דוגמת ורומל ובליבלת. טיפולים אלה יעילים מאוד ומצליחים להעלים את היבלות.

במקרים בהם היבלות אינן עוברות למרות טיפולים-חוזרים בחנקן נוזלי או בתכשירים מקומיים- מומלץ להתייעץ עם רופא עור מומחה שכן קיימות חלופות נוספות.אחת החלופות המובילות הינה באמצעות לייזר.

 

האם צריך לדאוג מפני קונדילומות באברי המין?

ישנו בלבול רב בקרב אנשים שנוטים לחשוב כי יבלות ויראליות הן בהכרח קשורות לקונדילומות אשר הן בעצם יבלות על איבר המין . אמנם בשני המקרים הבעיות צצות כתוצאה מנגיף ששייך לנגיפי הפפילומה האנושיים, אך מדובר במקרים שונים לחלוטין. קונדילומות עוברות בין בני אדם אך ורק במהלך קיום יחסי מין. לפיכך חשוב להבין כי אם אתם סובלים מיבלות ויראליות, אתם לא צריכים לחשוש מפני קונדילומות, אשר מקושרות עם סרטן.

חשוב להתאים את הטיפול לכל אדם

כדי להבטיח שאתם מקבלים טיפול אפקטיבי שישיג את התוצאות הרצויות, אך בו בזמן גם לא יסכן אתכם עם תופעות לוואי, זה יהיה חשוב לבחור בטיפול מתאים. כך למשל, נשים בהריון לא יכולות לעשות שימוש בוורמול, שכן זה עלול לסכן את העובר.

ברוב המוחלט של המקרים ניתן לראות כי טיפול בחנקן נוזלי ותכשירים מקומיים מוכיח את עצמו ומסייע בטיפול והעלמה של יבלות ויראליות.
ומעבר לכך כאשר אתם מגיעים אנו בודקים את המקום כי ישנם מגוון רחב של יבלות וגם נגעי עור שונים 

יבלת ויראלית עלולה להיות מפגע אסתטי

בעבור אנשים שנאלצים להתמודד עם יבלת ויראלית שנמצאת על הפנים או באזורים חשופים אחרים, יש לעתים קרובות חוסר שביעות רצון מהפן האסתטי. יבלות מהסוג הזה עלולות להטריד, ואין ספק שכדאי לשקול במקרים מהסוג הזה טיפול פשוט ומהיר כדי להיפטר מהן.

יבלות שנמצאות על הפנים דורשות טיפול עדין בשיטה מתאימה כדי למנוע היפרפיגמנטציה שעלולה להגיע כתוצאה מאינטראקציה של העור עם חומר כמו ורמול. לפיכך חשוב לבחור מרפאה מובילה שתדע להציע לכם טיפול שישיג את התוצאות האסתטיות הטובות ביותר.

מחקר חדשני לטיפול עתידי אפקטיבי

ישנם מכוני מחקר רבים ברחבי העולם שמנסים למצוא פתרונות יעילים יותר להתמודדות עם יבלת ויראלית. המחקרים השונים בוחנים שימוש פוטנציאלי בחיסון שיוכל למנוע הידבקות באותן יבלות ויראליות, ובכך לחסוך לכולנו את הצורך לטפל בהן ובכלל להתמודד עם יבלות מהסוג הזה. אין ספק שהעתיד הטיפולי בתחום עשוי להיות הרבה יותר נוח, במידה ויפותח חיסון מתאים.

מתי יבלות עלולות לפגוע באיכות החיים?

במקרים שבהם היבלות נמצאות בכף הרגל או מתחת לציפורניים, הדבר עלול להכאיב ולפגוע בתפקוד השוטף. כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם יבלות ויראליות שנמצאות באזור כזה, כמובן שזה יהיה יותר חשוב שתפעלו בהקדם ותפנו אל מרפאה שתוכל להציע לכם טיפול יעיל.

טיפול ביבלות ויראליות קשות ריפוי

אם יש לכם יבלת עיקשת שקשה להיפטר ממנה עם הטיפולים הנפוצים, אז יהיה כדאי לכם להביא בחשבון אפשרות של טיפול בלייזר, אשר מוכיח את עצמו פעמים רבות בהסרה של יבלות שטיפולים אחרים לא עובדים עליהן. כדי להבין בדיוק מה תוכלו לעשות על מנת להיפטר מהיבלת שמטרידה אתכם, כמובן שתוכלו להתייעץ עם הרופא ולשמוע בדיוק מה תוכלו לעשות.

בעזרת מכשיר לייזר פחמן דו חמצני ניתן לטפל באותם מקרים קשים, וזאת בעזרת צריבה ממוקדת של האזור, אשר מלווה הרדמה מקומית. התוצאה נראית לעין מיד לאחר הטיפול, וזוהי אופציה מעולה בעבור אלו שרוצים להיפטר מיבלת שמטרידה אותם ולא נעלמת.

טיפול ביבלות ויראליות קשות ריפוי

בשל העובדה שמדובר בתופעה שקיימת אצל 7%-12% מהאוכלוסייה, אתם יכולים לדעת שאתם לא לבד. מה גם שקיימים טיפולים רפואיים אפקטיביים למדי, וזאת לצד העובדה שברוב המוחלט של המקרים מדובר ביבלות לא מזיקות וכאלה שאינן פוגעות באיכות החיים בדרך כזו או אחרת. כך שאתם רק צריכים לקבל טיפול מתאים.

אנו בטוחים שאם תפעלו כשורה ותפנו לקבלת טיפול רפואי מתקדם, תוך זמן קצר תוכלו לקבל את המענה שאתם צריכים ותהיה לכם תשובה מדויקת לגבי דרך הטיפול ראויה ביותר במקרה שלכם. אל תנסו להיפטר מהיבלת בעצמכם עם תכשירים ללא מרשם, שכן לרוב מדובר בתכשירים לא אפקטיביים, וחבל שתוציאו כסף על טיפול לא יעיל שפשוט לא יעזור לכם.

נפטרים מהיבלת לתמיד

אם עד עכשיו שאלתם את עצמכם מה תוכלו לעשות על מנת להיפטר מהופעה של יבלת ויראלית על הגוף, אז בעזרת טיפול שמותאם למצב הגופני שלכם והמיקום של היבלת הוויראלית, אנו נוכל להציע לכם טיפול יעיל במיוחד. אנו מתמחים ברפואת עור ומציעים טיפולים מתקדמים שיעזרו לכם להיפטר מיבלות ויראליות בתוך זמן קצר. רוצים לזמן תור? השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

לסיכום

לסיכום- יבלת ויראלית הינה זיהום נגיפי נפוץ שניתן, כיום, לטפל בו בקלות ללא כאבים וללא תופעות לוואי

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן