מכשיר פורץ דרך לאבחון שומות ונקודות חן

דף הבית » מכשיר פורץ דרך לאבחון שומות ונקודות חן

המיתוס

בקיץ, כאשר עונת החופשות בעיצומה, שאלת השומות ונקודות החן עולה לעתים קרובות מעצמה. האם זה מסוכן או לא מסוכן להשתזף? איך תדע אם משהו השתבש? אילו שומות ונקודות חן צריך להסיר? אילו שיטות הסרה בטוחות קיימות?

ראשית, בואו נבין אילו שומות ונקודות חן יש להסיר. כי מעבר לאילו המעוניינים להסיר מבחינה אסתטית. למשל, שומה או נקודת חן גדולה בפנים או בגוף, שאינה מתאימה מסיבות אסתטיות ואינה מוסיפה יופי. יש גם סיבות רפואיות.. והשלב הראשון הוא אבחון.

נקודות חן בפנים

פריצת דרך באבחון נקודות חן ושומות

אז כפי שכבר ציינו, השלב הראשון לפני הסרת נקודות חן בלייזר ושומות הינו אבחון. רופא עור, חמוש במכשיר מיוחד – דרמטוסקופ, יבדוק שומה או נקודת חן חשודה ישירות על העור מבלי להסיר אותן. במראהו, המכשיר דומה למצלמה. ההליך פשוט, לא כואב ולא מזיק. אין לו התוויות נגד או כל מגבלת גיל.

טכניקת האבחון באמצעות דרמטוסקופ נמצאת בשימוש נרחב בבחינת שינויים בעור העלולים להיות ממאירים כמעט בכל מרפאת עור בעולם. וכיום לאחר מחקר ארוך שנים ישנו כוכב חדש בעולם הדרמוסקופיה – דרמטוסקופ מודרני העונה לשם: FotoFinder medicam 1000. מכשיר זה מגביר את עוצמת ההגדלה פי 140, מה שמאפשר, מבלי להפריע לעור, לצפות במבנים תוך-עוריים ברמה מספיק עמוקה (אפידרמיס, דרמיס). המשימה העיקרית היא לזהות אם יש סיבה להסרת השומה. שיטת אבחון זו באמצעות מכשיר זה היא בעלת אמינות גבוהה ביותר ומאפשרת לרופא העור לזהות את השינויים הקטנים ביותר שאינם נראים לעין, בנוסף, השיטה מאפשרת לך להעריך את סכנת השומות בשלבים המוקדמים, ממש מיד לאחר הופעתם.

ההליך עצמו פשוט ואורך מספר דקות. התמונה והתוצאות מוצגות על צג המכשיר, רופא עור מוסמך מיד יוכל להגיע למסקנה. תוצאות האבחון מועברות ומאוחסנות באופן דיגטלי ישירות למסד הנתונים האישי של אותו הפציינט. דבר זה מאפשר בביקור הבא להעריך את מצב השומות ונקודות החן, לאתר את הדינמיקה של השינוי שלהן ולקבל החלטה מושכלת כיצד יש לטפל בהן אם בכלל.

חשיבות אבחון מוקדם

רופאי עור רבים מדגישים את החשיבות באבחון מוקדם. ומכשיר ה- FotoFinder medicam 1000 נמצא יעיל ב -99 אחוז מהמקרים. אז אם יש לכם ספקות לגבי שומה או נקודת חן כזאת או אחרת, אל תתעכבו, בואו לאבחון.

אז מתי מומלץ לפנות לרופא עור לאבחון:

  •  מספר גדול של נגעים (יותר מחמישים).
  • פני השטח השתנו: דפוס העור נעלם, המשטח הפך מבריק או להיפך, יובש עם קרום מתקלף, יש תחושה של גושים קטנים, דימום, דלקת.
  • הצורה, הגודל והצבע של השתנו.
  • גירוד או צריבה.

אחרי האבחון

כמובן, אין צורך להסיר את כל השומות או נקודות החן. אם הן לא גורמות לבעיות כלשהן ואינן בעלות מסוכנות כלשהי, אין כל בעיה להשארתן על העור. אך זה כבר עניין אחר כאשר הן מפריעות מבחינה אסתטית.

אנחנו במדיקל C מזמינים אתכם לבוא ולבצע הסרת נקודות חן ושומות בלייזר בצורה הבטוחה והיעילה ביותר ללא כל חשש להיווצרות צלקות.

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן