נגעי עור

דף הבית » נגעי עור

נגעי עור הם קבוצה גדולה של חיידקים המופיעים על העור בצורות שונות. יבלות, שומות ונקודות חן מסוימות, כל אלו כלולים בקטגורית נגעי עור.

הטיפולים להסרת נגעי העור גם הם שונים זה מזה. ביבלות למשל, משחה למריחה תספיק, לעומת זאת ישנם טיפולים הכוללים כריתה של האזור ומבוצעים על ידי ניתוח בהרדמה מקומית.

במאמר הבא תוכלו לראות אלו סוגי נגעי עור הם השכיחים ביותר. לאחר קריאת המאמר תדעו בדיוק להיכן לפנות כאשר נתקלתם ביבלת או תופעה אחרת בעור.

לזימון תור

לזימון תור התקשרו או השאירו פרטים

גילוי נאות, המידע המופיע באתר www.medical-c.co.il לרבות בכל פורום בו נועד להתייחסות כללית בלבד, ואינו לראות בו בכל צורה ועניין, בין במישרין ובין בעקיפין, כייעוץ מכל סוג לרבות אך לא רק אין לראות בו יעוץ רפואי ו/או ייעוץ מקצועי, בנוסף אין לראות במידע חוות דעת רפואית ו/או כל חוות דעת אחרת. מובהר בזאת, כי אין המדובר בתחליף של בדיקות או מומחים וכי אין האמור באתר מהווה תחליף למומחה ו/או רופא ו/או כל ייעוץ רפואי אחר. האתר www.medical-c.co.il הינו פלטפורמה שיווקית המפרסם טיפולים אסתטיים. כלל המרפאות \ קליניקות המופנות ע"י האתר מחובתן ובאחריותן לקבלת כל האישורים הרפואיים לפעילותם ע"פ חוק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו מספר טלפון ואחד מצוות המומחים יחזור אליכם בהקדם