שאלות ותשובות בנושא יבלות בפנים

דף הבית » שאלות ותשובות בנושא יבלות בפנים

FAQ

שאלות הנפוצות ביותר בנוגע להסרת יבלות בפנים 

יבלות בפנים מופיעות בשלל סוגים, צורות וצבעים. ישנם סוגים רבים של יבלות ונגעי עור בפנים. הנפוצות שביניהם: אקנה (פצעי בגרות), שומות ונגעים כתוצאה מהדבקה של נגיף הפפילומה (HPV). במקרים פחות שכיחים ונפוצים, יש להתייעץ עם סמכות רפואית כגון רופא עור ע"מ לדעת את סוג היבלת ודרכי הטיפול בה.

לאחר זיהוי של סוג היבלת בפנים, ישנם דרכים רבות לטפל ביבלת. הן במשחות הקיימות בשוק והן בתכשירים נוספים. יש לשים דגש בשימוש נכון ובמוצר איכותי על מנת להימנע מהשארת צלקות לא אסתטיות על שטח הפנים. בטיפול בלייזר להסרת יבלת בפנים יש יתרון גדול שהינו, טיפול מהיר, עם כאב מינימלי ועם הכי פחות סיכון להשארת צלקות או מפגע אסתטי אחר על הפנים. 

כאן יש לבדוק את סוג היבלת, האם מדובר במקבץ, האם קיים סיכוי להתפשטות ועוד מס' פרמטרים. 

ככלל, יבלות בפנים בעיקר מופיעות בצורה בודדת (למעט אקנה). ורובם כלל לא מזיקות למעט אי נוחות אסתטית (כגון שומות, נקודות חן חריגות). כך שבדרך כלל הטיפול בלייזר הינו מהיר, פשוט, קל ונוח. 

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן