מהפכה ברפואה האסתטית – לייזר CO2

דף הבית » מהפכה ברפואה האסתטית – לייזר CO2

המיתוס

זה לא סוד שהזדקנות העור מתחילה בגיל 25, ובתחילה התהליך הזה אינו מסתכל או מורגש יתר על המידהמגיל זה העור מאבד בהדרגה את גמישותו, ומבנהו משתנה, הוא הופך להיות רופף יותר, הנקבוביות בו מתרחבות וקמטים מופיעים. במוקדם או במאוחר, מגיע הרגע בו השינויים הופכים גלויים, בשלב זה כבר קשה יותר להתמודד עם שינויים אלו באמצעות תכשירי קוסמטיקה רגיליםבנוסף, אי אפשר כלל "לתקן" החל מגיל זה הפרעות פיגמנטציה ודילול עור בשיטות שמרניות ועצמאיות. 

מהפכה ברפואה האסתטית - לייזר CO2

הסוד של לייזר CO2

למרבה המזל, הטכנולוגיה המודרנית לא משאירה אותנו לבד עם אותן הבעיות בעור המתעוררות עם התקדמות גילינו. הסוד והיתרון של לייזר CO2 הינו שעל מנת לשקם את מראה העור לא מספיק רק להסיר פגמים גלויים כגון, שומות ונקודות חן. יש צורך גם לעורר ולהמריץ את מנגנוני ההתחדשות העצמית של שכבות העור ברמה התאית (האלסטין והקלוגן). זו הדרך היחידה להשיג לא רק תוצאה ויזואלית, אלא גם התחדשות עמוקה אמיתית בעור.  

טכנולוגיה זו מבוססת על שיטת הפוטותרמוליזה השברתית – השפעת קרן לייזר באורך מסוים, המחולקת למספר קרני אור. כיום, חידוש העור באמצעות לייזר CO2 נחשב לתקן הזהב לתיקון פגמים בעור ואף אלטרנטיבה של ממש להליך מתיחת פנים כירורגית. 

כיצד זה עובד?

השימוש בלייזר רחוק מלהיות חדש הן בתחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה והן ברפואה, יתר על כן, מגוון הבעיות שניתן כיום לפתור בעזרת לייזר מתרחב כל הזמן הודות לחידושים ופיתוחים אשר מוצגים כל הזמן. 

לייזר CO2 באסתטיקה אינו יוצא מן הכלל במובן זה, וכדי להבין את כל הניואנסים של עבודתו, נשקול ביתר פירוט את היקף היישום שלו ואת עקרונות הפעולה באופן כללי. 

הפעולה של לייזר פחמן דו חמצני מצטמצמת לאידוי של רקמות באזור נתון של העור או הרירית, כלומר הוא משמש להשמדת והסרת רקמות באמצעות פעולת אידוי, אשר מושגת באמצעות פעולת גלים באורכים שונים ובאימפולסיביות על אזור בעייתי מסוים בעור. 

אז מה ההבדל?

נכון, כמעט לכל הלייזרים בתחום טיפולי אסתטיקה מתקדמים יש השפעה כזו על העור. ההבדל ביניהם לבין לייזר CO2 הוא שהוא משתמש בגודל היעיל ביותר של קרן לייזר בקוטר של פחות מ -200 מיקרון, מדובר בלייזר דק כל כך (ונחשב כדק ביותר מבין הלייזרים) דבר אשר תורם להחלפת רקמה ישנה ברקמה חדשה ובריאה ולא רק הסרת הנגע. המאפיין השני והחשוב לא פחות של התחדשות לייזר CO2 הוא בכך שיש לו את היכולת "לשבור" את הקרן הלייזר, דבר אשר יוצר אפקט רשת. לפיכך, ההקרנה אינה מתרחשת באופן לא רציף ולא נקודתי, אלא מתרחשת על מטריצה מסוימת. באמצעות פעולה זו, העור מחולק לאזורים קטנים, שבמרכזם יש רקמות שספוגות הלם תרמי חזק, וסביבן תאים בריאים שאינם מושפעים מקרן הלייזר. התוצאה של השפעה זו היא הפעלה של התחדשות, שיקום העור וצמיחת תאים צעירים. 

 

התוצאה עולה על הציפיות! מטופלות רבות במידקל C מבחינות ומסכימות שבעזרת לייזר CO2 אפשר "למחוק" עד 5-7 שנים תוך 1.5 שעות! 

יעילות גבוהה, אי הכללת מגע ישיר עם רקמות ביולוגיות, הפחתת הסיכון לזיהום עד לרמה של "אפס" – כל אלה מראים על יתרון גדול והכרה נרחבת בשימוש בטכנולוגיות לייזר מסוג CO2 ברחבי העולם ובישראל, בפרט. 

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן