הסרת נימים בפנים

דף הבית » הסרת נימים בפנים

הסרת נימים בפנים בלייזר

על פי הסטטיסטיקה, עד 35% מהאנשים נאלצים להתמודד עם בעיות של נימים בפנים, או בשפה המקצועית – קופרוז (והכי שכיחים הם נימים באף). תופעה שכיחה זו מתרחשת לרוב בקרב נשים. נימים בולטים יכולים להופיע הן על הפנים והן על הגוף.

במוקדם או במאוחר, כולנו מתחילים להבחין בכלי דם קטנים אשר מופיעים על עור הפנים במקומות מסוימים. המיקום האהוב ביותר של אותם כלי דם הוא כנפי האף, הלחיים והסנטר. בהתחלה, הם מופיעים בצורה של רשת נימים דקה, אחר כך הם בולטים יותר ויותר, בשלב זה אנחנו כבר מתחילים לדאוג. למעשה, ניתן להיפטר מנימים אלו תוך 1-2 הליכים באמצעות מכשיר הלייזר – Vebam Prima.

הטיפולים באמצעות מכשיר זה נחשבים לאחת הדרכים היעילות ביותר להסרת נימים בפנים מסוג קופרוז. בעלות השפעה כפולה, טכנולוגיות הלייזר של Vebam Prima מאפשרות לך להיפטר מהר, בבטחה וללא כאבים מרוב סוגי הנימים ולא רק בפנים. ראשית, הם מאפשרים לך להסיר את הנימים וכתמי הגיל (פיגמנטציה) בגוף. ושנית, הם פועלים לחידוש הקולגן בתאים בעור, מגבירים את גמישות העור ומחזירים אותו לזוהר בריא ולגמישותו הטבעית. אפקט כפול זה אפשרי בשל מאפייני השפעת פולסי הלייזר על תאי העור. הלייזר מעורר בו זמנית ייצור סיבי קולגן חדשים, ובאופן סלקטיבי, כך שלא קיימת פגיעה בשכבה העליונה של העור (ולכן אין חשש להיווצרות צלקות), ובנוסף, הלייזר פועל רק על האזורים בעור אשר דורשים טיפול, ללא פגיעה ברקמות הבריאות מסביב לאזור המטופל.

קצת רקע אודות נימים בפנים

הופעתן של תצורות כלי דם קטנות – נימים על הפנים (קופרוז) והגוף היא תופעה טבעית שכמעט כל אישה שנייה מתמודדת איתה לאחר גיל 25. תופעה זו מאופיינת בעלייה משמעותית בקוטר הנימים התת עוריים, וכתוצאה מכך מופיעה מעין "כוכבית" אופיינית של כלי הדם ההופכת לגלויה מתחת לפני העור.

הסרה לא כירורגית ומהירה של נימים מורחבים וכלי דם אשר מופיעים בעיקר במקומות שבהם כלי הדם שמזינים את העור קרובים במידה רבה לפני השטח שלו. בדרך כלל, אלו הן הירכיים, הלחיים, כנפי האף והעור סביב העיניים. נגעים בכלי הדם של העור הם אחת הבעיות החשובות ברפואה האסתטית. אלה כוללים ורידי עכביש (telangiectasias), נימים בפנים, קופרוז, רשתות כלי דם ואף המנוגיומות. הופעת נגעים אלו מבוססת על התרחבות כלי הדם (בעיקר נימים) השטחיים של הדרמיס (השכבה השנייה בעור), שבגללם כלי דם אלו הופכים גלויים לעין בלתי מזוינת. נימים מורחבים ובולטים יכולים להופיע על כל חלק של הגוף, אבל המיקום האהוב עליהם ביותר הוא הפנים (האף והלחיים) והרגליים.

העלמת נימים בפנים לפני ואחרי

הסרת נימים באף
הסרת נימים בפנים

הסיבות להופעת נימים בפנים

הגורמים להופעת נימים בפנים מסוג קופרוז הם רבים. נטייה תורשתית משחקת תפקיד מסוים. ומספר גורמים נוספים תורמים להתפתחות והתקדמות התופעה כגון: נטילת תרופות הורמונליות, הריון ולידה, מחלות כבד כרוניות, יתר לחץ דם, מאמץ גופני כבד, ביקורים תכופים בבריכות מחוממות ובסאונות, צריכת אלכוהול כבדה, עישון וכו'.

הסרת נימים בפנים בלייזר

כיצד ניתן להסיר נימים בפנים באמצעות לייזר?

כדי להסיר נימים בפנים בלייזר, משתמשים ביתרונות אופן הפעולה של קרן הלייזר. קרן הלייזר פועלת על האזור בו הנימים הופיעו, הדם שבתוך אזור זה נקרש והנימים נחסמים. במהלך טיפול זה מופעלים תהליכי התחדשות ברקמות העור, הסיכון להופעת נימים חדשים מצטמצם. קרן הלייזר פועלת באופן סלקטיבי על האזור הבעייתי, מבלי להשפיע על האזורים מסביב. אלמנט נוסף הוא פעולת הקירור על ידי הלייזר. כך שהאזור מקורר כל הזמן במהלך הטיפול, ובכך הוא מבטל את הסיכון לכוויות. הטיפול אינו דורש הכנה מיוחדת. הטיפול מהיר וללא כאבים. ככלל, טיפול אחד נמשך בממוצע כ-10-15 דקות.

מאחר והסרת נימים בפנים באמצעות בלייזר הינה בעלת השפעה טראומטית נמוכה לעור, ההתאוששות ותקופת ההחלמה הינה מהירה מאוד לעומת הסרה של נגעי עור אחרים. האדמומיות בעור נמשכת 1-2 שעות (ולעיתים מספר ימים) לאחר הטיפול ואז חולפת. במקרים של נימים עמוקים יותר, אזי זמן ההחלמה ארוך יותר. כמו כן, הצריבה בעור בולטת יותר. לרוב במקרים אלו זמן ההחלמה יהיה בין שבוע עד חודשיים. לאחר הטיפול באם אורח החיים מאופיין בחשיפה רבה לשמש, מומלץ למרוח קרם בעל רמת הגנה גבוהה מפני קרינת השמש.

כיצד מתבצעת העלמת נימים בלייזר?

אופן פעולת הלייזר על נימים בפנים כגון קופרוז היא בכך שאנרגיית הלייזר נספגת בכלי הדם, ההמוגלובין בדם מתחמם, ודפנות כלי הדם נדבקות זו לזו. הייחודיות של פעולת הלייזר היא הסלקטיביות שלו, כלומר היכולת להסיר תצורות של נימים הנמצאות הן מתחת לעור (בעומק של 1 ס"מ) והן בתוכו. לרוב נימים קטנים נעלמים מיד ובמקומם מופיעה אדמומיות, גדולים יותר דוהים ומתכווצים אך ייתכן שהעור יראה צרוב אך לאחר תקופת ההחלמה לא יישארו צלקות.

היתרונות של שיטת הסרת נימים בפנים בלייזר הן:

 • בטיחות – אורך קרן הלייזר הוא קבוע ומדוייק. כך שאין פגיעה ברקמות העור העמוקות ואין פגיעה ברקמות העור הסמוכות הבריאות.
 • לא קיים סיכון להיווצרות צלקות וכוויות.
 • תקופת ההחלמה הינה מינימלית, קצרה ללא תופעות לוואי.
 • ברוב המקרים מספיק הליך אחד כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
 • הטיפול נטול כאבים – הלייזר בו אנו משתמישם בקליניקה (Vebam Prima) כולל מערכת קירור עור מובנית (קריוספריי), מערכת זו מונעת סיבוכים וסימנים על העור ומספקת למטופל נוחות מרבית ללא כאבים.

חשוב לדעת, מספר טיפולי הלייזר להסרת נימים בפנים נקבע בנפרד על ידי הגורם המטפל ויכול לנוע בין 1 ל -4 מפגשים. כדי להסיר נימים קטנים בפנים, בדרך כלל מספיקים אחד עד שלושה מפגשים.

נימים בפנים נעלמים לחלוטין ב -80% מהמקרים, ובשאר הם מתבהרים באופן משמעותי (היעלמות חלקית של הנימים קשורה למיקום והעומק של כלי הדם מתחת לעור). מיד לאחר הטיפול הנימים לרוב עלולים להתכהות. האפקט הקוסמטי של הטיפול יושג תוך 10-14 ימים.

השימוש בטכנולוגיית לייזר היא אחת הדרכים האמינות והיעילות ביותר לפתרון בעיות אסתטיות כגון נימים באף, נימים בלחיים, נימים במצח ונימים בפנים (קופרוז).

טיפול זה מאפשר לכם להיפטר לחלוטין מנימים בולטים בפנים ולהחזיר את זרימת הדם לאזורים פגומים בגוף. קרינת הלייזר "מדביקה" באופן היעיל ביותר את דפנות כלי הדם, מה שנותן אפקט טיפולי וקוסמטי מובהק וברור. תופעות לוואי לאחר טיפול בלייזר בצורה של אדמומיות בעור נעלמות תוך חמש עשרה עד שלושים דקות.

האם נימים בפנים יכולים להופיע שוב?

מטופלים רבים, כמובן, מודאגים מנושא זה. התשובה פשוטה: "כן, נימים בפנים ובכלל יכולים לחזור, אך רק באם קיימת נטייה גנטית לכך או באם ישנם גורמים אחרים בגוף (כגון בעיות עיכול והורמונים). כמו כן, בהתבסס על מחקר וניסיון רב שנים, בדרך כלל לוקח מספר שנים עד להופעת נימים חדשים באזור שטופל, אם בכלל. במקרה זה, קל מאוד להסיר אותם בפגישה שנייה של טיפול בלייזר. אך למען הסר ספק, ברוב המקרים נימים שהוסרו בעבר לרוב אינם מופיעים שוב על העור.

תוצאות לאחר טיפול לייזר להסרת נימים בפנים והתוויות נגד

כיום ניתן להסיר נימים בפנים במחיר משתלם באמצעות ציוד מתקדם ומודרני, כך שניתן להימנע מהשלכות שליליות על העור ( פיגמנטציה, צלקות וכו'). לאחר הטיפול, אדמומיות ונפיחות עלולות להופיע, אך הן יחלפו תוך מספר שעות והעור יהיה נקי לחלוטין.

מומלץ לא להשתזף במשך שבועיים לאחר הסרת הנימים ולהימנע מחשיפה של האזור המטופל לטמפרטורות גבוהות.

הטיפול אינו מתבצע בנוכחות הגורמים והמחלות הבאות:

 • אפילפסיה.
 • מחלות סרטניות.
 • מחלות מדבקות ודלקתיות.
 • ישנה דלקת באזור העור שבו רוצים לטפל.
 • עור כהה מדי או שיזוף טרי.
 • מחלות לב וכלי דם.

מדוע עדיף להעלים נימים בפנים באמצעות הלייזר Vebam Prima?

חשוב לציין ששימוש בשיטות שנועדו לשמור על בריאות כלי הדם, דוגמת עיסוי או מזותרפיה, אכן מסייע במניעת בריבוי הנימים בעור, אך אינו עוזר להעלימם. במילים פשוטות, טיפולים אלו מונעים את החמרת המצב אך לא משפרים אותו ולא במעט.

בלייזר, היעילות הגבוהה בהעלמת נימים בפנים (כגון קופרוז) מושגת בשל עוצמת החשיפה המרבית האפשרית לאור קרני הלייזר של המכשיר. כיום הלייזר Vebam Prima משמש ברוב הקליניקות בעולם כ"תקן הזהב" להעלמת נימים. והוא נחשב כלייזר החזק ביותר בעולם.

בנוסף שלל היתרונות של הלייזר הינם, שאין חשש לכוויות או לסיבוכים כלשהם. מערכת סינון כפולה מיוחדת מבטיחה ספיגה ממוקדת של אנרגיית קרני הלייזר אך ורק על ידי המלנין בתאים. ואין פגיעה נוספת במבנה התא או ברקמות. בנוסף, מערכת קירור המגע המושלמת מבטיחה ליווי של כאבים לאורך כל הטיפול. במהלך הטיפול העור לא נפגע, וכתוצאה מכך אין תקופת שיקום והחלמה. יתרון גדול נוסף הינו שהטיפול אינו מחייב שימוש בהרדמה מקומית או הכנה מקדימה אחרת. נימים קטנים בפנים נעלמים מיד לאחר הטיפול!

יש לכם נימים בפנים? מעוניינים להסיר אותם באמצעות לייזר ? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם על מנת להחזיר את האור לעור!

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן