הסרת יבלות

דף הבית » הסרת יבלות

טיפול להסרת יבלות – היתרונות והחסרונות

כיצד מטפלים ביבלת באופן יעיל ביותר? כיצד מוודאים שהיא אכן לא תחזור שוב? למעשה, ישנם כמה דרכים נפוצות המקובלות היום בקופות החולים לטיפול ביבלות. ברוב המקרים היבלת אכן נעלמת, אולם יש מקרים בהם היבלת מפתיעה פעם אחר פעם. אל דאגה, גם לזה יש פתרון וכפי שתראו בהמשך.
יבלות יכולות להופיע במגוון במקומות למשל יבלות ברגליים, יבלות בפנים, יבלות בידיים, ואפילו יבלות על איבר המין.

משחות לטיפול ביבלות

הדרך הכי פחות כואבת, אך גם זו שנמשכת זמן רב יותר מכל טיפול אחר היא: משחות. המשחה מסירה את העור המת שכבה אחרי שכבה עד לשורש היבלת. איך זה קורה? פשוט מאוד. על ידי מריחה חוזרת ונשנית המקלפת את האזור הנגוע. צורת הטיפול מתאימה למי שסובל ממספר גבוה של יבלות באופן מתמשך.
חשוב לציין, שלעומת שריפה בחנקן נוזלי המצריכה הגעה חוזרת ונשנית לרופא, (שכמובן לא יקבל אתכם מיד) ולעיתים גם הרדמה מקומית, זוהי שיטה שבה תהליך הטיפול הוא עצמי והריפוי מגיע עם הזמן.
החסרון בטיפול הוא דווקא מכיון שמדובר בזמן ארוך יחסית. במשך התהליך, הנגיף עלול להדביק אזורים נוספים הקרובים לאזור הנגוע. כמו כן, במידה ולא הייתם עקביים עם הטיפול, המשחה לא תצליח להגיע לשורש היבלת, כך שגם אם אינכם רואים את היבלת כרגע, היא תאמר לכם שלום אחרי שהאזור יתרפא מהטיפול במשחה.

חנקן נוזלי להסרת היבלת

הטיפול השני הנפוץ הוא, שימוש בחנקן הנוזלי. גם כאן העקרון הוא אותו עקרון – שריפת העור היבש בתקווה שהחנקן יחדור לשורש היבלת ויסיר את הנגיף. במקרים מסוימים זה יעיל יותר ממשחה, אך לא תמיד הרופאים יבצעו את הטיפול בחנקן, כמו למשל, במקרים בהם יש מספר גבוה של יבלות.

הסרת יבלות בלייזר

דרך נוספת וחדשנית היא טיפול בקרן לייזר להסרת היבלת. בשונה מצורות הטיפול האחרות, קרן הלייזר תתמקד דווקא בכלי הדם ולא רק בעור המת. הקרן שורפת את המקום וחוסמת את זרימת הדם ליבלת. התוצאה היא התייבשות מהירה של היבלת והתחדשות העור מיד לאחר מכן.
מבין שלושת האפשרויות אין ספק שהטיפול בלייזר הוא היעיל ביותר וכזה שמשיג את התוצאות בזמן קצר ביותר ומבטיח 100% הצלחה.

לסיכום - שלושת הדרכים הנפוצות להסרת יבלת הן

1. משחה להסרת יבלות
2. חנקן נוזלי 
3. טיפול לייזר להסרת יבלות ממגון אזורים 
המשחה תתאים לאלו שסובלים ממספר גבוה של יבלות ובמצב מתקדם. החנקן הנוזלי מתאים ליבלות נקודתיות, כאשר לאחר ההחלמה כדאי ללכת לביקור נוסף אצל הרופא ולוודא שהיבלת לא תחזור.
הטיפול בלייזר מתאים לכל מי שלא מעוניין לעבור את התהליך הארוך של הטיפול במשחה והביקורים הנוספים אצל רופא.
אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות הסרת יבלות בלייזר ממגוון רחב של אזורים למשל הסרת יבלות ברגליים, הסרות יבלות בידיים, הסרת יבלות בפנים, הסרת יבלות וראליות אנו מזינים אתכם  להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יעניק לכם את כל המידע הדרוש. כמו כן, תוכלו לקבוע תור דרך המערכת שלנו ולהבטיח בכך שאתם מטופלים במקומות מקצועיים ומנוסים מבחינה רפואית.

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן