טיפול אפילציה

דף הבית » טיפול אפילציה

טיפול אפילציה מוכרת לחלקנו בעיקר מתחום הסרת השיער. בין שלל התכשירים הקיימים להסרת שיער האפילציה, במקרים מסויימים, הינה השיטה המועדפת.

מה היא אפילציה ואיך היא קשורה ליבלות המטרידות? ובכן, אפילציה הינו תהליך שפותח במקור לפתרון שערות שגדלות אל תוך העור במקום החוצה באזור הריסים וגורמות לדלקות וכאבים חוזרים ונשנים.

איך זה עובד? האפילציה היא למעשה מחט חשמלית המחוברת לזרם ברמה נמוכה. הרופא מחדיר את המחט הדקיקה לזקיק השערה, ובעזרת הזרם בסיס השערה נסגר והיא לא צומחת שוב. כך התפתחה השיטה להסרת שיער באזורים בהם השיער דליל וניתן להחדיר מחט לכל זקיק בפני עצמו.

איך אפילציה מסירה יבלות?

החדשות בתחום הן השימוש במחט לצורך הסרת יבלות. בדיוק באותה דרך, מחדירים את המחט אל שורש היבלת ועל ידי הזרם שורפים את כלי הדם, בהעדר זרימת דם, היבלת מתייבשת ונופלת והעור מתחדש מאליו.

חשוב לדעת שאפילציה ליבלות או לכל טיפול רפואי אינה דומה להסרת שיער בדרך דומה. למה? הטיפול באמצעות מחט מכיל גם סיכונים, חוסר דיוק מצד המטפל עלול לגרום לצלקות, כוויות ולעיתים גם דלקות. אם המחט אינה עוברת בדיוק באזור היבלת, היא צורבת אזורים נוספים וגורמת נזק.

משום כך חשוב לוודא שהטיפול נעשה על ידי רופא מומחה או קוסמטיקאית מקצועית בעלת ניסיון בתחום.

מהם אחוזי ההצלחה של הטיפול?

אם גיליתם את היבלת שלכם עכשיו, יתכן ותעדיפו טיפול משחתי רגיל, בכל זאת, טיפול אפילציה די כואב ומן הסתם יקר יותר. אולם לאלו מכם שסובלים מיבלות תקופה ממושכת ללא פתרון או יבלות הנחשבות קשות לטיפול, אפילציה בהחלט יכולה להיות אופציה מעולה עבורכם להיפטר מהיבלות במהירות האפשרית.

הטיפול באפילציה נחשב לכואב יחסית למשחה ותכשירים אחרים. עם זאת, הוא מאפשר לכם להיפטר מהיבלת בזמן קצר ולאחר טיפול אחד בלבד.

לסיכום, טיפול האפילציה ליבלות נחשב לבעל שיעורי הצלחה גבוהים מהרגיל, הוא מתאים ליבלות מורכבות וליבלות במצב מתקדם או למי שמחפש פתרון מהיר להיפטר מהיבלת.

חשוב לבחור איש מקצוע מיומן שיש לו הוכחות להצלחה בתחום. שיטת הטיפול דורשת דייקנות וזהירות כדי לא לגרום כוויות וצלקות על ידי מגע של המחט עם אזורים לא נגועים.

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן