טיפול קריותרפיה

דף הבית » טיפול קריותרפיה

 טיפול קריותרפיה על אף השם המוזר שאולי לא מוכר לכולנו, הקריותרפיה הינה טיפול טבעי שבו הגוף מתחדש באופן כללי, וכחלק מההתחדשות הגוף משיר מעליו את היבלות המיותרות.

אבל מה זה בכלל קריותרפיה? מה המקור של הטיפול הזה ואם הוא באמת עובד? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מה זה טיפול קריותרפיה ואיך זה עובד?

לפני שנבין מה זה קריותרפיה, חשוב להדגיש שמדובר על טיפול הכלול בקטגוריית 'הטיפולים הטבעיים'. המשמעות היא, שתהליך הריפוי והחידוש של הגוף אינו על ידי תרופות או תכשירים, הגוף בעצמו עובר התחדשות על ידי יצירת המצב הבא – חשיפה של הגוף לקור קיצוני.

איך זה קורה? כאשר הגוף נחשף לקור קיצוני הוא מתגונן על ידי שינויים במערכת כלי הדם, התכווצות של העור ועלייה בפעימות הלב כדי לשמר, ככל שניתן, את רמת החום בגוף. כמובן שחשיפה ממושכת לקור קיצוני גורמת לגוף נזק ולא תועלת, אולם בטיפול הקריותרפיה הקור אליו נחשף הגוף הוא חיצוני ומבוצע לזמן קצר בלבד.

בצורה הזו הגוף לא ניזוק, אך הוא עדיין משחרר את מנגנוני ההגנה המיועדים לשמור עליו מפני קור קיצוני.

לאחר מכן הגוף חוזר למצב הטבעי שלו. החומרים שמפריש הגוף לדם זורמים בכל הגוף ומרפאים בצורה טבעית לחלוטין נגעי עור ויבלות ומחדשות את פני העור לחלוטין.

למעשה, הטיפול דומה לחנקן הנוזלי שמטרתו לייבש את האזור הנגוע ולגרום לו ליפול מעצמו. ההבדל הוא רק באופן הטיפול. תהליך הריפוי בקריותרפיה הינו טבעי בעוד שחנקן נוזלי הוא חומר שמקפיא את האזור הנגוע.

האם ניתן להבטיח את הצלחת הטיפול בשיטת קריותרפיה?

היתרונות של טיפול קריותרפיה הן רבות, חידוש העור הוא תהליך שבו הגוף נהיה בריא יותר באופן כללי. מבחינת הבראת העור מדובר בהצלחה מובטחת, מנגנוני הגוף פועלים באותה דרך עם התופעה של חשיפה לקור.

אולם בהסרת יבלות, מכיוון שמדובר בתהליך טבעי, לא ניתן להבטיח שהחשיפה לקור אכן תסיר את היבלות, כפי שלא ניתן להבטיח הצלחה של טיפול בחנקן.

כמו כן יתכן שהתוצאות יתקבלו לאחר כמה טיפולים בהם הגוף נחשף לקור. על פי רוב העניין תלוי בחומרת היבלות, בגודל ובסוג היבלת.

לסיכום, טיפול קריותרפיה הוא תהליך הבראה טבעי של הגוף כאשר הוא נחשף לקור קיצוני. לטיפול ישנם אפקטים חיוביים רבים על בריאות העור וזרימת הדם בגוף. בין היתר ניתן להסיר יבלות על ידי החשיפה לקור בדומה לחנקן הנוזלי.

אפקטיביות הטיפול תשתנה בהתאם למצב היבלת והסוג, ובכל מקרה, ניתן לנסות סדרת טיפולים ולראות האם היבלת נעלמת.

היתרון המשמעותי בטיפול זה היא הטבעיות שלו והערך המוסף שהוא מעניק למטופל. לא מדובר על משחה מכאיבה שיש למרוח יום אחר יום ולהמתין לתוצאות, אלא על תהליך טבעי שמונע תהליכי הזדקנות, מחדש את העור ומעניק רעננות.

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן