הסכנות שמאחורי קעקועים וכיצד ניתן להיפטר מהם

דף הבית » הסכנות שמאחורי קעקועים וכיצד ניתן להיפטר מהם

יש הרבה כבוד לתחום הקעקועים בארץ. מדובר בתרבות עשירה שלוקחת אותנו אלפי שנים אחורה אך היא עדיין רלוונטית כתמיד. אומנם השיטות השתנו לאורך השנים, אך המטרה פחות או יותר נשארה זהה. קעקוע מאפשר להפגין ייחודיות, לייצר עוצמה פנימית באמצעות סממן חיצוני, להביע דעה אומנותיתלהוות כלי ביטוי וכדומה, אך לפני שממהרים לעשות קעקוע מוטב להבין כמה עובדות חשובות, וזאת כי קעקוע אולי יפה אך לא בהכרח בריא ומאוד ייתכן שיבוא היום שבו תרצו להיפרד ממנו, ועל כן מוטב שתדעו מראש מה ואיך לעשות.  

מדוע לחשוב פעמים לפני שעושים קעקוע?

אז מדוע חשוב לחשוב פעמיים לפני שעושים קעקוע? כיוון שייתכן שבעוד 10 שנים יימאס לכם לראות את אותה ציפור שקעקעתם על כף היד, שפחות תתחברו למסר המילולי שהתלהבתם ממנו כבני נוער וכדומה, ואף יש להכיר בעובדה שקעקוע מהווה סכנה בריאותית, ופה נרחיב מעט: קעקוע עשוי להוביל לזיהום חיידקי, בעיקר אם סביבת העבודה אינה שומרת על סטריליות ברמה גבוהה. יש מצבים שבהם המחט עשויה להכניס את העור לטראומה, כך שנשארת צלקת מכוערת. יש צבעים שעשויים להוביל לאלרגיה חריפה שברוב המקרים מובילה לנפיחות מקומית. יש מקרים שבהם הגוף מזהה את הפיגמנט כגוף זר ועל כן הוא יוצא במתקפה, כך שמופיעים כיבים ואבצסים מטרידים. יש מצבים מסוכנים שבהם הצבעים עשויים להגיע למחזור הדם. מי שמקעקעת קעקוע בגב מגלה ברגע האמת שהיא לא יכולה לקבל אפידורל וכדומה. 

ללא חשש – הסרת קעקועים בשיטה בטוחה

לאור הנאמר לא חסרות סיבות לחשוב פעמיים טרם בוחרים לעשת קעקוע, אך מה עושים אם כבר יש קעקוע, כזה שפעם מאוד אהבתם אך כיום הוא כבר אינו מתאים או שאתם חוששים שהוא יוביל לסיבוכים? ובכן במקרה שכזה טוב לדעת שלעומת שיטות ההסרה המחרידות שפעם היו נהוגות, כיום באמצעות שימוש בקרן לייזר ניתן לא רק להעלים את הקעקוע לגמרי, אלא גם אין צורך לסבול תוך כדי מכאבים ולאחר מכן מתופעות לוואי.  

אודות תהליך הסרת קעקועים ע"י לייזר

הסרת קעקועים בלייזר מבטיחה הליך כמה שיותר ממוקד וחף מפגמים, כמובן כל עוד הוא מתנהל תחת השגחה ולצד ידע מקצועי. קרן הלייזר אינה פוגעת כלל בעור והיא כן מצליחה לפגום במבנה המולקולרי של הפיגמנטים, כך שהם אט אט מתפרקים ומתפנים מהגוף באופן טבעי  ע"י עזרתם של תאים מיוחדים שמספקת מערכת החיסון. התהליך מורכב משלבים, כך שבכול טיפול מוסרת שכבה נוספת, עד להעלמה מלאה.  

ללא קעקועי כיסוי - בוחרים בדרך הנקייה

אם גם לכם יש קעקוע שכבר זמן רב אתם משתוקקים להיפרד ממנו, טוב לדעת שממש כפי שלא פונים אל עורך דין נזיקין בקריות כאשר בסך הכול מבקשים להגיש תביעה פשוטה לפוליסת הביטוח, כך אין צורך לחזור למכון הקעקועים כדי שהוא יטשטש את הקעקוע הקיים ע"י יצירת קעקוע חדשאלא ע"י קרן לייזר אפשרי להסיר את הקעקוע באופן נקי, בטוח וחף מכאבים 

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לזימון תור

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים