טיפול חדשני להסרת קונדילומה

דף הבית » טיפול חדשני להסרת קונדילומה

איך נדבקים בקונדילומה?

גברים, באם גם אתם גיליתם בוקר אחד בהתבוננות קצרה על איבר המין מעין יבלות משונות ולא אסתטיות. אנחנו נגלה לכם שמדובר ביבלות מסוג קונדילומה.

אין צורך להילחץ, במדיקל C אנחנו מסירים את אותם היבלות באמצעות מכשיר לייזר פרקציונלי (לייזר CO2), הטיפול בקונדילומה נעשה ללא כאב (שימוש במשחת אלחוש), לא פולשני והכי חשוב לאחר תהליך ההחלמה לא נשארות צלקות.

בעבר, לגבר אשר צצו אותן היבלות על איבר המין היה לא מעט כאב ראש. לאחר אבחון של רופא עור הפתרונות המוצעים היו לא איכותיים או יעילים בלשון המעטה. צריבת קונדילומה באמצעות חנקן נוזלי או מריחת משחה בשם קונדילוקס – מעבר לסבל ולכאב הנלווה לטיפולים אלו, התוצאות לא היו מבטיחות.

איך נדבקים בקונדילומה

כיצד מסירים קונדילומה

יבלות באברי המין הן גידולים פתולוגיים הנובעים מזיהום בנגיף הפפילומה האנושי (HPV). הקונדילומות גורמות לאי נוחות פיזית, מהוות מקור להדבקה של בן זוג ועל כן יש להסיר פגם אסתטי זה. בקליניקות של מדיקל C מתבצע טיפול חדשני ב- HPV באמצעות לייזר פרקציונלי. כדי להסיר יבלות באברי המין, נעשה שימוש בטכניקה לא טראומטית – טיפול קונדילומה בלייזר CO2. ההסרה מתבצעת ללא מגע על ידי קרני לייזר בתדירות גבוהה. קרני הלייזר ממש "מאדות" את התאים המושפעים, משאירים את האזור יבש וללא דם ומשמרות לחלוטין את הרקמות הבריאות מסביב.

אבחון קונדילומה

קל מאוד לאבחן קונדילומה, ברוב המקרים האבחנה נקבעת כבר בפגישה הראשונה אצל רופא העור, שכן הרופא מבצע את כל אמצעי האבחון הדרושים, ולרוב אין צורך למעט התבוננות כדי להבין שמדובר בקונדילומה. חשוב לציין, אין כל צורך לגשת לאבחון אצל רופא עור פרטי לאבחון קונדילומה. כל רופא עור בקופת חולים יכול לאבחן בקלות ובמהירות ובמחיר של עשרות שקלים בודדים, אם בכלל.

טיפול בקונדילומה

טיפול בקונדילומה והסרתה מתבצעת על ידי מכשיר הלייזר הפרקציונלי. החידוש בטיפול זה שאין צורך בהרדמה על ידי זריקה, אלא מספיקה רק משחת אלחוש (כגון, אלמה) לצורך אלחוש המקום המטופל. במהלך הטיפול החולה אינו סובל מכאבים, מכיוון שיש רק חימום קל של העור במקום החשיפה. הסרת הקונדילומה מתבצעת במהירות, אינה דורשת שיקום מורכב (למעט תהליך החלמה טבעי של העור) ואינה גורמת להצטלקות ברקמות.

יתרונות הטיפול בקונדילומה במדיקל C

ציוד חדשני – הודות לשימוש בציוד מודרני מושגת השפעה ממוקדת על הקונדילומה, הרקמות הבריאות מסביב אינן מושפעות. במקרה של אזורים עדינים בגוף כמו איברי המין, זה אומר גם בטיחות מרבית שכן הטיפול הינו סטרילי ובעל אפקט קוסמטי מצוין – לאחר החלמה אין צלקות.

צמצום מספר הטיפולים – טיפול בקונדילומה בלייזר CO2 נחשב כיעיל ביותר לעומת כל שיטה אחרת, עקב כך, מספר הטיפולים הנדרשים נמוך משמעותית מכל שיטה אחרת ובהתאם לכך גם המחיר.

הסרת קונדילומה – חשוב לדעת

על מנת לחסוך ממכם לשלם מחיר גבוה ויתרה מכך, מפח נפש. חשבנו לנו להבהיר במדיקל C כמה עובדות חשובות על קונדילומה וכיצד השוק הפרטי (לצערנו) מנצל זאת.

  • הסרת קונדילומה בטיפול אחד – יש קליניקות רבות שבהן מבטיחים הסרת קונדילומה בטיפול אחד או לא מציינים שברוב המקרים הקונדילומות יחזרו ויהיה צורך בעוד טיפולים. מקרים אלו הם קלאסיים לדרישת מחיר גבוה לטיפול בקונדילומה. מתוך ידיעה שאותו
    המטופל יצטרך מספר טיפולים שכן הקונדילומה חוזרת (במידה מופחתת, אבל חוזרת). מצג זה נועד להוציא כמה שיותר כסף מאותו המטופל שכן לדוגמא, מחיר להסרת קונדילומה בעלות של 1500 ₪ לטיפול יצריך בממוצע בין 4 ל6 טיפולים. ובחשבון פשוט, בין 6000 – 9000 ₪ עד להסרה מוחלטת של הקונדילומה.
  • ביטוח לקונדילומה – כיום, יש קליניקות שמציעות מעין "ביטוח" או אחריות על הטיפול לתקופה מסויימת בתוספת תשלום. אותה התוספת בדרך כלל יקרה והיא מעין מצג שווא למטופל שיש לו אחריות באם היבלות על איבר המין יחזרו. ובכן, ב90% מהמקרים הקונדילומה תחזור, בדרך כלל בין חודש ל3 חודשים לאחר הטיפול הקודם.
  • טיפול בקונדילומה הנראית לעין – שיטה ידועה להעלאת המחיר בטיפול בקונדילומה. כאן, מבצעים הסרה רק של הקונדילומות הנראות לעין. אך דבר ידוע שאותן היבלות על איבר המין לא בהכרח נמצאות רק על איבר המין אלא גם בסביבתו. יבלות על שק האשכים, יבלות בחיבור בין הירכיים והמפשעה, יבלות על הערווה, יבלות מעל איבר המין יכולות להסתתר ואי הסרתן יכול להביא לצמיחה מחודשת באיזורים נוספים. דבר אשר בסופו של דבר יביא לעוד טיפולים יקרים. לכן, טרם ההסרה יש לעבור על כל איזור המפשעה לצורך איתור יבלות אלו ובכך למנוע עוגמת נפש ומחיר גבוה בטיפול להסרת קונדילומה.

למרות כל האמור לעיל, יש תמיד מקרים יוצאים מן הכלל. לרוב מקרים אלו מתרחשים בהופעה מופחתת של קונדילומה (בין נגע אחד לשניים). במקרים כאלו ישנה אפשרות לשיקול דעת לביצוע טיפול אחד אך גם כאן זהו "הימור" שכן הקונדילומה יכולה לחזור ולא ניתן להבטיח שלא תחזור. היתרון "בהימור" זה הינה העלות המופחתת לעומת טיפול כולל בקונדילומה. מחיר להסרת קונדילומה של מקרה מסוג הנ"ל הינו 600 ₪. אך שוב אנו מציינים, לא ניתן להבטיח שהיבלות על איבר המין לא יחזרו במקום אחר באזור המפשעה.

יש לכם שאלות בנושא? מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד צור קשר או לחילופים להתקשר אלינו עכשיו לטלפון 0723929971 ונשמח לסייע ולייעץ לכם – דיסקרטיות מובטחת.

לזימון תור

מדיקל סי

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

טיפול ביבלות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן