6 טיפים להסרת ומניעת יבלות ברגליים

דף הבית » 6 טיפים להסרת ומניעת יבלות ברגליים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

הן קטנות ומציקות, בולטות מעט אך מהוות הפרעה אסתטית משמעותית וכשהן מופיעות על כפות הרגליים הן מפריעות לפעולת ההליכה, ועל כן במקום לנסות להסתיר את היבלת עם נעל ובמקום לנסות להימנע מהליכה, פשוט הגיע הזמן לטפל בבעיה, ופה נעניק 6 טיפים יעילים, אם כי מראש נחדד שלא כל טיפ מתאים לכל אחד. 

יבלות על כף הרגל

חוששים מיבלת בכף הרגל? הימנעו!

יבלת על כף הרגל יכולה להיגרם מזיהום ויראלי, אך לרוב כאשר מדובר באזור כפות הרגליים, הן מופיעות בעקבות אי הקפדה. אי הקפדה על התאמת הנעל הנכונה לפעילות הספורטיבית, אי הקפדה על בחירת גרב נוחה ואי הקפדה על אוורור הנעליים בתום ההליכה. מכאן שיש להבין שהרגליים נושאות את משקל הגוף, ועל כן אם לא מקפידים על יציבה ותמיכה נוחה, בהחלט עשויות להיווצר יבלות על כף הרגל, ועל כן מעט הקפדה עשויה למנוע את התופעה. 

מחזקים את המערכת החיסונית

 יש אנשים שנמצאים בקבוצת סיכון יותר גבוהה בכל הנוגע להידבקות ביבלת, וזאת כי המערכת החיסונית שלהם חלשה, ועל כן אם מישהו בחיק המשפחה סובל מיבלת ויראלית או אם מתעמלים יחפים באזור שרבים הולכים בו יחפים, מוטב לחזק את המערכת החיסונית, ולו באמצעות ויטמין C 

ממוקד ויעיל - לייזר

אחד מהטיפולים היותר יעילים עבור העלמת יבלות ברגליים הנו טיפול לייזר. פה מדובר בפתרון שמפיק תוצאות מידיות, במיוחד ביחס לחלופות. פעולת הלייזר מבוססת על חימום כלי הדם שמצויים מתחת לפני היבלת, כך שכלי הדם נסגרים לחלוטין, עובדה שמובילה את היבלת להתייבשות מלאה. כמו כן, טיפול זה מבטיח פתרון ארוך טווח, ניתן להיות בטוחים שהיבלת לא תשוב להופיע. 

אפילציה לא רק לטיפול בשערות

אפילציה הינה מחט דקיקה וחשמלית שמעבירה זרם נמוך. מכאן שבעזרת המחט חודרים אל שורש היבלת, עובדה שמבטלת את כלי הדם המקומיים ובכך מסייעת להתייבשות ונשירת היבלת. טיפול זה יחסית מעט כואב, אך לעיתים הוא מהווה את האופציה הטובה ביותר. 

על טיפול קריותרפיה שמעתם?

טיפול קריותרפיה היא המבוססת על התחדשות טבעית של הגוף. בדומה לחנקן (עוד שיטה מאוד יעילה), גם שיטה זו חושפת את היבלת לרמת קור קיצונית, כך שהגוף נכנס לתהליך של ריפוי טבעי – משחרר מנגנוני הגנה ומפריש לדם חומרים שמרפאים את הגוף, כולל את היבלות שמצויות על כפות הרגליים. 

 

פשוט משחה נגד יבלות

אין ספק שהסרת יבלות בלייזר או טיפול הסרת יבלות בחנקן מעניקים פתרון אידאלי. פתרון שאינו לוקח הרבה זמן ושמעניק מענה תמידי. עם זאת, הרבה פעמים קשה למצוא את סוג המשחה המתאים ביותר, הטיפול לוקח כמה שבועות ואף לעיתים לאחר שכבר נפתרים מהיבלת, היא שבה להופיעמצד שני, כן מדובר בפתרון זמין וזול, במיוחד ביחס לחלופותעוד נחדד שרצוי לבחון מה מייחד כל משחהכך למשל המשחה וורטי מזכירה את הטיפול היעיל בחנקן נוזלי, אך היא עשויה להשאיר צלקת מקומית 

שנסכם?

יבלות ברגליים מאוד נפוצות, יש ויראליות ויש שמופיעות בעקבות תנאים לא אידאליים. במקביל, קיימים מגוון פתרונות, חלקם זמינים וחלקם פחות, חלקם מידיים וחלקם מצריכים טיפול חוזר, כך שאם רוצים לבחור נכונה, הכוונה מקצועית מאוד חשובה.  

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב email
מייל
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן