שאלות ותשובות בנושא יבלות בידיים

דף הבית » שאלות ותשובות בנושא יבלות בידיים

FAQ

שאלות הנפוצות ביותר בנוגע להסרת יבלות בידיים

כן, כלל היבלות בידיים ניתן לטפל ולהסיר אותם ללא יוצא מן הכלל. 

הן בעזרת שימוש במשחות, שמנים וכדומה. לעיתים אף מומלץ להפסיק את הפעילות אשר גורמת להופעתן של היבלות בידיים (מכון כושר, טניס וכדומה). ביבלות עיקשות, אשר חוזרות ונשנות, העדיפות לטפל באמצעות לייזר אשר משמיד אותה מהשורש אחת ולתמיד. 

זה כבר תלוי בסוג היבלת ובגורמים להופעתה. ישנם יבלות אשר עוברות מן עצמם (יבלות משימוש חוזר ולחיצות נקודתיות באותו האזור ביד) וישנם יבלות (כגון, יבלות ויראליות) אשר מצריכות טיפול ממוקד (כגון הסרת יבלת בלייזר). 

משך הטיפול ביבלת אחת הינו פשוט ובדרך כלל מצריך טיפול לייזר אחד. אך שוב לא ניתן לדעת עד קבלת כל התמונה המלאה לגבי סוג היבלת, מיקום וכדומה כל מקרה לגופו.

משך הטיפול ביבלת אחת הינו פשוט ובדרך כלל מצריך טיפול לייזר אחד. אך שוב לא ניתן לדעת עד קבלת כל התמונה המלאה לגבי סוג היבלת, מיקום וכדומה כל מקרה לגופו.

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן