שאלות ותשובות בנושא יבלות בפות

דף הבית » שאלות ותשובות בנושא יבלות בפות

FAQ

שאלות הנפוצות ביותר בנוגע להסרת יבלות בפות 

קודם כל יש לגשת לרופא מומחה לצורך קבלת אבחנה מקצועית ואת דרכי הטיפול באותה היבלת. 

לאחר קבלת האבחנה יש להחליט על אופן הטיפול הרצוי. חשוב לא להילחץ, יבלות בפות אף על האי נעימות ניתנות לטיפול בקלות ובמהירות. 

כיום קיימות מס' שיטות של טיפול ביבלות בפות, משחות, ניתוחים, הקפאות ועוד. השיטה שנחשבת הנקייה, היעילה והמהירה ביותר הינה הורדת היבלת בלייזר. אך גם כאן קיימים מס' סוגים שצריך להניח עליהם את הדעת וחשוב להתייעץ עם סמכות מקצועית לקבלת חוות דעת מתאימה. 

ישנם נשים שבחלק גדול מהמקרים כלל לא מודעות לנוכחות של יבלת שכן היא קטנה ולא מורגשת. במקרים בהם יש כאבים, גירודים, עקצוצים וכדומה. יש לפנות לסמכות רפואית על מנת לקבל חוות דעת מקצועית.

קיימים מקרים בהם היבלות בפות עברו מעצמן, אך זה מתייחס בערך לשליש מסך הנדבקות.  

חשוב לציין שנגיף הפפילומה (או בשמו המוכר יותר: קונדילומה) הוא ווירוס בעל הרבה צורות ואשר מכיל בערך 200 זנים. כך, שמרגע להופעת יבלת טוב יהיה אם יהיה מעורב גורם רפואי על מנת לקבל את דרך הטיפול הנכונה ביותר. 

 

קונדילומה בפות אלו יבלות המופיעות בנרתיק (עליו או בתוכו) ואינם פצעים אשר מראים אודם, נפיחות או דימום. במקרה כזה ייתכן ומדובר בסוג של פטרת הנרתיק (מושג רחב עם מס' אבחנות) ויש לפנות בהקדם לסמכות רפואית לזיהוי הזיהום ודרכי טיפול. 

דבר ראשון לא להילחץ, הופעות נקודות לבנות על הפות אשר בדרך כלל מתלווה אליהן תחושת גרד מזוהה ברפואה כזיהום פטרייתי, או בשמה המקצועי  קנדידה. לכן, מכיוון שמדובר בזיהום ניתן להבין שזהו לא מצב קבוע. ובפנייה לרופא מוסמך בתחום ניתן לטפל בקלות וביעילות. 

סרחי עור (או נגעי עור) זהו מושג כללי להופעת זיהומים או גידולים (לא סרטניים חס וחלילה) על גבי העור. קיים מגוון רחב של סרחי עור (שומות, נקודות חן וכדומה) אשר עם חלקם נולדנו ואת חלקם "רכשנו" במרוצת השנים. בעולם הרפואה של ימינו יש מספיק פתרונות להעלמת נגעים אלו כגון, הסרת יבלות בלייזר, חנקן נוזלי משחות מסויימות וכן הלאה. מכיוון שהפות הוא אזור רגיש ואינטימי דבר ראשון יש לפנות לגורם רפואי מקצועי (רופא נשים או עור).  

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן