משחה להסרת נקודות חן

דף הבית » משחה להסרת נקודות חן

אז יש משחה להסרת נקודות חן? מועילות או לא?

נקודות חן יכולות להיות מולדות או להופיע בתקופות שונות של החיים. נקודת חן היא פיגמנט הממוקם בתוך הדרמיס או פיגמנט העולה מעל השכבה העליונה של העור. כל סוגי נקודות החן מכילים מלנין, פיגמנט שנותן להם צבע כהה. ישנם סוגים נוספים של נקודות חן בהן המלנין נמצא בכמויות מזעריות, ולכן צבען הינו בצבע העור.

חשוב לציין, כיום קיימות מספר סוגי משחה להסרת נקודות חן אשר מבטיחות הסרה מוחלטת ותוך זמן קצר. אך דבר זה מטעה. שכן כיום לא קיימת שום הוכחה או מחקר מדעי רשמי שאכן משחה להסרת נקודות חן יעילה ומסירה לחלוטין נקודת חן או פיגמנטציה בעור.

משחה להסרת נקודות חן

סוגי רכיבי משחה להסרת נקודות חן

כל התכשירים להסרת נקודות חן (אשר תכשירים אלו מוחלים רק על השכבה החיצונית של העור) כגון קרם לטיפול בנקודות חן, משחה להסרת נקודת חן וכדומה. לקבלת תוצאות מוחלטות מחויבות בתוספת של טיפולים המוחלים על השכבות הפנימיות יותר של העור, כגון, הסרת נקודת חן בלייזר. משחות ושיטות כימיות אחרות לטיפול בפיגמנטציה יעילות עד לרמה מסויימת, ולרוב וכמעט באופן מוחלט לא ניתן יהיה להסיר נקודות חן רק על ידי גיוס שימוש בהן. דוגמאות נוספות לטיפולים להסרת נקודות חן מהסוג הנ"ל הינם: משחה להסרת נקודת חן, פילינג להסרת נקודת חן, חנקן נוזלי להסרת נקודת חן ועוד.

עם זאת, לתשומת ליבכם, אין הבדל ביעילות הטיפול של משחה להסרת נקודות חן אשר הופיעו מסיבות שונות כגון, הופעת נקודות חן כתגובה לאור השמש, תנודות ברמות ההורמונליות, גיל וכדומה. ובאם החלטתם לנסות להסיר נקודת חן על ידי משחה או תכשיר כימי אחר. עדיף לעשות זאת רק לאחר התייעצות עם רופא אשר יבחן את הרכיבים של אותם המשחות. לרוב אנחנו נמצא במשחה להסרת נקודות חן המרכיבים הפעילים הבאים:

 1. חומצה הידרוקסיפנוקסיפרופיונית – מאטה את תנועת המלנין בתאי האפידרמיס.
 2. חומצה טרנקסמית – מונעת הופעה חוזרת של פיגמנטציה. מנגנון הפעולה העיקרי הוא אנטי דלקתי. בנוסף, תרכובת זו מעכבת את פעילותם של אנזימים המעוררים יצירת מלנין.
 3. חומצה סליצילית – מקלפת את האפידרמיס, מפחיתה פיגמנטציה.
 4. חומצה אלגית – מעכבת סינתזה מוגזמת של מלנין.
 5. ניאצינמיד – מבהיר את העור ומעכב את תנועת המלנין לקרטינוציטים.
 6. רטינול – מבהיר כתמי גיל, מחדש את העור.
 7. נוגדי חמצון (ויטמינים C ו-E, פלורטין, חומצה פרולית) – מגבירים את העמידות של תאי העור ללחץ חמצוני.
 

כלל הרכיבים שציינו, בשימוש לא מבוקר, לא רק שהם לא יועילו לצורך הסרת נקודת חן כזאת או אחרת. אלא אף הם יכולים להביא לידי פגיעה חמורה ברקמת העור. דבר אשר יביא באזור הסרת נקודת החן לידי הופעת צלקות, כוויות ופצעים. לכן, טרם השימוש או הרכישה של משחה להסרת נקודות חן יש לוודא ריכוז רכיבים אלה, דוגמאות לתוצאות, ביקורות והכי חשוב, התייעצות עם רופא.

משחה להסרת נקודות חן - קרמים מלבינים

ניסיון הסרת נקודות חן ניתן לבצע בעזרת משחות הלבנה מיוחדות (קרמים ומשחות אנטי אייג'ינג יעילות רק להבהרה קלה מאוד ולרוב כלל לא משפיעים על נקודות החן). משחות הלבנה אלו חלקן נמכרות ללא מרשם, אחרות זמינות רק עם מרשם רופא, אך אלו מטפלות רק במחלות עור מסויימות. משחה להסרת נקודות חן אשר פועלת בצורת הלבנה. מכילה בדרך כלל את החומר הפעיל הידרוקינון במינונים גבוהים. מאחר והחומר הפעיל (הידרוקינון) נחשב למסרטן (רמת סיכון בינונית), יש להשתמש במשחה המכילה אותו לא יותר משלושה חודשים ורצוי רק לאחר התייעצות עם רופא.

אם כבר החלטתם לקחת את הסיכון אופן השימוש במשחה להסרת נקודות חן הינו, יש למרוח את קרם ההלבנה באופן סלקטיבי, רק על אזור נקודת החן בבוקר ובערב. בנוסף יש למרוח קרם הגנה בנדיבות בבוקר לאחר מכן, שכן קרם ההלבנה הופך את העור לרגיש יותר לאור, הטיפול במשחה

להסרת נקודות חן אמור להביא תוצאות לאחר ארבעה שבועות, אך ברוב המקרים, לצערנו אף חודשיים לאחר התחלת הטיפול רוב המשתמשים לא יבחינו שנקודות חן התבהרו או נעלמו.

מומלץ להשתמש בחומרי הלבנה לנקודות חן רק לאחר התייעצות עם רופא, כי קרמים ומשחות יכולים להזיק מאוד: השימוש בהם עלול לגרום לגירוי חמור בעור. אם מתרחשת תגובה כזו, יש להפסיק את הטיפול באופן מיידי על מנת למנוע הופעת צלקת או כוויה.

משחה להסרת נקודות חן מחיר

ישנם יצרנים, מותגים ומשווקים רבים עבור משחה להסרת נקודות חן ותכשיר להסרת שומות. עקב כך, טווח המחיר עבור משחה להסרת נקודות חן הינו גדול ורחב. ממחירים של עשרות שקלים בודדים למחירים של מאות שקלים. חשוב לציין, מבחינת התוצאה של משחה להסרת נקודות חן לרוב אין כזה הבדל בין משחה להסרת נקודות חן במחיר יקר (מעל 100 ₪) לעומת משחה זולה יותר (מתחת ל100 ₪). התוצאות המגיעות מלקוחות אשר השתמשו במוצרים אלה לרוב שליליות מרמה שנקודת החן כלל לא ירדה לרמה של נזק קבוע לעור.

האלטרנטיבה למשחה להסרת נקודות חן

נקודות חן לא מסוכנות אינן דורשות טיפול מיוחד. יחד עם זאת, אם הן גורמות לאי נוחות פסיכולוגית ואסתטית, ניתן להסיר את אותן הנקודות חן. והדרך הטובה ביותר להסיר נקודות חן היא טיפול בלייזר. הצטברויות הפיגמנט נהרסות בשכבות העור על ידי הלייזר, ובמקום נקודת החן נוצר עור בריא, גמיש וחלק. הסרת נקודות החן בלייזר לא משאירה צלקת, כוויות ונחשבת כבטוחה והיעילה ביותר.

ההבדל בין הורדת נקודת חן בלייזר לעומת משחה להסרת נקודות חן, שבלייזר מדובר בטיפול אשר הוכח מדעית. ישנן עדויות וראיות רבות ליעילות הטיפול בנקודות חן בלייזר. בלייזר קיימת חדירה לרקמות העמוקות יותר של העור (עד לשכבה השלישית) היכן שקיים בסיס הפיגמנטציה של נקודת החן לעומת אי חדירה ופעולה שטחית על העור בטיפול של משחה להסרה של נקודות חן. כמו כן, אין כל שימוש בתרכיבים כימיים בפעולת הלייזר על נקודת החן לעומת משחה להסרת נקודת חן אשר באופן מובהק נעשה שימוש בתוצר כימי. בהסרת נקודות חן בלייזר מתבצעת פעולה טבעית של העור לאחר פירוק התאים בעלי הפיגמנטציה. כך שהסרת נקודת חן ללא צלקת היא התוצאה אשר מתקבלת. דבר אשר לא ניתן להגיד על משחה להסרת נקודות חן. בנוסף, שימוש במשחה להסרת נקודות חן הוא מסורבל וארוך טווח (מריחת המשחה פעמיים ביום למשך חודשים ארוכים) לעומת הסרת נקודת חן בלייזר אשר מהירה וקלה (טיפול אחד של מספר דקות).

לידיעתכם, ממוצע המחיר להסרת נקודת חן בלייזר הינו 600 ₪ ובמחיר הזה מקבלים

 • הסרה מוחלטת של נקודת החן.
 • הסרת נקודת החן ללא צלקת.
 • הסרת נקודת החן בטיפול אחד (לרוב טיפול אחד אך לעיתים גם שתיים).
 • הסרת נקודת החן תוך מספר דקות (הטיפול אורך בממוצע כ5-10 דקות).

לסיכום

משחה להסרת נקודות חן, קרם להסרת נקודות חן, תכשיר להסרת נקודות חן.. כל אלה הם מוצרים אשר לא מהימנים בלשון המעטה. במקרה הטוב, אותם החומרים לא ישפיעו כלל על נקודת החן. במקרה הרע, ההרכב הכימי של החומרים באותה משחה להסרת נקודות חן ישפיע באופן רדיקלי על רקמות העור החיצוניות. דבר אשר יכול להביא לידי נזק תמידי לעורכם (במיוחד באם המשחה היא עבור הסרת נקודת חן בפנים) כגון, צלקת, כיב וכדומה. אז טרם הוצאת כספים רבים על משחה להסרת נקודות חן לא יעילה, לא בטוחה, ללא אישור של משרד הבריאות והFDA. אנו ממליצים לכם לבדוק את ביצוע הסרת נקודות חן בלייזר שהוא הינו טיפול יעיל במיוחד.

לקביעת תורים והתייעצות לביצוע לייזר להסרה של נקודות החן התקשרו לטלפון 072-3929971

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן