תכשירים ומשחות

דף הבית » תכשירים ומשחות

היבלות מהוות מטרד אסתטי ובמקרה של זיהומים הם מלווים גם בכאב עז ובסכנת התפשטות לאזורים נוספים. כמו כן, שיעור הסובלים מיבלות הינו גבוה מאוד ועומד על כ 1 מתוך 3 לנערים וילדים ובמבוגרים 1 מתוך 4.

לא פלא אם כן, שתעשיית התכשירים ליבלות משגשגת, ניתן למצוא עוד ועוד תכשירים מסוגים שונים למרות שרובן ככולן פועלות על אותו עקרון – ריכוך העור באזור היבלת והסרתו שכבה אחרי שכבה.

במאמר הבא נסקור מספר תכשירים נפוצים שיעילים ברוב המקרים אם רק משתמשים לפי ההוראות המצורפות.

סוגי תכשירים ומשחות נפוצים:

וורטי.

שיטת הטיפול של הוורטי דומה לחנקן נוזלי. באמצעות הקפאה של המקום, נגרם חנק לאזור הנגוע והיבלת מתייבשת ונעלמת. איך זה קורה? הוורטי היא למעשה אריזת לחץ המכילה נוזל קר שבמגע עם העור הוא מקפיא את היבלת.

לאלו אזורים מתאים הטיפול בוורטי? כאן החסרון המסוים של התכשיר היעיל בדרך כלל. לא ניתן להשתמש עם הוורטי באזורים בהם העור רגיש, כמו למשל, באזור החזה, איברי המין, בית שחי וכדומה. הסיבה לכך היא, משום שהתכשיר מקפיא את העור ועלול לגרום לצלקות במקום שהעור רגיש.

לעומת זאת, אם אתם סובלים מיבלת על היד או הרגל, וורטי היא פתרון מצוין עבורכם, משך הטיפול בתכשיר קצר יחסית למשחות הקיימות בשוק.

בליבלת

תכשיר פופולרי נוסף הוא; בליבלת. כאן כבר מדובר על סוג של משחה המכילה חומצה סליצילית. המשחה מסירה את היבלת שכבה אחרי שכבה עד להסרתה הסופית. גם משחה זו יחסית לאחרות הקיימות מטפלת ביבלת במהירות.

חשוב לציין שהחומר המצוי במשחה הינו חריף ובמגע עם עור בריא הוא עלול לגרום לנזקים. זו הסיבה שלפני המריחה מכסים את אזור היבלת בחומר צמיגי כדוגמת ווזלין, כדי שהחומצה המצויה ביבלת לא תפגע בה.

כמו כן, טיפול של פעם בשבוע יספיק כדי לראות תוצאות בתקופה קצרה.

פדיקור ומניקור.

לחלק מכם זה אולי ישמע קצת מפתיע, אבל כן, מסתבר שפדיקור לידיים ומניקור לרגליים הן תכשיר מעולה להסרת יבלות. טיפולי טיפוח לידיים ולרגליים אשר נעשים על ידי קוסמטיקאית רפואית המקצועית בתחומה, יכולה להסיר את היבלות בעזרת התכשירים כחלק מטיפול כולל לטיפוח היד או הרגל.

חשוב להבדיל בין קוסמטיקאית רגילה שעיקר עיסוקה הוא בתחום היופי והטיפוח ואינה מוכשרת לטפל בנגעי עור, לעומת קוסמטיקאית רפואית שהוכשרה במיוחד לשם כך.

אז אם אתם הולכים לפדיקור או מניקור כדאי לחשוב על הסרת היבלות על הדרך.

לסיכום, הדרכים להסרת יבלות הינם רבים, עם זאת, שלושת התכשירים שהצגנו בפניכם מהווים פתרון מהיר, שברוב המקרים מוכיח יעילות בעזרת טיפול נכון והקפדה על ההוראות המצורפות.  

אהבתם? שתפו

לקבלת פרטים והצעת מחיר טלפונית - שירות מהיר

לנוחיותכם ניתן גם לפנות ישירות ובמהירות לוואטסאפ שלנו 24/7

מדיקל סי

מדיקל סי - קובעים תוצאות שיא - להתרשמות כנסו

"The Top Of Laser Treatment"

טיפול ביבלות

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן