טיפול לייזר חדשני להעלמת נימים

דף הבית » טיפול לייזר חדשני להעלמת נימים

האם יש אלטרנטיבה לטיפול הכירורגי העלמת נימים? מסתבר שכן. כיום, נעשה שימוש נרחב בשיטה יעילה וחדשנית – מחיקת לייזר על ידי מכשיר vbeam prima

טיפול חדשני זה כבר מתבצע במספר רב של קליניקות מובילות ברחבי העולם. יחד עם המרכזים האסתטיים של מדיקל C אנו מבינים עד כמה ההתפתחות הטכנולוגית המודרנית מטפלת בנוחות, ללא כאבים ובבטחה בנימים בפנים, ברגליים ובשאר חלקי הגוף.

 

רשתות הנימים, הופעת מקבץ נימים לא אופייניים, נימים בולטים הן בעיות עור המוכרות לאנשים רבים, ללא קשר לגיל. כשלים תפקודיים במערכת כלי הדם התת עורית בעור אינם רק פגם קוסמטי המלווה בבעיות פסיכולוגיות. רשת נימים בלחיים, באף, ברגליים ובשאר חלקי הגוף. מצביע על היחלשות של דפנות כלי הדם, שאחת מהתופעות הנלוות הינה הופעת הנימים על גבי העור.

הודות להתפתחות טכנולוגיית הלייזר כדוגמת הסרת נימים באמצעות לייזר, היפטרות מסימני כלי דם רבים ופגמי עור קוסמטיים חיצוניים הפכה לנגישה יותר, ואף כמעט ללא כאבים.

טיפול בנימים ברגליים

הסרת הנימים בלייזר חדשני

השימוש בטכניקות לייזר מהפכניות מצא יישום נרחב בתחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה. בעזרת קרני הלייזר אשר בעלות עוצמה מסוימת, ניתן להסיר כיום ביעילות נגעים בעור הנוצרים על ידי כלי דם ופיגמנטציה.

הסרת נימי דם בפנים ובגוף באמצעות טכניקות לייזר חדשניות ובראשן העלמת נימים בלייזר על ידי מכשיר vbeam prima. זוהי הזדמנות להחזיר את הרקמות בעור לפונקציונליות הטבעית שלהן ללא שימוש באזמל בהליך כירורגי. בשל יעילותו וחוסר הכאב של הטיפול, תוך פרק זמן קצר ניתן לטפל בשטח גדול של כלי דם בעור.

במקרה של טיפול לייזר בנגעים פיגמנטים שאינם ממאירים, באמצעות קרן הלייזר הפיגמנט מתפרק הופך לגרגירים מיקרוסקופיים בשכבות העליונות של האפידרמיס, ולאחר מכן הוא יוצא מהגוף תוך שבועיים במהלך "הפילינג הטבעי" של הגוף.

כלי דם בולטים בפנים וברגליים הם בעיה שמשפיעה על 1 מכל 3 אנשים. רשתות כלי דם ונימים בולטים מופיעים מסיבות שונות: השפעה של הסביבה החיצונית, מתח גבוה, הרגלים רעים, תזונה לא בריאה או תורשה.

אין כיום כל כך הרבה שיטות יעילות להסרת כלי דם בולטים, ואחת היעילות ביותר היא העלמת נימים באמצעות לייזר.

בקליניקות של מדיקל C, הסרת נימים בלייזר וכלי הדם בפנים ובגוף מתבצעת באמצעות המכשיר האולטרה מודרני vbeam prima.

באמצעות טמפרטורות גבוהות, דופני הנימים מחוממים, וכתוצאה מכך הם מתפרקים ונספגים בהדרגה ברקמות העור. במקביל, תהליכים מטבוליים טבעיים מופעלים ברקמות העור וכתוצאה מכך מתקבל עור יפה ובריא.

הסרת נימים בפנים באמצעות לייזר מתרחשת בצורה נקודתית, הקרן פועלת אך ורק באזור הרצוי ואינה משפיעה על הרקמות הסמוכות.

הסרת כלי דם בפנים באמצעות לייזר בישראל מתבצעת בקליניקות של מדיקל C. כדי לפתור בעיות כגון נימים בולטים וכדומה, אנו משתמשים בציוד מודרני, שהופך לערובה לחוסר כאבים ויעילות ההליך. עלות הסרת נימים בפנים, ברגליים ובחלקים אחרים בגוף נקבעת בנפרד. כיוון שדבר זה תלוי באזור המטופל, במורכבות המצב ובמספר הפגישות הנדרשות להשגת האפקט הרצוי.

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן