נקודת חן או פחות

דף הבית » נקודת חן או פחות

אין ספק שנקודת חן יכולה להיות חיננית, מרשימה וכזו שמוסיפה עניין. נקודת חן שכזו יכולה להופיע על הכתף, על הירך, ליד העין, ליד השפה וכדומה, ועל כך יעידו לא מעט דוגמניות ושחקניות שאפשרו לנקודת חן אחת קטנה למנף להן את הקריירה. עם זאת, מספיק שנקודת החן תהיה מעט גדולה, או כמה סנטימטרים במרחק מהמיקום הרצוי, כדי שהקיום שלה יעיק ויגרום לקוות שהיא לעולם לא הייתה מופיעה. אז אם גם לך יש נקודת חן (לכולנו יש, השאלה כמה, באיזה גודל והיכן) שהיית שמחה לומר לה "זו לא את זו אני  אנחנו נפרדות", טוב לדעת שזה אפשרי. מה עתה? עתה יש למצוא את השיטה המתאימה ביותר עבור הסרה, שיטה שתענה על הצורך ושתימנע השארת צלקת או כתם מכוער במקומה 

לא נקודת חן ולא צלקת שנשארת כעדות

לרוב אותה נקודת חן שמבקשים להסיר משיקולי אסתטיקהמופיעה במיקומים בולטים בגוף, עובדה שאינה מאפשרת למהר להוריד ולהתעלם ממגוון השלכות, פשוט כי אף אחת אינה רוצה להוריד את נקודת החן, אך להישאר עם צלקת נחמדה במקומה. מה אם כן עושים? שיעורי בית! עברתו את הגיל? אל דאגה, עשינו עבורכן את העבודה. מהן אם כן המסקנות? קפצו לפסקה הבאה: 

הסרת שומות בלייזר

ראש קטן בטחון מוחלט

  1. החדשות הטובות הן שאם באמת מבקשים לדעת שנקודת החן תוסר בצורה בטוחה, כל שצריך לעשות זה לגשת לרופא שמתמחה בעור. רופא מסוג זה ייבחן את נקודת החן, ובהתאם למיקום, לגודל ולמגוון מאפיינים נוספים ואישיים (כגון מצב בריאותי) יפנה לעבר השיטה הרצויה, ואף יידע להסביר מהו המינוס והפלוס שמאחורי כל שיטה. הרופא לא טרח לפרוס את מגוון האפשרויות? זוהי זכותכן המלאה לדרוש הבהרה. בכול אופן יש לבחון את הפרמטרים הבאים: כאב, הליך ההחלמה, הישארות של צלקת, צורך בזריקת הרדמה, אחוזי הצלחה וסיבוכים אפשריים. עוד נציין שייתכנו מגוון תופעות לוואי זמניות, כגון התכהות של פני העוראדמומיות מקומית, תחושת עקצוץ, או חוסר נוחות. 

ייעוץ רפואי והתחשבות בתחושה האישית

לסיכום נציין שלא מעט נשים חושבות על הסרת נקודת חן מטעמי נראות ומיאוס. עם זאת, תמיד יש לקחת בחשבון שאותה נקודת חן עשויה להצביע על סכנה בריאותית, ועל כן השלב הראשוני שיש לעבור הוא ייעוץ מקצועי. הכול טוב אך עדיין מבקשות להסיר את נקודת החן? אלו השיטות שככול הנראה ימליצו עליהן: לייזר, הקרנת אור, הליך כירורגי וצריבה באמצעות מחט חשמלית. כולן שיטות בטוחות ויעילות. מה עוד רצוי לקחת בחשבון? יש לחזור ולציין שגם אם מדובר בנקודת חן באזור הפנים, עדיין ניתן להעלים אותה מבלי שתישאר כל הוכחה לקיומה, ויש לציין שמספיק לחוש שהנקודה פוגעת בביטחון העצמי, כדי להצדיק את התהליך. מכאן שאם כבר זמן רב שאתן משחקות עם המחשבה כיצד תיראו ללא אותה נקודת חן, הגיע הזמן לבדוק זאת במציאות. שיהיה בהצלחה!  

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן