הסרת נמשים

דף הבית » הסרת נמשים

הסרת נמשים בלייזר

הסרת נמשים  – על פי סקר אשר בוצע ברשת החברתית (פייסבוק) אשר נסקרו בו אנשים בעלי נמשים, כמעט שלושת רבעי (75%) מהנשאלים ציינו שהם לא אוהבים את הנמשים שעל גופם. כמובן שחלקנו יסכים שניתן לייחס לנמשים תכונה אטרקטיבית ומושכת, אך חלקנו (במיוחד הבעלי נמשים מביננו) יתייחסו לאותם נמשים כמטרד אסתטי אשר עדיף ולא היה.

מהם נמשים?

נמשים (או בשמם המקצועי – אפלידים) אלו כתמי גיל \ כתמי פיגמנט קטנים על העור. ככלל, הנמשים נקבעים גנטית ומופיעים בילדות המוקדמת. אך לעיתים קרובות, נמשים יכולים להופיע לאחר חשיפה ממושכת לשמש. יש אנשים שיש להם נמשים רק בקיץ. ויש אנשים שיש להם אותם כל השנה.

הנמשים הם כתמים צהובים או חומים לא סדירים הממוקמים באזורים החשופים לאור השמש (פנים, גב עליון, גפיים, דקולטה – החלק החשוף מהצוור עד החזה והכתפיים), לפעמים הם יכולים להתמזג אחד עם השני לכתמים גדולים יותר. ההנחה היא כי הנטייה לנמשים היא תכונה מולדת של העור בשל היכולת להגביר את ייצור המלנין מבלי להגדיל את מספר תאי הפיגמנט (מלנוציטים). קרניים אולטרה סגולות (כגון השמש ושיזוף מלאכותי) מעוררות את הופעת הנמשים ואף מכהות אותם.

ההיפטרות מאותם כתמי פיגמנט קטנים, הידועים יותר בשם נמשים, היא משימה בעייתית מאוד, במיוחד באם מנסים להסיר אותם באופן עצמאי, ללא עזרה של מומחים. יש כאלה המתייחסים אליהם כדבר טבעי וחיים איתם בשלום, ויש כאלה אשר עבורם אותם נמשים מהווים פגם קוסמטי ואסתטי.

הסרת נמשים בפנים לפני ואחרי

הסרת נמשים בלייזר לפני ואחרי

הסרת נמשים לפני ואחרי

להסיר נמשים בלייזר

כיצד להסיר נמשים?

לא כל בעלי הנמשים מרוצים מהנוכחות שלהם. ויש רבים המעדיפים להיפטר מהם. קרמים ותכשירים שונים להלבנה או לטשטוש לא ניתן להצהיר שהינם יעילים במיוחד. אחת הדרכים היעילות ביותר להסיר אותם היא באמצעות לייזר. היתרונות של שיטה זו כוללים:

 •  הנמשים מוסרים במהירות וללא כאבים.
 • העור אינו ניזוק ואינו זקוק לשיקום ארוך טווח.
 • ללא תופעות לוואי.
 •  הסרת נמשים בלייזר אידיאלית להסרת נמשים בפנים.

הסרת נמשים בלייזר

בשיטה זו הלייזר משפיע על נמשים בלבד, ומסיר רק תאים עם תוכן מוגבר של פיגמנט. דבר אשר לא פוגע בעור. ללא היווצרות כוויות, צלקות או תופעות לוואי אחרות. קרן הלייזר פועלת ישירות על הגורם להופעת נמשים – על המלנוציטים, הקרן הורסת אותם ומונעת הופעה של כתמים חדשים. ניתן לכוונן את הלייזר (אורך גל ותדירות, עוצמת קרינה) בהתאם לסוג העור של כל מטופל. לפיכך, הסבירות להיכוות ממוזערת. בנוסף, תאי הרקמות הנמצאים סביב אזור הפיגמנט של העור אינם מושפעים, כך שלא קיימת פגיעה בעור מסביב.

האפקט של הלייזר נחשב מספיק מהיר ויעיל. כך שטיפול אחד עשוי להספיק על מנת להסיר נמשים על גוון עור בהיר, ואילו על גוון עור כהה יותר ייתכנו מספר רב יותר של טיפולים.

רק בעזרת לייזר ניתן להסיר את הנמשים לתקופה ארוכה מספיק, ולעתים קרובות אף לנצח.

תהליך הסרת נמשים בלייזר

קודם כל, לפני הכל יש לבצע התייעצות עם הגורם המטפל, שם ניתנות המלצות על מספר הפגישות הנדרשות להשגת התוצאה הרצויה, נקבעים פרמטרי ההשפעה המתאימים לאדם מסוים. בנוסף מתבצעת בדיקה לגבי היעדר התוויות נגד או בעיות כלשהן אשר בנוכחותן לא ניתן לבצע את הטיפול. ניתן לבצע פעולת ניסיון עם קרינת לייזר על אזור מצומצם וזאת על מנת לזהות תגובות אפשריות של עור המטופל ללייזר.

הליך זה של הסרת נמשים בלייזר מבוסס על עקרון של פוטותרמוליזה סלקטיבית, עקרון זה מתבצע תחת השפעה מכוונת של קרן הלייזר על אזורים בעייתיים בעור. הלייזר נספג על ידי מלנין, חימום מתרחש, וכתוצאה מכך הרס הפיגמנט בתא. יחד עם זאת, תצורות התאים המקיפות את האזור המטופל ואשר אין להן ריכוז מוגבר של חומר הפיגמנט אינן סופגות את קרינת הלייזר ובהתאם לכך אינן חוות השפעה דומה.

הסרת נמשים בלייזר מתבצעת כמעט ללא כאבים כלל. המטופל עלול לחוש תחושת עקצוץ קלה באזור שעליו מופעלת קרן הלייזר, אך תחושות אלו אינן גורמות לאי נוחות רבה. ללייזר ישנו השפעה נקודתית על כל נמש.

במקום שבו קרן הלייזר פעלה נוצר קרום שנופל לאחר כשבעה עד עשרה ימים. ולאחר השלמת ההתחדשות של העור (בין 3 – 5 שבועות) חוזרים על הטיפול עד לחיסול מוחלט של הנמשים.

היעילות הגבוהה של הסרת נמשים באמצעות לייזר מבוססת על התכונות הטבעיות של אנרגיית האור והמלנין – פיגמנט הצביעה סופג באופן פעיל פעימות אור, מתחמם בהשפעתו ונהרס.

אי אפשר להשיג אפקט דומה באמצעות תרופות ביתיות (קרמים, תמיסות ומשחות למיניהם) או כמו גם בטיפול של התחדשות העור, טיפולים אךו רק מקלפים (מסירים) את השכבה העליונה של האפידרמיס, מה שמוביל להבהרה זמנית של כתמי גיל.

הלייזר לעומת זאת פועל על פי הסיבה להופעתם – הוא הורס את המלנין בתא. לכן, ניתן להסיר נמשים בלייזר לתקופה ארוכה מאוד ולעיתים אף לצמיתות..

היתרונות בהסרת נמשים בלייזר

היעדר תגובות אלרגיות ותופעות לוואי (להבדיל מתכשירים וקרמים למיניהם).

 • היכולת להשיג את התוצאה הרצויה בפרק זמן קצר. ניתן לראות תוצאות חיוביות כבר לאחר הפגישה הראשונה.
 • כיסוי וטיפול בכל חלקי הגוף ואף באזורים הנחשבים קשים להגעה (קפלי האף, שקיות העיניים וכדומה). הטכניקה מאפשרת להתמודד עם נמשים בכל חלקי הגוף.
 • הטיפול מתאים לכלל המטופלים בגילאים שונים ואין לו מגבלות של הטיפול בטיחותי מכיוון שאינו פולשני ושלמות העור אינה נפגעת.
 •  ללא צלקות או כוויות.

כיצד לפעול לאחר הסרת נמשים בלייזר

יש להימנע מחשיפה לשמש באזורים שטופלו.

 1.  יש להשתמש בקרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה ביציאה החוצה.
 2. יש להימנע מרחצה בבריכות ושהייה בסאונות ומכוני שיזוף.
 3. יש להימנע כלל מלקלף או לגרד את הגלדים הנוצרים.

שאלות נפוצות – הסרת נמשים

ברוב המקרים תוך מספר ימים לאחר הטיפול הנמשים מתקלפים בעצמם והם נראים דהויים יותר. בהדרגה (בדרך כלל עד 5 שבועות), הם נעלמים לחלוטין.

להסרת נמשים מוחלטת, נדרשים מספר טיפולים אשר ייקבעו על ידי הגורם המטפל בהתייעצות אישית. דבר זה תלוי במאפייני הנמשים, בעוצמתם ובעומקם.

אין צורך בטיפול מיוחד. יש להקפיד להשתמש בקרם הגנה גבוה על מנת למנוע מהנמשים להופיע מחדש.

נמשים, כמו כתמי גיל, הם תאי עור עם תוכן מוגבר של מלנין. אך אם לרוב כתמי גיל נוצרים במהלך החיים ובהשפעת הסביבה אליו העור נחשף, הנמשים עצמם נקבעים גנטית ללא קשר להשפעה מבחוץ.

פילינג כימי אינו מסוגל להשפיע באופן סלקטיבי רק על תאים עם תכולת פיגמנט מוגברת. טיפול בפילינג כימי מסיר לחלוטין את השכבה העליונה של העור. מה שעלול לבסוף להוביל לתוצאות שליליות ולא רצויות.

טכניקת הלייזר היא הראשונה בעולם שמסירה נמשים על עור שזוף ואפילו כהה מלידה. טכניקה זו לא מפריעה לפיגמנטציה הטבעית של הגוף כך אין סיכון להיווצרות כתמים לבנים.

הטיפול בלייזר הוא בטוח לחלוטין ולכן ניתן לבצע אותו גם באזורים הנחשבים גדולים ורגישים של העור, כולל הפנים.

טיפול להסרת נמשים בלייזר יכול להתבצע בכל עת של השנה. לאחר כל טיפול יש לדאוג להשתמש בקרם מגן בעל מקדם הגנה גבוה ולהישמע להנחיות שלאחר הטיפול.

ברוב המקרים לאחר מספר טיפולי לייזר הנמשים ייעלמו. אך יש לזכור כי נמשים הם לרוב מולדים וגנטיים. לפיכך הם עשויים להופיע שוב. על מנת שההשפעה תימשך זמן רב ככל האפשר, עליכם להקפיד על המלצות הגורם המטפל.

הטיפול להסרת נמשים בלייזר, במידת הצורך, יכול להתבצע בכל גיל.

לסיכום:

היחס לנמשים אצל רוב האנשים אינו חד משמעי. לרוב, גברים תופסים את הנקודות הקטנות הללו כסימן נעורים, המעניק לפניה של אישה קסם מיוחד. למרבה הצער, רוב הנשים לא אוהבות את "נשיקות השמש הקטנות" האלה. נשים רבות מנסות בכל הדרכים האפשריות, אשר לעיתים קרובות לא כל כך בטוחות, להיפטר מנמשים. אל תנסו! צרו קשר עם עימנו, והמומחים שלנו יעזרו לכם להיפטר מכל סוג של פיגמנטציה בתנאים נוחים ובשימוש בציוד חדשני ובטוח. הסרת פיגמנטציה בלייזר היא אחת הדרכים היעילות והבטוחות ביותר לא רק להבהיר פיגמנטציה, אלא להיפטר ממגוון רחב של כתמים לא אטרקטיביים (נמשים נכללים בהגדרה זו) מבחינה אסתטית בעור לצמיתות.

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן