טיפול לייזר ביבלות

דף הבית » טיפול לייזר ביבלות

יש היום לא מעט שיטות לטיפול ביבלת, חלקן יעילות יותר מאחרות, חלקן מלוות בכאב או דורשות הרדמה מקומית. רובן זוכות לפופולריות לא מבוטלת, וזו בוודאי לא הפתעה גדולה, שכן יבלות הן בגדר מטרד של ממש, גם בשל הגירוי בעור והכאב המופיע באזורים מסוימים (כדוגמת הרגליים), אבל בעיקר משום שהן פוגעות באופן משמעותי באסתטיקה ובתחושה האישית שלנו.
בין השיטות היעילות והמוכרות יותר אפשר למנות את טיפול הלייזר, וחשוב להבין איך בדיוק זה עובד.

יבלות ברגליים

טיפול לייזר – לצריבת היבלת

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי טיפול הלייזר הוא רעיון פשוט למדי. באמצעות קרני הלייזר מתבצעת צריבה של היבלת, וכדי למנוע את תחושת הכאב הנלווית לטיפול מקובל לבצע שימוש בהרדמה מקומית שתהפוך את ההליך כולו לפשוט יותר (ולכואב הרבה פחות). לשיטה הזו יש יתרון אחד משמעותי מאוד: שיעורי ההצלחה שלה גבוהים, והיא נחשבת לפתרון מצוין שמספק את המענה האידאלי לצרכיהם של הסובלים מיבלות בחלקי הגוף השונים.
יבלות הם מטרד רציני אשר מפריעות ופוגמות באיכות חיינו ובביטחון העצמי שלנו עקב מראה אסטטי לא יפה.

חשיבות הטיפול ביבלת

טיפול לייזר הוא בהחלט אחד הכלים האפקטיביים ביותר להתמודדות עם היבלת הטורדנית, זו שחוזרת לא פעם ואף עוברת בין אזורים שונים בגוף. היבלת הזו היא למעשה זיהום עור שנגרמת על ידי נגיף ממשפחת ה-HPV, או בפשטות – הפפילומה. במקרים רבים היא בהחלט עשויה להיעלם כלעומת שבאה, אם כי ההמתנה לריפוי מהסוג הזה דורשת סבלנות ולא מעט זמן. בינתיים היא עשויה להתפוצץ, וקיים החשש מהדבקת אזורים שונים בגוף, ובפרט הידיים, הרגליים ואף איברי המין או הפנים.

יבלות – פגם אסתטי בעיקר

מי שמעדיף להימנע משיטות הטיפול השונות וממתין להיעלמותה הטבעית של היבלת לוקח בחשבון כי ליבלת יש מחיר אחד מרכזי, והוא המחיר האסתטי. לפגם הזה אין בדרך כלל השפעות נוספות, אם כי חוסר נוחות הוא מאפיין אפשרי אחד, וגם כאב וגירודים – בעיקר כאשר יש לך
  יבלות ברגליים טיפול לייזר ביבלות הוא אם כן צעד חיוני, כזה שמאפשר לנו להתמודד בצורה אפקטיבית ומעמיקה עם הבעיה, ולחזור לשגרה ללא יבלות שגורמות למבוכה רבה.

טיפול לייזר ביבלות – ושיטות אחרות

כאמור, טיפול לייזר הוא ביבלות הוא אפיק אפשרי אחד, ובמקרים רבים ניתן לאתר גם פתרונות חלופיים. למשל, תרופות "סבתא" ומשחות יכולות לספק מענה מסוים, וגם השימוש במחט חשמלית או בחנקן נוזלי יכולים להועיל. בין שלל השיטות הללו הלייזר זוכה לפופולריות רבה למדי, ובצדק רב. זוהי דרך נהדרת לטפל בבעיה בצורה טובה, ולהעלים את התוספת הלא-אטרקטיבית לעור.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן