טיפול ביבלות

דף הבית » טיפול ביבלות

יבלות צצות ביום בהיר ללא כל התרעה מוקדמת, אך הן לא נעלמות כל כך מהר. הן כאן כדי להישאר. כל מי שהתנסה ביבלת או שניים יודע מכיר את התהליך היטב.

בהתחלה קובעים תור לרופא, שכנראה יהיה פנוי רק בעוד חודש וחצי או חודשיים. מהביקור אצל הרופא תצאו עם מרשם למשחה שעליכם למרוח 30 יום או יותר, רק לאחר תקופה ארוכה שבמהלכה אתם חווים אי נעימות אסתטית ולפעמים גם כאב פיזי, מסתבר לפעמים שהמשחה לא עזרה. היבלת צצה שוב ובדרך כלל היא מזמינה אורחים יחד אתה.

זהו השלב שבו אתם מבינים שזהו, זה כבר יותר מידי זמן בשביל יבלת קטנה. אך מה עושים? האם יש פתרון מהיר יותר? מסתבר שכן. את היבלת העיקשת ניתן להסיר באמצעות טיפול פשוט בקרן לייזר שסוגרת את כלי הדם באזור היבלת, היבלת מתייבשת והעור חוזר לעצמו.

 

ברוב המקרים לאחר טיפול אחד של כמה דקות היבלות נעלמות לצמיתות. במקרים חריגים בהם מספר היבלות גבוה, מומלץ לבצע את הטיפול בשני מפגשים.
בשורות הבאות תוכלו לראות את כל הפרטים אודות הסרת יבלות בלייזר. לאחר קריאת המאמר תדעו בדיוק איך זה עובד? האם זה כואב? מהן היתרונות? וגם, מה היא הבשורה שאנו מביאים לתחום?

איך מיסירים יבלת בלייזר

בשונה מדרכי הטיפול המקובלות כיום, בהם המטרה היא לקלף את שכבות העור בזו אחר זו עד לשורש היבלת, הלייזר שורף או יותר נכון סוגר את כלי הדם על ידי שריפה פנימית של היבלת.

כן, גם יבלת היא סוג של יצור, (תנו לחיות לחיות) וכדי לחיות היא צריכה אספקת דם מהגוף. תפקידה של קרן הלייזר היא לסגור את כלי הדם באזור.
התוצאה נכרת מיד, המקום מתייבש והיבלת נופלת מעצמה, לאחר 2-4 שבועות העור מתחדש ומתרפא.

האם הטיפול כואב?

יש כאב בטיפול, בהחלט. בכל זאת מדובר על שריפה של העור היבש על ידי קרן לייזר. הבשורה היא, שרמת הכאב נסבלת וסבירה לחלוטין. לאלו מכם שעברו את החנקן הנוזלי אצל הרופא, אנו יכולים לומר בוודאות, אין ממה לפחד.
בכל מקרה, גם בעלי רגישויות יכולים להנות מהטיפול על ידי שימוש במשחת אילחוש חצי שעה לפני הטיפול, כך האזור מורדם והכאב מורגש פחות.

מהן היתרונות והחסרונות של הסרת יבלת בלייזר?

ישנם כמה יתרונות לצורת הטיפול בלייזר. ראשית, המכשיר מתאים לכל סוגי היבלות, כך שאם אתם סובלים מכמה סוגים, הלייזר מהווה עבורכם פתרון אחיד לכל היבלות.

נקודה נוספת. הטיפול נעשה בקליניקות פרטיות, קביעת התור נעשית מהיום למחר, וגם לטיפול עצמו אין צורך להמתין יותר מיום יומיים, מה שכמובן מאפשר לכם להיפטר מהמטרד בקלות ובמהירות ללא טיפול ארוך במשחות שלא מבטיחות תוצאות.

החסרון בטיפול הוא העלות. מכיוון שמדובר בקליניקות פרטיות, המחיר גבוה יותר מתור אצל רופא עור. למעשה, אם טיפול במשחה לא עזר לכם או שאתם סובלים מהמטרד כבר יותר מידי זמן, המחיר בהחלט משתלם.

הבשורה של Medical-c בתחום:

תחום הטיפולים בלייזר הולך ומתרחב מיום ליום. כך למשל, ניתן לראות חברות שעד לא מזמן עסקו בהסרת שיער בלייזר, מציעות לפתע גם טיפולים רפואיים בלייזר. חשוב להבדיל בין טיפולים אסתטיים לבין טיפולים רפואיים. בטיפולים רפואיים נדרשת הבנה רפואית כיצד לטפל, איך לטפל, על פחות מזה לא מומלץ להתפשר. בכל זאת, מדובר בגוף שלכם.

גם בהסרת יבלות בלייזר יש מגוון רחב של מכשירים ומטפלים. מכיוון שמדובר בטיפול רפואי, אנו יודעים שהבטיחות והמקצועיות של הקליניקה חשובה לכם יותר מכל.

משום כך, חברתנו Medical-cשמכירה היטב את תחום טיפולי הלייזר הרפואיים, שמה לעצמה מטרה לאתר את הקליניקות הטובות ביותר בתחום, אלו שמכשירי הלייזר והמטפלים שלהם מקצועיים ומנוסים בתחום, ולהביא אותם אליכם.

כך תוכלו לבחור קליניקה שמנוסה בתחומה ולדעת אתם אכן מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

Medical-c - מבט מבפנים:

כאשר אתם פונים דרך האתר שלנו לקבלת טיפול, נציג מטעמנו יצור אתכם קשר, יתן לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו, ובמידה ואתם מעוניינים, יקבע לכם תור במקום המתאים ביותר עבורכם מבחינת שעות, מיקום וכדומה.

לסיום, אם יש לכם שאלה או כל מידע אחר שתרצו לברר על אפשרויות הטיפול בקליניקות השונות, השאירו פרטים באתר ונציג מטעמנו ישמח לעזור ולכוון אתכם לטיפול המתאים ביותר עבורכם.

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן