חידושים בעולם נקודות חן

דף הבית » חידושים בעולם נקודות חן

חדשות בעולם הנקודות חן

הסרת נגעים בפנים או בגוף באופן כללי מעולם לא הייתה פשוטה כל כך. פגמי פיגמנטציה בעור הן אחת הבעיות האסתטיות שמעסיקות אותנו יותר ויותר. הצורך להסיר נגעי עור אלו גדל איתנו יחד עם הגיל, מכיוון שאותם הנגעים עלולים להשפיע קשות על ההערכה העצמית שלנו. כיצד להסיר פגמים אלו או כל פגם אחר בפנים? האם הסרתם פשוטה כמו שזה נשמע? מדוע נגעי עור אלו מופיעים על פנינו ומה מקורם?

נקודת חן היא נגע עור שפיר (ברוב המקרים) הנגרם על ידי מלנוציטים, שהם התאים המייצרים פיגמנט בעור. לכל אחד מאיתנו יש נקודות חן, בין 10 ל -40 בממוצע, אפילו מלידה.

באשר לנקודות חן בפנים, כאן מדובר בנושא רגיש שכן לרוב נקודות חן אלה הן הבולטות והמפריעות ביותר מבחינה אסתטית. ולמרות שהופעתן שכיחה יותר בקרב קשישים, מדובר בנגע בעור שכל אחד מאיתנו יכול לסבול. שאלות רבות צצות בנושא של נקודות חן אלו, כגון: כיצד להסיר אותן, האם לשרוף? האם למרוח משחה כלשהי? האם בכלל כדאי לגעת בהן?

חידושים בעולם נקודות החן

החידושים מה לעשות ומה לא לעשות?

למרבה המזל, כיום ישנם טיפולים אסתטיים יעילים, חדשניים ובטוחים. לכן השאלה מדוע להסיר נגע עור מכוער על הפנים או הגוף בשיטות ישנות כגון חיתוך כירורגי אשר חובה בתוכו תפרים והשארת צלקת באם כיום ההסרה היא פשוטה ומהירה הודות להתקדמות ברפואה האסתטית?

משחות – צר לנו לאכזב אתכם, לא קיימת משחה או מוצר כזה אשר יכול להוריד נקודות חן או נגעי עור. להפך, ממקרים בעבר מוצרים אלו גרמו לנזק גדול יותר לעומת תועלת. כגון, כוויות וצלקות אשר לא ניתן לטפל.

פלסמה – טכניקה מוכרת ויחסית די חדשה אך לא יעילה. טכניקה זו משתמשת בצריבת העור ע"י שימוש בחום וחמצן. לרוב לא ניתן להסיר לחלוטין את נגעי העור והפיגמנטציה.

לייזר פחמן דו חמצני – הטיפול להסרת נגעי עור באמצעות לייזר פחמן דו חמצני הוא אופציה המתאימה ביותר והמקצועית ביותר, טכניקה זו מורכבת מליטוש עדין של הנגעים עד שהם מגיעים לרמה של שאר העור, תוך שמירה של הרקמות הבריאות שמסביב. זהו הליך אסתטי חיצוני ולא פולשני. עם לייזר פחמן דו חמצני הסרת הסימנים והפגמים בעור קלה יותר ממה שניתן לדמיין.

עם טיפול לייזר פחמן דו חמצני , הטיפול אינו פולשני ואינו מסורבל, שכן הבעיה נפתרת בטיפול אחד ורק במקרים חריגים נדרש טיפול נוסף לאחר תקופה של 2 או 3 חודשים. בנוסף, התוצאות ניכרות בזמן קצר מאוד. והכי חשוב אין חשש לצלקות באמצעות לייזר מכיוון שלא נעשה שימוש באזמל או שקיים צורך בתפרים.

לאחר הטיפול בלייזר פחמן דו חמצני לא נדרש זמן החלמה ארוך, ולרוב אין צורך בשימוש במשחות או בתכשירים כלשהם. בתהליך ההחלמה נוצר קרום אשר נופל מעצמו תוך זמן קצר.

לסיכום:

כפי שאתם יכולים לראות, על מנת לבצע טיפול של הסרת נקודות חן בלייזר, שומות ושאר נגעי עור הפתרון הינו פשוט וקל. אנחנו במדיקל C נותנים לכם את כל הכלים להנות מהסרה בלייזר בשיטה החדשנית והמובילה. משלב קבלת הצעת מחיר און ליין (בוואטצאפ) עד להבטחת הסרה מוחלטת של הנגע הרצוי.

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן