טיפולי אסתטיקה ב – 2021

דף הבית » טיפולי אסתטיקה ב – 2021

הציבור מעניק חשיבות רבה לטיפולים אסתטיים במקומות רבים בגוף. זאת מכיוון שהנראות של כל אדם לאחר שביצע טיפולי אסתטיקה נראית טובה לאין שיעור מול נראותו בעבר.

טיפולי אסתטיקה

טיפולים שונים בעור תפסו בשנים האחרונות תאוצה רבה לאור המיומנות הרבה של אנשי המקצוע אשר פיתחו שיטות עבודה חדשניות שמובילות לתוצאות יוצאות דופן שבמקרים רבים יוצרים מהפך תוך כמה טיפולים.

אחד הגורמים המשמעותיים לכך הוא מכשיר הלייזר אשר מיועד לטיפול בעור, שמצליח לבצע פעולות רבות שעד הפריצה של מכשיר הלייזר, לא היה אפשר לבצע זאת.

הטיפולים הללו מתבצעים בקשת רחבה של תחומים כמו הסרת קעקועים, צלקות, שומות שומניות, נמשים, יבלות, טיפול בפיגמנטציה ועוד.

טיפולי אסתטיקה

קבלת החלטה לגבי ביצוע טיפולים אסתטיים

כאשר יש נקודת חן חשודה, נמשים רבים או שומה פונים למומחה העור בקליניקה כדי שיבחן את הממצא ויעניק ללקוח את ההכוונה המקצועית לגביו. במקרים שבהם מדובר בממצא שאינו חשוד כסרטני, כמו שומה שהיא שומנית או רצון של לקוח להסיר את הנמשים, המומחה מציע טיפול בלייזר.

באמצעות הטיפול החדשני בלייזר אפשר להסיר צלקות, קעקועים שומות ועוד, בדרך קלה ויעילה שאינה כרוכה בכאב וכך להשאיר מיקום שהוא חלק ואסתטי.

תחומים נוספים של אסתטיקה

לקוחות רבים מגיעים אל מרפאת שיניים בחולון ומטפלים בה גם בנושא אסתטיקה של השיניים, בריאותן ונראותן בחלל הפה.

טיפול בשומות בעור

יש שומות שילדים נולדים איתן ויש שומות שנוצרות וגדלות עם השנים. אם מדובר בממצא שהוא שפירי אשר קיים בצבע חום, שחור או אדום. הסיבה לכך היא כמה רבדים של תאי פיגמנט בעור וביניהן נוצרת השומה. עם הזמן השומה גדלה וחשוב להסיר אותה כדי שלא יתפתחו בה תאים סרטניים.

טיפול בנמשים

הנמשים הם סימן ההיכר של ג'ינג'ים רבים ולא אחת הם מעוניינים להסיר אותם לאור הכמות הגדולה של הנמשים שקיימים בעיקר בפנים. קרן הלייזר מסוגלת להסיר כל נמש מהשורש שלו וכך הם לא יופיעו שוב על העור. מדובר בטיפול שהוא נקודתי ולכן אינו פוגע בעור הקיים סביב כל נמש. קרן הלייזר היא פיתוח חדשני וממוקד ולכן ברוב המקרים הלקוח לא יסבול מכוויות או מתופעות לוואי לאחר הסרת נמשים.

לאדם בעל גוון עור בהיר, במהלך טיפול אחד אפשר להסיר את כל כמות הנמשים ואם מדובר באדם בעל גוון עור כהה, הנמשים יוסרו במשך כמה טיפולים.

חשיבותם של הטיפולים האסתטיים

לקוחות רבים מעוניינים לבצע טיפולים אסתטיים שנים אך חוששים. אם אחד מחבריהם או מקרובי משפחתם מבצע זאת והם רואים את התוצאה, הם מבינים שמדובר בטיפולים שבדרך כלל אינם כואבים.

כשהתוצאה הנפלאה של נראות הפנים או כל חלק אחר בגוף כשהוא חלק וללא פיגמנטציה, שומות או צלקות שווה לבצע מהפך.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן