טיפול בלייזר

דף הבית » טיפול בלייזר

הסרת יבלות בלייזר היא דרך מעולה להיפטר מהיבלת במהירות ללא תהליכי ריפוי ארוכים ומעייפים. איך זה עובד? קרן הלייזר מחממת את אזור כלי הדם שמתחת ליבלת, וכלי הדם בתגובה לחום מתכווצים ונסגרים. הפעולה גורמת ליבלת להתייבש וליפול, לאחר 2-4 שבועות העור מתחדש מעצמו.

היתרון המשמעותי שנוצר על ידי שימוש בלייזר הוא טיפול במקומות שהגישה אליהם הייתה בעייתית. כמו למשל, יבלות באזור איבר המין, הפה והגרון. באמצעות הלייזר ניתן למקד קרן אור מבלי לחדור לאזורים באמצעי פיזי.

כמו כן, מכשיר הלייזר מבטיח אחוזי הצלחה גבוהים ביותר יחסית לטיפולים האחרים. שלל הטיפולים המוצעים כיום, אפקטיביים באופן חלקי ולעיתים, לאחר תקופה היבלת חוזרת שוב. הלייזר לעומת זאת מבטיח הסרה של היבלת לצמיתות.

ככלל, יבלות במצב מתקדם ו/או כאלו שהמשחות והטיפולים הרפואיים לא עזרו להם. הלייזר מהווה פתרון מצויין עבורם.

בשוק ישנם כמה מכשירי לייזר יעודיים לטיפולים הללו. במאמר הבא נבחן את שלושת הסוגים הנפוצים של מכשירי הלייזר, אופן הפעולה שלהם, ולמי זה מתאים.

הסרת יבלות בלייזר – סוגי המכשירים:

לייזר Pulsed-Dye

מכשיר הלייזרPulsed-Dye הוא הנפוץ ביותר להסרת יבלות. אופן הפעולה שלו היא כפי שהזכרנו – חימום כלי הדם עד לסגירתם המלאה. מכיון שקרן הלייזר פועלת בצורה ישירה על היבלת היא עשויה גם להרוג את הנגיף עצמו. (הרווחתם)

המכשיר מתאים לטיפול גם באזורים פחות נגישים כמו יבלות על איברי המין או שלפוחית השתן.
חשוב לציין שכמו כל מכשיר אחר, במהלך השריפה הקרן שולחת חלקיקי עור קטנים שנושאים את הנגיף ועלולים להפיץ חיידקים.

לייזר Carbon dioxide

המכשיר עובד בדומה לסכין. קרן האור חותכת את השכבה העליונה של היבלת ולאחר מכן הרופא יפחית את עוצמת הקרן וישרוף את שורש היבלת. מכשיר זה פחות מומלץ מכיון שהוא עלול להותיר צלקת על העור לאחר הטיפול.

לייזר Garnet

צורת העבודה של לייזר Garnet שונה מעט ממה שראינו עד כה. הקרן מחממת אזור קטן בלבד ודרכו נשרפת היבלת. היתרון בדרך הפעולה הזו היא שהלייזר אינו מותיר צלקות.

לסיכום, לטיפול בלייזר ישנם יתרונות משמעותיים יחסית לטיפולים אחרים, כמו הצלחת הטיפול ועוד. מכשירי הלייזר המצויים בשוק מתחלקים באופן הפעולה כאשר הזוג הנחשב טוב ביותר פוגע בכלי הדם באזור היבלת.

הסוג השני פועל בדומה לסכין והוא עלול להותיר צלקות משום כך. הסוג השלישי מתמקד בשריפה נקודתית של המקום ומפחית את עוצמת השריפה על האזור החיצוני של היבלת.

אם מעניין אתכם לשמוע עוד אודות טיפול לייזר ליבלות מוזמנים להשאיר פרטים באתר ונציג שלנו ישמח לתת לכם את כל המידע אודות התהליך, מקומות הטיפול המומלצים והזמנים המתאימים לכם לקביעת תור בקליניקה.

לזימון תור

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.